Tema: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

Prije dan-dva sam se prijavio za dobivanje stejka za sit and go 9 man-turbo turnire...
Jucer mi je stigao odgovor da je moj zahjev prihvacen,te da cemo detalje oko samog stejka dogovoriti na skajpu kad se dogovorimo da se nademo...
-e sad me zanima posto mi je u mailu napisano da cemo se dogovoriti oko raspodijele dobiti,broja igara dnevno i sl. koliki postotak dobiti ja mogu ocekivati jer vidim da na stejkovima ima svega od 25-75,do 75-25 pa me cisto zanima koliko se obicno dijeli na ovakvom vidu stejka?
(smatram da ce biti 50-50% no zanima me vase misljenje)
-sta je s bonusima,rb i sl.? dal to isto splitamo il ne?
-da li je mozda vec netko unutar tog teama?

(na sve ovo cu normalno odg. dobiti kroz danasnji dan od njih,no posto pise da se ugovor radi nakon medusobnog dogovora oko podijele,broja igara i sl. zelim dobiti bolju spoznaju kako bi to trebalo izgledati da ne pristanem da 1stvar koju mi on ponudi ili kaze)

zahvaljujem unaprijed svima na pomoci i odgovorima..

00

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

A mislim da je realno ocekivati 50-50 podjelu i tvoji bonusi ..

Zadnji popravljao Chainvkci (08-10-2011 12:47:51)

00

3

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

Chainvkci napisao:

A mislim da je realno ocekivati 50-50 podjelu i tvoji bonusi ..

nope, mislim da je realno ocekivat da ce pocet sa 25/75 a neznam kako cejo sa bonusi, kolko meni znano ovaj moshman team nije jeftin  smile

00

4

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

Sama raspodjela ti ovisi upravo o broju igara. 50-50 ćeš jako teško dobit ako je coaching uključen.
Ako budeš imo nekih 10k SNGa onda možeš dobit 50-50.
ako imaš bolesne statse onda možeš očekivat i bolji cut.
Sve u svemu nitko ti nemože ništa reći jer je svaki deal specifičan za sebe

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

ja vec tjedan dana radim s colinom coacin i uzima mi 30% uvjet je bio 150 turnira tjedno i minimum 7$ bi posto igram 6 max turbake, s time da je deal posto igram po 150 dnevno da se uz takav veliki volumen naravno i njegov postotak smanji.
Mislim da ti malo druacije ide oko stejkanja tj da uzima veci postotak ali nisam siguran

Zadnji popravljao lanushka (08-10-2011 13:55:29)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

i evo kako je to izgledalo prije coachinga, i kako izgleda sad dok mi netko uazuje na greske, a tek smo poceli...
radi se o 7icama
http://img193.imageshack.us/img193/2399/prijec.jpg
i evo sada grafa od pocetka coachanja

http://img37.imageshack.us/img37/5074/poslje.jpg

Zadnji popravljao lanushka (08-10-2011 14:08:11)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
10

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

evo samo da javim kako je sve proslo na kraju...
ponudili su mi 50-50% deal s tim da bonuse,rb i sve ostalo takoder splitamo..
Svaki ponedjeljak moram raditi report tj. slati hands history,splitati-poslati zaradu(meni,njima),imati 2-3sata coaching s tim da besplatni coaching mogu zatraziti kad to zelim..
Dogovoreno je da igram min. 250turnira tjedno s tim da je minimun 150 no to nisam htjeo posto mi je cilj igrati 100-200turnira dnevno(nesto tipa rodman),a samim time i vecu zaradu te da sto brze napredujem prema vecim limitima..
Trenutno skeniram dokumente i potpisujem neki njegov ugovor i sluzbeno krecem sa stejkom od ponedjeljka,a vise o tome cu u posebnoj temi koju cu otvoriti pod projektima...
Lp

00

8

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

sretno kolega riječanin wink pratit ću ti projekt kad ga otvoriš. ja sam jedno vrijeme neš malo razmatrao uzet njihov coaching za SNG, pa me baš zanima kako će to izgledati. gl

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

nebi ti preporucal suradnju takvu jer uzimaju ti dost profita i moras se obvezat da odigras puno K turnira..mozda bi se ispaltilo da te osobno Moshman coacha posto je on odlican igrac i zna vrlo dobro objasnit svoju igru al ak neko drugi iz teama bi te coachal nikako..
ja sam bil prije u kontaktu s njima za suradnju neku  tj za staking bez coachinga posto imam solidne stase za 180man $15+ i nisu mi se nimalo svidjeli uvjeti i mislim da malo precjenjuju svoje usluge te sam naravno odustal od tog..
prije neg napravis deal s njima ak vec nisi posalji mi PM pa ti mogu dat neke savjete i sl..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
20

10

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

lanushka napisao:

ja vec tjedan dana radim s colinom coacin i uzima mi 30%

znaci 70/30 u tvoju korist..ja sam takav deal trazil za 180man i odbili su me i rekli max 50/50 te tek nakon 1K turnira da se moze povecat omjer u moju korist s tim da imam solidne statse na tim turnrima..
http://img193.imageshack.us/img193/2786/180plr.jpg
jel mozes napisat nick i di igras?
Edit: sad vidim tek da je samo coaching bez stakinga..il?

Zadnji popravljao deco99 (09-10-2011 02:20:17)

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

lol pa sjedili smo par puta na 7icama i 15icama big_smile a ne precesto imamo razlicito vrijeme grindanja big_smile vidio sam jos da i zare igra isti limiti, fasovo je bas u hu neki dan. samo je coaching u pitanju btw.

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
10

12

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

Sto se tice coachinga kod njih cuo sam od ljudi dosta razlicitih misljenja. IMO taj deal jako puno ovisi o tome koga ce ti dat za coacha. Mislim da bi ti bilo najbolje da se ne zaletavas u taj deal prije nego sto ti kazu konkretno tko ce te coachat pa se malo raspitas o njemu

00

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

deco99 napisao:

nebi ti preporucal suradnju takvu jer uzimaju ti dost profita i moras se obvezat da odigras puno K turnira..mozda bi se ispaltilo da te osobno Moshman coacha posto je on odlican igrac i zna vrlo dobro objasnit svoju igru al ak neko drugi iz teama bi te coachal nikako..
ja sam bil prije u kontaktu s njima za suradnju neku  tj za staking bez coachinga posto imam solidne stase za 180man $15+ i nisu mi se nimalo svidjeli uvjeti i mislim da malo precjenjuju svoje usluge te sam naravno odustal od tog..
prije neg napravis deal s njima ak vec nisi posalji mi PM pa ti mogu dat neke savjete i sl..

poslao sam ti PM...

stoka napisao:

Sto se tice coachinga kod njih cuo sam od ljudi dosta razlicitih misljenja. IMO taj deal jako puno ovisi o tome koga ce ti dat za coacha. Mislim da bi ti bilo najbolje da se ne zaletavas u taj deal prije nego sto ti kazu konkretno tko ce te coachat pa se malo raspitas o njemu

hmm... ovo je tip s kojim bi svaki ponedjeljak trebao imati kao neki coaching.
http://www.dragthebar.com/poker-trainin … asy151.php
hmm

00

14

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

lanushka napisao:

lol pa sjedili smo par puta na 7icama i 15icama

ne igram sad vec tjedan i pol na starsima i ulgavnom dost sam hrvata vidio na stolovima u zadnje vrijeme kad sam igrao pa se ne sjceam bas osim jednog koji mi je napisal u chatu da sam idiot a to je bilo na hyperu big_smile

lanushka napisao:

vidio sam jos da i zare igra isti limiti, fasovo je bas u hu neki dan

big_smile big_smile big_smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

deco99 napisao:
lanushka napisao:

ja vec tjedan dana radim s colinom coacin i uzima mi 30%

znaci 70/30 u tvoju korist..ja sam takav deal trazil za 180man i odbili su me i rekli max 50/50 te tek nakon 1K turnira da se moze povecat omjer u moju korist s tim da imam solidne statse na tim turnrima..
http://img193.imageshack.us/img193/2786/180plr.jpg
jel mozes napisat nick i di igras?
Edit: sad vidim tek da je samo coaching bez stakinga..il?

Ti ne da imas solidne ti imas sick rezultate big_smile
Svaka cast.

club  heart  diamond  spade
00

16

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

perozelina napisao:
deco99 napisao:
lanushka napisao:

ja vec tjedan dana radim s colinom coacin i uzima mi 30%

znaci 70/30 u tvoju korist..ja sam takav deal trazil za 180man i odbili su me i rekli max 50/50 te tek nakon 1K turnira da se moze povecat omjer u moju korist s tim da imam solidne statse na tim turnrima..
http://img193.imageshack.us/img193/2786/180plr.jpg
jel mozes napisat nick i di igras?
Edit: sad vidim tek da je samo coaching bez stakinga..il?

Ti ne da imas solidne ti imas sick rezultate big_smile
Svaka cast.

hehe tnx planiral sam grindat uglavnom 180man al treba previse zivaca za to big_smile  i vrlo dobra banka jer su dost veliki swingowi..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

17

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

ne znam na kojim inace stakeovima igras, ali mi ne izgleda taj deal bas nest
prijavil si se za 9m turbo, daju ti lika koji igra 6m turbo average 26$ buyin i igral je kakvih 500 komada mjesecno u prosjeku
ak ti je vazan coaching onda nemoj to uzimati, ak ti je vazniji stejk imas puno boljih dealova
uglavnom, ne bi ja...

00

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

coachat ce ga neki hrvat sigurno

00

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

Deco daj coaching big_smile
gl jordan

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

20

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

haha sad ce jos ispast da sam sebe htio ubacit za tak nkj big_smile
culi smo se preko PM ja sam mu htio predlozit da se ne zaletava u tak nkj jer previse naplacuju svoje usluge i gadno te oderu dugorocno zato i rjetko prave dealove(kolko ja znam) ispod 3-4K turnira..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

JORDAN sta ima novo? jesu li dogovoreni uvjeti,kad startas sa grindanjem?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

danas je sluzbeno 1dan stejka,al sam se lagano zzabio od cuge pa si uzimam day off..
sve je dogovoreno,sutra cu kad se probudim otvoriti novu temu-projekt pa...
ln

00

Re: Collin Moshman/Team Moshman Stake...

ok. sretno ti bilo. smile

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00