Tema: 45man sng 7$,15$

Evo,da samo ne lurkam po forumu,copio me downswing od nekih 800-900$ na 7$,15$ 45man sngovima na PS-u na kojima inace imam solidan ROI .. neznam kaj se desava,tilt,jel sam zaboravio igrat il nes trece,pa reko da bacim neke hendove tu...

u prvom nas ostalo cca 18,prvih 7 je itm,a u drugom nekih 14 također 7 itm
zguro sam obadva pa me zanima jel to std or ? ? vise neznam nista hmm
____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Tournament
Small Blind: t200
Big Blind: t400
Ante: t25

MP (MichBjukenon) (t3980)
MP+1 (t1980)
MP+2 (t4023)
CO (t3979)
BTN (t2125)
SB (t2623)
BB (t4462)
UTG (t2120)
UTG+1 (t1867)

MP (MichBjukenon) has M value 4.82

Dealt to MP (MichBjukenon)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KH.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/QH.png

Preflop: (Pot is: t825)

UTG folds, UTG+1 raises to t1842 (All-In)

Flop: (Pot is t2667, 8 players, 1 all-in)


Turn: (Pot is t2667, 8 players, 1 all-in)


River: (Pot is t2667, 8 players, 1 all-in)


                                                                     
Total Pot: t2667 | Rake: t2667

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Tournament
Small Blind: t150
Big Blind: t300
Ante: t25

MP (MichBjukenon) (t3080)
CO (t1040)
BTN (t4154)
SB (t2450)
BB (t4023)
UTG (t2687)
UTG+1 (t3935)

MP (MichBjukenon) has M value 4.93

Dealt to MP (MichBjukenon)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/4D.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/4H.png

Preflop: (Pot is: t625)

UTG & UTG+1 fold, MP (MichBjukenon) raises to t3055 (All-In)

Flop: (Pot is t3680, 5 players, 1 all-in)


Turn: (Pot is t3680, 5 players, 1 all-in)


River: (Pot is t3680, 5 players, 1 all-in)


                                                                     
Total Pot: t3680 | Rake: t3680

00

Re: 45man sng 7$,15$

hehe normalno da je standart, mogel si nešt teže stavit  big_smile

00

Re: 45man sng 7$,15$

neam nis teze smile kaj je najbolje nis neprolazi i nakon 800$ sam se zapital dal je i to dobro kaj radim ili hmm uzas...imam osjecaj koda neznam igrat vise haha

00

4

Re: 45man sng 7$,15$

don't worry..samo swing...standard!

00

Re: 45man sng 7$,15$

Isto se meni desilo, jebeni downswing i igra mi se dosta degradirala. Uglavnom skuzio sam da to znaci da nisam stoposto siguran u vlastito znanje pa ti je ovo razlog više da se igraš u wizu tako dugo dok downswing ne budes shvaćao ko najnormalniju stvar.
Što se tiče nekih nestandardnih playeva za koje mislis da su dobri, moj savjet je da ih zabilježiš (dok nemas problema sa samopouzdanjem ko sad) i dok se ovakve pizdarije dogadaju se lako podsjetis kakva igra je profitabilna. Mislim da se općenito igrači zatightaju kad im se dogodi downswing pa nemoj raditi tu grešku.

Prvi hand: Nije li profitabilnije minraisati, dvojicu mozes callati ako te 3beta, a ostale prema readu? Često 3betaju na ovim levelima?
BTW, dobar graf.

Zadnji popravljao hrasca (30-09-2011 12:18:26)

00

6

Re: 45man sng 7$,15$

vjerojatno si zbog downswinga posto pretajt, posto postas ovakve handove..

00

Re: 45man sng 7$,15$

Tilt napisao:

vjerojatno si zbog downswinga posto pretajt, posto postas ovakve handove..

ili sam zbog downswinga poceo tiltat postao preloose pa opet poceo tiltat pa postao pretight XD

00

Re: 45man sng 7$,15$

hrasca napisao:

BTW, dobar graf.

na kojoj stranici si ga nasao ? ili u programu nekom ?

00

Re: 45man sng 7$,15$

lion406 napisao:

jbg. mich....bit će bolje, malo se spusti da ti roll ne ode, pa kad dođeš u svoju rutinu opet nazad

nego zašto ja u tvom HH ne vidim ostale karte osim tvoje u ruci ???

tak narihtano,netrebaju se ni vidjet,zanima me samo push/fold a rezultat je nebitan wink

00

Re: 45man sng 7$,15$

hrasca napisao:

Prvi hand: Nije li profitabilnije minraisati, dvojicu mozes callati ako te 3beta, a ostale prema readu? Često 3betaju na ovim levelima?

ti mislis na 2. hend ?? il si prvog krivo procito,utg je shipal a ja sam poslije njega..

00

11

Re: 45man sng 7$,15$

Mich_Bjukenon napisao:

copio me downswing od nekih 800-900$ na 7$,15$ sngovima na PS-u na kojima inace imam solidan ROI

+1
namjesta nam pokerstars smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
10

12

Re: 45man sng 7$,15$

Mich_Bjukenon napisao:
hrasca napisao:

Prvi hand: Nije li profitabilnije minraisati, dvojicu mozes callati ako te 3beta, a ostale prema readu? Često 3betaju na ovim levelima?

ti mislis na 2. hend ?? il si prvog krivo procito,utg je shipal a ja sam poslije njega..

Nisam vidio ovaj utg raise...

Na sharkscopeu te ima.

00

Re: 45man sng 7$,15$

U downswingu si a ideš coin flipat? I to je standardan play? U prvom handu imaš dobar chip stack i karte za vidit flop to je to, niša više, a ako te ne pogodi sigurno gubiš toliko žetona da više ne možeš igrat normalno tj samo AI a FE ti je jako nizak. To je standard FOLD! Na tom mjestu ideš AI SAMO sa AK KK AA QQ i eventualno AQ suited a sa JJ vidiš po prethodnoj igri raisera iako si tu sigurno na coin flipu.
Drugi hand je min raise eventualno cbet a na svaki otpor FOLD.  Ja te cetvorke ne bi ni igra jer ti je pozicija loša i svaki call ti znači da si debelo behind.
I šta se tiče varijance na sng.  To ti uglavnom znaci da ne možeš dobiti coin flip i možeš znati da dolazi nakon dobrog runa. NARAVNO da ces onda igrati jako tight totalno izbjegavat coin flip, znaci fold ispod 99 i AJ mozda jedino možes openat pot malo ispod toga.
Ja igran manje limite, ali mislin da je ovo STANDARD na svim nivoima bez obzira na BI samo na višim nivoima vise dolazi do izražaja postflop igra a strategija je ista!   Eto toliko ali volija bi vidit neko drugo razmišljanje.

15

14

Re: 45man sng 7$,15$

ok, sad sam to pogledao kako treba..prvi hand bi foldao, da sam na BTN, SB izolirao bi odnosno kolao iz BBa, ovako previse igraca iza koji se mogu pojaviti s boljim handom, a i "mi sami" ( ti ) ne stojiš  lose! Drugi hand bi isto napravio..imamo 10BBa, koliko vidim 4 igraca iza, "antisa" je tu = push svaki par!!

00

Re: 45man sng 7$,15$

mali parovi do 99 se NE IGRAJU

00

16

Re: 45man sng 7$,15$

kao što je turčin rekao čini mi se da si pretight ranije i onda dođeš u ovu fazu turnira sa tako malim stackom i gubiš standardne flipove. Malo više loose budeš i to je to wink

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

17

Re: 45man sng 7$,15$

dawzwuggler napisao:

U downswingu si a ideš coin flipat? I to je standardan play? U prvom handu imaš dobar chip stack i karte za vidit flop to je to, niša više, a ako te ne pogodi sigurno gubiš toliko žetona da više ne možeš igrat normalno tj samo AI a FE ti je jako nizak. To je standard FOLD! Na tom mjestu ideš AI SAMO sa AK KK AA QQ i eventualno AQ suited a sa JJ vidiš po prethodnoj igri raisera iako si tu sigurno na coin flipu.
Drugi hand je min raise eventualno cbet a na svaki otpor FOLD.  Ja te cetvorke ne bi ni igra jer ti je pozicija loša i svaki call ti znači da si debelo behind.
I šta se tiče varijance na sng.  To ti uglavnom znaci da ne možeš dobiti coin flip i možeš znati da dolazi nakon dobrog runa. NARAVNO da ces onda igrati jako tight totalno izbjegavat coin flip, znaci fold ispod 99 i AJ mozda jedino možes openat pot malo ispod toga.
Ja igran manje limite, ali mislin da je ovo STANDARD na svim nivoima bez obzira na BI samo na višim nivoima vise dolazi do izražaja postflop igra a strategija je ista!   Eto toliko ali volija bi vidit neko drugo razmišljanje.

nije tebi lako...

PS. igra na 1c turnirima izgleda nije ista ko 7-15$

30

Re: 45man sng 7$,15$

http://images.memegenerator.net/instances/400x/10328134.jpg

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
01

19

Re: 45man sng 7$,15$

branislav napisao:

mali parovi do 99 se NE IGRAJU

?

00

20

Re: 45man sng 7$,15$

branislav napisao:

mali parovi do 99 se NE IGRAJU

this! ovo je range pravog znalca KK-99,AKs,64s,AKo,64o

00

Re: 45man sng 7$,15$

http://www.svijet-cokolade.com/wp-content/gallery/poznati-proizvodi/bajadera500gr.jpg

00

Re: 45man sng 7$,15$

po zadnjim informacijama trebo bi bacat i QQ,KK online big_smile

10

23

Re: 45man sng 7$,15$

ne igram turnire, al ja čuo da se samo sjutani parovi igraju, kaže mi pajdo da je jednom sa AA u hercu odneo cijeli stol  lol

00

24

Re: 45man sng 7$,15$

dawzwuggler napisao:

...

si ti to ozbiljan ili ne?? haha veće glupost već dugo nisam čuo

dawzwuggler napisao:

U downswingu si a ideš coin flipat? I to je standardan play?

hahhaha presmiješno!!

dawzwuggler napisao:

U prvom handu imaš dobar chip stack i karte za vidit flop to je to, niša više, a ako te ne pogodi sigurno gubiš toliko žetona da više ne možeš igrat normalno tj samo AI a FE ti je jako nizak. To je standard FOLD!

s 10bb nebreš platit da vidiš flop a fold je loš jer utg range shove je jako velik s samo 5bb i dugoročno si sigurno ispred njega

dawzwuggler napisao:

Na tom mjestu ideš AI SAMO sa AK KK AA QQ i eventualno AQ suited a sa JJ vidiš po prethodnoj igri raisera iako si tu sigurno na coin flipu.

užasno pretight, fck nit! s tom igrom nikad nebudeš u plusu, neda mi se sad hand stavljat u wiz ali akon utg gura recimo top 30-40% ak ne više onda sigurno moraš ti s oko top 12-15% range gurat(govorim napamet ali tu je negdje) a 12-15% sigurno nije tvojih top 4-5% lol

dawzwuggler napisao:

Drugi hand je min raise eventualno cbet a na svaki otpor FOLD.  Ja te cetvorke ne bi ni igra jer ti je pozicija loša i svaki call ti znači da si debelo behind.

imaš 10bb, dobro poziciju,easy shove, evenutalno s 22 možeš razmislit o foldu jer nisi ispred niti jednog hand osim 2x, ako mini raise preflop dovodiš se u teško pozciju ako te netko 3beta, u tom slučaju bacaš u zrak 20%  stack ili radiš loš call, a s shove dobiš i više respekta možda i fold neki koji inace nebi dobio

dawzwuggler napisao:

I šta se tiče varijance na sng.  To ti uglavnom znaci da ne možeš dobiti coin flip i možeš znati da dolazi nakon dobrog runa. NARAVNO da ces onda igrati jako tight totalno izbjegavat coin flip, znaci fold ispod 99 i AJ mozda jedino možes openat pot malo ispod toga.

what? glupost,  nebreš igru prilogođavat tome dal dobro runnaš ili ne, totoalno krivo razmišljanje!
Moj dobro namjerni savjet da ako si imalo ozbiljno mislio s ovim postom da zaboraviš sve što "znaš" i počneš s početka jer sve si krivo shvatio i tak nastaviš i za 20 godina budeš igro 1$ sng lol  neutral

Zadnji popravljao Rodman (01-10-2011 10:53:00)

00

25

Re: 45man sng 7$,15$

dawzwuggler napisao:

....samo na višim nivoima vise dolazi do izražaja postflop igra a strategija je ista....

Koliko ja znam na 45mans bas ni nema postflop igre...

00