Tema: Bile on fiffty

Evo odlucio sam se za mali projekt. Glavni razlog za projekt je to sto mislim da cu se ako rezultati budu javni jos vise potruditi,a usput cu postat pokoji hand za koji nisam siguran da li je dobro odigran. Iako bas i nema nekog nadmudrivanja,sve se vecinom svodi da li je push/fold dobar ili ne...

Projekt:
-kombinirati cu fiffty50 turbo od 7$ i 15$,ovisno o akciji;ako dobro krene lagano cu ubacivati i ove 30$,ako bas jako lose krene spustam se na 3.50$ i 7$
-igram sessione po 16-20 kom,opet ovisno o akciji,nakon sessiona pauza(pisanje,hrana,cura  cool  ) i krece novi session
-cilj mi je odigrati cca 2k kom mjesecno,ako ne i vise
-za ROI ne bi htio nagađati da ne ispadnem smijesan,ali ako bude oko 8% ne bi se bunio
-postat cu graf svako toliko

I to je to. Zazelite mi srecu!  big_smile

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Bile on fiffty

Bile napisao:

I to je to. Zazelite mi srecu! 

Gl smile

Poker is life!
00

Re: Bile on fiffty

sretno!

00

Re: Bile on fiffty

sretno Bile  cool

00

Re: Bile on fiffty

GL!

ili jesi ili nisi
00

6

Re: Bile on fiffty

Nije lose za prvi dan  big_smile

http://img17.imageshack.us/img17/8965/graf1l.jpg

http://img6.imageshack.us/img6/1787/slika1m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Bile on fiffty

Svaka čast...zanimljivo bolje ti idu ovi od 15$...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

8

Re: Bile on fiffty

Prosli mjesec je bilo obrnuto...i ipak uspio izvuci neki plus od nekih 200$...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Bile on fiffty

dobar pocetak samo tako nastavi i sretno sa projektom...

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Bile on fiffty

Svaka čast, ako se smije znati koliku si banku pripremio za to? Zanima me jer bi  ja krenuo sa 7 buy in

Zadnji popravljao nenadjebiv (02-10-2011 13:48:09)

Fire walk with me
00

Re: Bile on fiffty

nenadjebiv napisao:

Svaka čast, ako se smije znati koliku si banku pripremio za to? Zanima me jer bi se ja krenuo sa 7 buy in

ako igras do 10 stolova...za pocetak ti je dosta oko 40ak buyinova.. ( al mislim da ti se bas neisplati igrat manje od 15ak stolova)...kada bi igro npr.16 stolova..ovih od $7...za neku sigurnost bi trebo imat nekih 60-70 buyinova..tj.oko $500

00

12

Re: Bile on fiffty

Mislim da sam imao negdje oko 380$. Ovi fiffty su jako soft i jako tesko se gubi puno,npr. ako upalim 8x7$ i 8x15$ to je 176$,a najgore sto mi se moze desiti je da zavrsim 40/50$,a to je jako tesko. Stvarno se ne isplati igrati manje od 12ak stolova.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

13

Re: Bile on fiffty

Kako stara poslovica kaze "Poslije sunca uvijek ide kiša!"... sad

Jucer sam nakon onog grafa odigrao jos 60ak sngova i napravio jos dodatnih 120$ cca i lijepo s osmijehom isao spavati...Ali ovo danas je strasno!!! Izgubio sam 90% flipova,AKvs Ax,AKvsKx i ostalih situacija gdje sam pf bio favorit,da ne govorim da je bilo masu runner runnera...Evo i stanje projekta:

http://img3.imageshack.us/img3/426/graf2q.jpg

http://img412.imageshack.us/img412/9818/slika2q.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Nista,sta se moze...idemo dalje!!! big_smile

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Bile on fiffty

Bile napisao:

Mislim da sam imao negdje oko 380$. Ovi fiffty su jako soft i jako tesko se gubi puno,npr. ako upalim 8x7$ i 8x15$ to je 176$,a najgore sto mi se moze desiti je da zavrsim 40/50$,a to je jako tesko. Stvarno se ne isplati igrati manje od 12ak stolova.

ne kužim šta si htio ovdje reći  "najgore što mi se može desiti je da završim 40/50$"?

Misliš u plusu 40/50$ najmanje po sessionu?

00

15

Re: Bile on fiffty

Htio sam reci da je nemoguce izgubiti sav buyin,vec od tih 176$ u najgorem slucaju cu zavrsiti 40/15$ u minusu taj session...

A izgleda da sam se ureknuo jer od zadnjih 10ak sessiona ne znam da li sam 1 zavrsio u plusu,runnam oko 250$ ispod EVa i razmisljam da prekinem s ovime... hmm

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
10

Re: Bile on fiffty

Bile napisao:

Htio sam reci da je nemoguce izgubiti sav buyin,vec od tih 176$ u najgorem slucaju cu zavrsiti 40/15$ u minusu taj session...

A izgleda da sam se ureknuo jer od zadnjih 10ak sessiona ne znam da li sam 1 zavrsio u plusu,runnam oko 250$ ispod EVa i razmisljam da prekinem s ovime... hmm

Nemoj igrati turbo, već obične.  Ne znam koliko iskustva imaš sa FF, ali jako su različiti od ostalih poker turnira, čak i od DON-a. ROI na običnima je održiv od 3-10%, ovisno o broju stolova koje igraš, na turbu ne znam...

00

Re: Bile on fiffty

Bile napisao:

razmisljam da prekinem s ovime...

nezz..nije to nista strasno...svakom se dogodi..odmori malo..1, 2 dana..i onda opet ponovno. big_smile

Rikardo1975 napisao:

Nemoj igrati turbo, već obične

kolko traju obicni??...ovi turbo prosjecno traju oko 27 min.

00

18

Re: Bile on fiffty

BuffaloBill44 napisao:

kolko traju obicni??...ovi turbo prosjecno traju oko 27 min.

Taj je prosjek sa onima u kojima koje ispadnes rano,a ITM je prosjek dosta veci...

Rikardo1975 napisao:

Nemoj igrati turbo, već obične.  Ne znam koliko iskustva imaš sa FF, ali jako su različiti od ostalih poker turnira, čak i od DON-a. ROI na običnima je održiv od 3-10%, ovisno o broju stolova koje igraš, na turbu ne znam...

Igrao sam turbo jer ima puno vise akcije...Probat cu s normal speedom,ali nije stvar da se dovodim u neugodne situacije zbog brzine vec stvarno me natkupljuju do besvijesti...

Idem korak nazad,3.50$ + 7$ pa cemo viditi...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Bile on fiffty

prosjecno..znaci npr..ako odigras 100komada..neces u sve uci ITM..recimo da u 65 budes ITM a u 35 ispadnes u ranijoj fazi..ovi sto si osto ITM tesko mogu trajati duze od 45min..a ovi gdje si ispao ranije, recimo da ispadnes oko 20.min..pa sada racunaj prosjek wink

00

Re: Bile on fiffty

već sam ti rekao da su bolji normal... najbolje je prekinuti kad vidiš da te ne ide... pa drugi dan krenuti u nove pobjede... ja imam osjećaj da me poker stars nekad namjerno jebe. ima dana kad ne mogu dobiti ni jedan coin flip, pa čak ni kad dominiram... a onda drugi dan dobijem svaki coin...

72o!
"Gledam ja neki dan njih kako igraju, pa nisu oni ništa bolji od nas, samo što imaju više love"
00

Re: Bile on fiffty

Meni treba za 50-ak turnira cca 2 i pol sata igre, ako igram 20 stolova paralelno.

ITM ti ne treba preko 60%, i to je previše, najbitniji je late finish, odnosno prva i druga mjesta (naravno sa puno čipova) jer ona dižu profit...
To znači da ih se treba igrati u late fazi malo agresivnije.

Evo primjer statistike najboljih regulara na nivoima od 5-15 dolara.

Bogdann1982 - ITM 54%, late finish 23,3%, ROI 7,5%
Aggressor_88 - ITM 59%, late finish 27,5%, ROI 13,4%
Dancp901 - ITM 56%, late finish 26,5%, ROI 11,8%
Smartbutcher - ITM 59%, late finish 24,5%, ROI 4,8%

Moja statistika na nekih 3500 turnira FF (vrlo malo zbog posla i obaveza nažalost, ali u naredna 2 mjeseca sam na bolovanju, pa planiram do nove godine odigrati minimum 10 000 turnira) je:

ITM 60%, late finish samo 16,8%, ROI 3,3%

I ja moram raditi na svojoj late fazi... smile

Isto tako early finish, odnosno 9 i 10 mjesta bi se trebala kretati oko 9-10%, dok sam ja na nekih 7,9%, što oće reći da bih trebao uzimati više rizika u početnoj fazi sa donkovima kojih ima fala bogu koliko hoćeš...

U svakom slučaju, ovo su profitabilni turniri (normal speed) još uvijek, samo je obavezan multitabling i čelični živci... smile

00

Re: Bile on fiffty

Kako ide bile?

00

Re: Bile on fiffty

Bile to je normalan down, ja igram 6max turbake od 7 i 15$, nakon prvih 200 je bilo oko 14%roi, i nakon toga na iducih 800 komada sam pao na pocetni roll, na tom amplu koji je sada i veci od 1,5k runam 87bi ispod ev. tak da se ne bediras, kad budes na heateru sve ces to vratit, glavu gore i samo sto vise igraj da prije izades iz krize.

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: Bile on fiffty

btw evo ti primjer usput kako se trebas pridrzavat brm (lik je inace osvajac 2. mjesta na sm od nedavno) big_smile

http://forumserver.twoplustwo.com/29/ne … t-1109018/

Zadnji popravljao lanushka (06-10-2011 21:48:55)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

25

Re: Bile on fiffty

nisu SNG sto su bili nekada..treba puno vise volje i zivaca..


a ovaj lik..sto reci..najbolji je onaj komentar: " the guy obviously hates money big_smile "

00