Tema: BOZE DRAGI

kakvo je to vrijeme doslo kad hrvati napadaju haj stejks,,,kakav je ono donker svjetske klase 1FISHBOONE

00

Re: BOZE DRAGI

moj frend smile

Nije da smo da ispred vremena, za nas vrijeme ne postoji!!
http://youtu.be/CNMinQa0wGE
00

3

Re: BOZE DRAGI

evo ti mladicu moja slika za smirenje

http://i.imgur.com/KfT4B.jpg

00

Re: BOZE DRAGI

svaka cast,nema sta...pravi komad zene

00

5

Re: BOZE DRAGI

stavi neku svoju, ne se sramit smile
onda cu i ja stavit jos :*

00

Re: BOZE DRAGI

a hoce te tvoje slike bit onako malo slobodnije smile

00

7

Re: BOZE DRAGI

a cuj, necu samo ja stavljat ali evo ti jos jedna smile

http://i.imgur.com/8QOdi.jpg

00

Re: BOZE DRAGI

bas si slatkic sa tim ocalama,jesi poslala broj u PM

00

Re: BOZE DRAGI

jbg,nemam slike,tj ruzan sam kao lopov pa se sramim

00

10

Re: BOZE DRAGI

ako ima eura bit ce i broja.

00

Re: BOZE DRAGI

eura ima kolko hoces

00

12

Re: BOZE DRAGI

rijeci, rijeci  roll
svi ste muski isti...

10

Re: BOZE DRAGI

moze sad broj,plizzzzzzzz

00

Re: BOZE DRAGI

4ladX napisao:

ako ima eura bit ce i broja.

kujo! sad vise nista ne znaci ono sta si rekla jeli!

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

15

Re: BOZE DRAGI

zamorano11 napisao:
4ladX napisao:

ako ima eura bit ce i broja.

kujo! sad vise nista ne znaci ono sta si rekla jeli!

lijepe rijeci  hmm
koliko znam izmedju nas je gotovo tako da nije ni bitno  neutral

20

16

Re: BOZE DRAGI

čemu ova tema služi? ak ništa bar sam se nasmijo  lol  lol  lol
sick

00

Re: BOZE DRAGI

branislav napisao:

kakvo je to vrijeme doslo kad hrvati napadaju haj stejks,,,kakav je ono donker svjetske klase 1FISHBOONE

gospodine branislav, zamolio bih vas da slobodno sjednete samnom za stol pa mozemo igrati, siguran sam posto sam veliki donk svjetske klase da cete mi uzeti sve pare.

uz ovo prilazen i svoj veliki donkerski hu graf

never argue with an idiot. they drag you down to their level and beat you with experience
81

18

Re: BOZE DRAGI

Sick mjesec  big_smile koliki je to volume i koji stakesi? ubiti bilo bi super kad bi napisao nesto o svojoj poker karijeri ako te volja.. uvijek sam znatizeljan kad je neki hrvat u pitanju  smile pogledao sam i PTR ali nije bajno, kao ni komentari  hmm

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: BOZE DRAGI

Tonac napisao:

Sick mjesec  big_smile koliki je to volume i koji stakesi? ubiti bilo bi super kad bi napisao nesto o svojoj poker karijeri ako te volja.. uvijek sam znatizeljan kad je neki hrvat u pitanju  smile pogledao sam i PTR ali nije bajno, kao ni komentari  hmm


igram nl600-1k hu cash, vecinom vremena protiv regulara s tim da igram i nl2k ako mislim da iman dobar edge nad protivnikom, PTR nevalja nista, tamo mi preko 20k dolara fali, a sto se tice komentara da sam hit n runner... average hands/session mi je 380, a hnr imaju po 60ak handova. Mrzim hnr i tko god mi napravi hnr sjedam mu za stol stalno i nedam mu igrati niti malo dok god sam online. Tu i tamo se znalo desiti da sam morao otici ranije sa hu-a, pa se dese i takvi komentari.

never argue with an idiot. they drag you down to their level and beat you with experience
32

20

Re: BOZE DRAGI

lion406 napisao:

brane ako ne možeš tu koju svoju sliku puknut onda stvarno nisi zaslužio ni broj cipela a kamoli nešto drugo)

to sam mu i rekla vec par puta. ali on nece i nece  roll
brane, ovo je zadnje sto od mene dobivas dok slika ne padne
http://i.imgur.com/A0EHb.jpg

70

Re: BOZE DRAGI

pratio sam te riblja kosti... hnr si najveći na svijetu i cvilidreta na stolovima

20

Re: BOZE DRAGI

in b4 busto

10

Re: BOZE DRAGI

Fishboon znam da ne igras sad te limite al bil odigro neki hu na nl100,4 stola,10k ruku
Side bet- 1500$ sa svake strane

60

Re: BOZE DRAGI

Pa ako je tolko dobar dat ce ti 2:1 u tvoju korist.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: BOZE DRAGI

croman19 napisao:

Fishboon znam da ne igras sad te limite al bil odigro neki hu na nl100,4 stola,10k ruku
Side bet- 1500$ sa svake strane

mozemo igrat 1 ili 2 stola nl400 radje, ispod nebi isa. i neda mi se nekih 10k ruku igrati to ce se oduziti.Do 2,5k ruku u par sessiona bi se mogli dogovoriti. Sidebet bi radje 3k svak. Mozemo pravila uzet od isildur superstar showdown-a i to sve nakon nove godine tek do tad iman obaveza.

never argue with an idiot. they drag you down to their level and beat you with experience
03