Tema: Prodajem bug

Nasao sam jedan bug na dollaro mrezi i zelim da ga prodam da bih boostao svoj BR.
Svako ko igra bar NL20 ili ima para za taj limit moci ce da uziva u ovom bugu.
Ovo nije nikakva zajebancija ni nista smjesno.Samo zelim da boostam svoj BRM i da i ja pocnem zaradjivat na tom bugu  cool
Samo ne znam kako bi se dog oko para,jer ako ja vama prvo pokazem vi ce te to znati,i vjerovatno ce te me onda zajebat i rec da vam se nije svidjelo,a ustvari vam se bas svidjelo  yikes

Poker is life!
00

Re: Prodajem bug

kaj su i tamo bajadere nuts?

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: Prodajem bug

wtf bug i kaj se uopce moze igrat na dollaru ?

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Prodajem bug

ako si bustao onda ima smisla!

10

Re: Prodajem bug

krivo sam se izrazio,ako si bustao onda vjerovatno ima buga!

00

Re: Prodajem bug

Kad budes mogao vidit karte protivnika javi mi se

10

Re: Prodajem bug

Moze se igrat naravno...
Gospodine cromane ovaj bug je jedan nivo ispod vasih zahtjeva.
Nisam busto.Imam samo 140 eura i igram one 6man sitngo pa sam mislio boostat roll i pocet zaradjivat na tom bugu.

Poker is life!
00

Re: Prodajem bug

ak imas tak nesto onda ti je cilj da cim manje ljudi zna a ti stavis na forum ne kuzim stvarno..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
10

Re: Prodajem bug

^^

This..

A i zasto si jednostavno ne boostas roll zaradjujuci na tom bugu?

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Prodajem bug

moji frendovi su igrali na dolaru i tamo se igraju mali parovi i sjutani spektakli i kelje ko ludi

00

Re: Prodajem bug

-sto je to ima tri slova.pocinje sa B, i prodaje se na poker forumu?
-pa to je bar lako, bon
-ne! bug!

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: Prodajem bug

Zato sto je neisplativo na nL10 ne mogu ga igrat cjeli dan da bih zaradio manje nego da igram svoju igru(6man sitngo)
Mogu ga prodat bas skupo ali bih se dogovorili za cijenu.moze ih znat vise nije toliki problem.fora je sto mi trebaju pare hitno.
Inace radi se o tome da ne morate placat blindove...a ako uzmemo to da su svi skoro u minusu na sb i bb to je vrh smile

Poker is life!
00

Re: Prodajem bug

ok slavo koji k big_smile
another epic thread big_smile

Zadnji popravljao BugsBunnyD (09-10-2011 19:23:09)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10

Re: Prodajem bug

ja bi kupio kolko trazis

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: Prodajem bug

slavocar napisao:

Zato sto je neisplativo na nL10 ne mogu ga igrat cjeli dan da bih zaradio manje nego da igram svoju igru(6man sitngo)
Mogu ga prodat bas skupo ali bih se dogovorili za cijenu.moze ih znat vise nije toliki problem.fora je sto mi trebaju pare hitno.
Inace radi se o tome da ne morate placat blindove...a ako uzmemo to da su svi skoro u minusu na sb i bb to je vrh smile

lol taj bug ti je dobar za nekih 10-ak orbita a onda te bannaju  i ostaneš bez love na acc... dobra je ideja nema šta....

Zadnji popravljao Bora tajter (09-10-2011 19:24:17)

00

Re: Prodajem bug

tak sam i ja... sitoutas na small blajndu i onda mozes igrat na batonu

00

Re: Prodajem bug

akti neko sad zvoni na vratima to ti je interpol

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
10

Re: Prodajem bug

NisiPazio napisao:

akti neko sad zvoni na vratima to ti je interpol

il možda sicilijanska mafija smile

00

Re: Prodajem bug

Igro sam 2 mjeseca i sve sto sam zaradio nisam dobio nazad jer sam igrao u periodu u kojem se nije smjelo igrat
Koliko dajes?Poslaji pm ako mislis uzimat.

Poker is life!
00

Re: Prodajem bug

Prodajem dojave za party poker, poker stars i ongame turnire! tri dobra prijatelja su mi tamo glavni ljudi za range generatorima, i hand pusher strojevima pa se javite, još malo pa prodano!

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
11

21

Re: Prodajem bug

BoyFromBalkans napisao:

Prodajem dojave za party poker, poker stars i ongame turnire! tri dobra prijatelja su mi tamo glavni ljudi za range generatorima, i hand pusher strojevima pa se javite, još malo pa prodano!

Imas PM

when you feel like quitting think about why you started..
00

22

Re: Prodajem bug

BoyFromBalkans napisao:

Prodajem dojave za party poker, poker stars i ongame turnire! tri dobra prijatelja su mi tamo glavni ljudi za range generatorima, i hand pusher strojevima pa se javite, još malo pa prodano!

lol  big_smile  lol

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Prodajem bug

Prodano Tonacu, ajde požutite imam dojave za još tri finale table handa, i paket sit and go handova!

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Prodajem bug

LOL
nemam pm

Ako nece niko onda cu kad dodjem doma za nekih 1 sat pokazat preko teamwiwera svima koji oce,pa ce me valjda neko castit koji eur  neutral

Poker is life!
00

Re: Prodajem bug

Nek napise ovdje ko zeli da mu pokazem preko TW.

Poker is life!
00