Tema: SNG graf

Sta znaci na SNG grafu ona lucky adjustment linija? Da li je to nesto slicno ko all-in EV na grafu za cash ili...?

Konkretno evo mog grafa za 9man turbose,oko 130 kom od 3.50$,par 1.50$ i oko 25 kom od 7$. Da li se po toj liniji moze viditi da li ja nesto lose radim ili je u pitanju downswing? Znam da nije neki uzorak,ali cisto da vidim o cemu se radi...

http://img15.imageshack.us/img15/4447/snggraf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

2

Re: SNG graf

Bile napisao:

Da li je to nesto slicno ko all-in EV na grafu za cash ili...?

da,to je to

00

3

Re: SNG graf

Onda pretpostavljam da najvjerovatnije samo loše runnam...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: SNG graf

ta crvena linija je najgluplja stvar u zivotu, gadi mi se roll  da ju mogu odma bi ju u hemu izbrisal

10

Re: SNG graf

Rodman napisao:

ta crvena linija je najgluplja stvar u zivotu, gadi mi se roll  da ju mogu odma bi ju u hemu izbrisal

+1 šta zna hem šta je ICM...

00

6

Re: SNG graf

Pa mozes izbrisati,odnosno ukloniti sa uncheckom na taj box i gg...i nikad vise ukluciti... big_smile

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

7

Re: SNG graf

ja sam proslu godinu igrao neke sng, jer nisam znao vise sta bi igrao, i bio sam uvjeren kako lose runnam jer sam bio oko 1k ispod EV.T ek kasnije sam skuzio da sam igrao uzasno, pogotovo na bubblu, callao stvari koje su snapfold...
Tako da ne mora znacit da igras dobro, a runnas lose.
Recimo kad ti bigstack shipa sb na bb prakticki any2, ti snapas s AJ iako je fold zbog shortera il stajaznam.. I onda si ispod EV jer on ima 85s i natkupi te, a ustvari si odigrao lose.

00

8

Re: SNG graf

To sam radio dok nisam neke stvari procitao i koliko toliko shvatio ICM...ali ovo na ovom grafu su 95% situacije gdje ja gurnem i dobijem call od slabije ruke i popusim...Mozda ispada da se izvlacim,ali stvarno je tako. Ok,desi se da na bablu gurnem npr. s K7 i dobijem call od AQ pa natkupim,ali na 1 moj natkup ide 5-6 njihovih...Tjesi me sto je sample minijaturan,pa valjda ce prestati jednom...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: SNG graf

Bile napisao:

Pa mozes izbrisati,odnosno ukloniti sa uncheckom na taj box i gg...i nikad vise ukluciti... big_smile

je samo znatizelja je jaca od mene!

10

Re: SNG graf

sa 160 partija turbo SNGova niti jedna linija ne govori ništa

00