Tema: PS HU hyper turbo sng

Ima li tko da igra gore navedene sng-e? Može li se profit izvući sljedeći samo Nasha ili Chubukova za HU. Po nekoj logici tamo jako brzo i jako često dolazimo u sitacije da netko ima manje od 12BB..

Zadnji popravljao andjinsan (07-10-2011 17:38:49)

00

Re: PS HU hyper turbo sng

bti ces breakeven u najboljem slucaju

00

Re: PS HU hyper turbo sng

kerpoker napisao:

bti ces breakeven u najboljem slucaju

u najboljem ili najlošijem?  roll

00

Re: PS HU hyper turbo sng

Svakako da je moguce biti u plusu na ovim hyperima ali proba jsam pa ces vidjeti da nema bas neke igre i da se previse to svodi na srecu i neki eventualno dobar runn, ali Boze pomozi kad krene nadolje..

00

Re: PS HU hyper turbo sng

Mogu biti jako profitablni uz mass multitabling i, naravno, jako dobro poznavanje ICM-a, a sve ostalo ti je nebitno.
Proguglaj Independent chip model i pronaci ces brdo članka o ICM-u.

00

Re: PS HU hyper turbo sng

cropoker500 napisao:

Mogu biti jako profitablni uz mass multitabling i, naravno, jako dobro poznavanje ICM-a, a sve ostalo ti je nebitno.
Proguglaj Independent chip model i pronaci ces brdo članka o ICM-u.

ovdje je heads up u pitanju

andjinsan napisao:
kerpoker napisao:

bti ces breakeven u najboljem slucaju

u najboljem ili najlošijem?  roll

u najboljem, znaci ako se uopce ne prilagodjavas protivnicima i teras onu tablicu od nasha ili chubukova, u najboljem slucaju si na nuli dugorocno, tj. u gubitku zbog rejka

ali su jako jako lagani i pun kurac donkova ima, nije ih tesko bitat samo treba mentalitet koji ce podnosit varijancu koja dodje sa njima

00

Re: PS HU hyper turbo sng

my bad.

00

Re: PS HU hyper turbo sng

varijanca na njima je brutalna, i tko ju moze podnest bez puno tiltanja i zna ih igrat moze bit u dobrom plusu na njima.

00

9

Re: PS HU hyper turbo sng

#1 na sharkscopeovom SNG HU leaderbordu (kombinirano PS i FT) - Olivier Busquet - grinda HU superturbose, tako da se očito može beatat...

10

Re: PS HU hyper turbo sng

kerpoker napisao:
cropoker500 napisao:

Mogu biti jako profitablni uz mass multitabling i, naravno, jako dobro poznavanje ICM-a, a sve ostalo ti je nebitno.
Proguglaj Independent chip model i pronaci ces brdo članka o ICM-u.

ovdje je heads up u pitanju

andjinsan napisao:
kerpoker napisao:

bti ces breakeven u najboljem slucaju

u najboljem ili najlošijem?  roll

u najboljem, znaci ako se uopce ne prilagodjavas protivnicima i teras onu tablicu od nasha ili chubukova, u najboljem slucaju si na nuli dugorocno, tj. u gubitku zbog rejka

ali su jako jako lagani i pun kurac donkova ima, nije ih tesko bitat samo treba mentalitet koji ce podnosit varijancu koja dodje sa njima

THIS!

00

11

Re: PS HU hyper turbo sng

dabac napisao:

#1 na sharkscopeovom SNG HU leaderbordu (kombinirano PS i FT) - Olivier Busquet - grinda HU superturbose, tako da se očito može beatat...

vecina high stakes husng pro-ova se prebacila na  hypere  jer su jako profitabilni, samo treba bit spreman na ogromnu varijancu koja je u njima prisutna.

Zadnji popravljao stoka (08-10-2011 15:32:39)

00

12

Re: PS HU hyper turbo sng

^^ samo pogledajte graf od Skaiwalkurrr-a kojeg smatraju najboljim hyper turbo igracem

00

13

Re: PS HU hyper turbo sng

A pogledajte graf high stakes "igrača" - "hakankiki" (nadam se da se tako točno piše).  lol

00

14

Re: PS HU hyper turbo sng

ne pise se tako jer ga ne mogu nac big_smile

00

Re: PS HU hyper turbo sng

da ne otvaram novu temu ,na koje se karte u svakoj sitlaciji spremni all in na hyper turbu HU

ili jesi ili nisi
03

16

Re: PS HU hyper turbo sng

ovak: ja sam spreman ici u all in u svakoj situaciji kada imam karte koje su unutar 50% protivnickog rangea. Znaci ako on zove light recimo 70% onda ja guram sa 35%. A ako recimo zove samo 20% onda ja guram any2 jer ce vjerojatno foldat.

Ali sam jako pazljiv kod guranja, gledam uvijek risk and reward, iako imam recimo 10BB jos i na buttonu sam a tamo mi sjede likovi koji su tight SB je dao 20 a BB je dao 40, onda ne guram bas s any 2 jer cu dobit 60 chipova i nesto sitno od antea, iako je vjerojatno da ce foldat, ali se neisplati riskirat jer ce vrlo vjerojatno lik s moje desne strane gurat any 2 SB u BB a ja cu mozda imat A6s pa cu ga callat double upat i onda trulat ove 2 s lijeva...

Eto tak bi ja igrao... (no to je samo jedan primjer, a u hyperu imas miljon primjera miljon akcija i stvarno se gura s bilo cim i zove s bilo cim... ovisi o situacijama.

01