Tema: mtt na partyu

ne mogu više trpiti varijancu na all-reg sngovima na starsima pa sam se odlučio što je više moguće prebaciti na mtt-ove. igrao sam ih dosad vrlo malo sa dobrim rezultatima. na starsima ih premalo kreće sa 100$+ buy-inom da bi ih mogao efikasno multitablat (osim subotom i još ponekad). razmišljao sam zbog toga dodati i party u kombinaciju. mislite li da će to funkcionirat, nigdje na njihovoj stranici ne mogu naći raspored mtt-ova a ne želim skidat software dok malo ne izvidim ponude, što točno nudi pokerpro (ispričavam se ako je već objašnjeno, među temama vidim samo ovo cashraceu). ima li netko možda neki bolji prijedlog od partya, iako mislim da su ostali siteovi premali za BI na mttove koji tražim)?

00

Re: mtt na partyu

krang5 napisao:

ne mogu više trpiti varijancu na all-reg sngovima na starsima

to je i meni dopizdilo zadnjih par mjeseci makar ja igram manje uloge od tebe..vecina vrsta snga je krcata regovima na starsu i mozda sam u krivu al imam feeling ko da glavnu ulogu igra sreca posto je vecina igraca solidna i dobra..
neznam kaj bi ti preporucil al uglavnom GL smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

3

Re: mtt na partyu

lol, gl ako zelis igrat samo 100+ buy in. I stvarno mislis da je varianca na mtt manja nego na sng, pogotovo na high stakes mtt?
Trazi malo regove na starsu, i vidit ces da doslovno nijedan ne igra samo te limite, nego mixaju sa midstakes..
Ovo je samo savjet jer znam kakva je varianca na mtt, i gledao sam na ss grafove top regova za 100+ buy in, pa skoro svaki ima 50k downswing.

00

Re: mtt na partyu

Tilt napisao:

lol, gl ako zelis igrat samo 100+ buy in. I stvarno mislis da je varianca na mtt manja nego na sng, pogotovo na high stakes mtt?
Trazi malo regove na starsu, i vidit ces da doslovno nijedan ne igra samo te limite, nego mixaju sa midstakes..
Ovo je samo savjet jer znam kakva je varianca na mtt, i gledao sam na ss grafove top regova za 100+ buy in, pa skoro svaki ima 50k downswing.

nije mi baš jasno  što onda ti predlažeš?

00

Re: mtt na partyu

deco99 napisao:
krang5 napisao:

ne mogu više trpiti varijancu na all-reg sngovima na starsima

to je i meni dopizdilo zadnjih par mjeseci makar ja igram manje uloge od tebe..vecina vrsta snga je krcata regovima na starsu i mozda sam u krivu al imam feeling ko da glavnu ulogu igra sreca posto je vecina igraca solidna i dobra..
neznam kaj bi ti preporucil al uglavnom GL smile

hvala, i tebi.. koje limite igraš? ne sjećam se da sam sretao hrvate. smješan ti je potpis big_smile

00

Re: mtt na partyu

krang5 napisao:
deco99 napisao:
krang5 napisao:

ne mogu više trpiti varijancu na all-reg sngovima na starsima

to je i meni dopizdilo zadnjih par mjeseci makar ja igram manje uloge od tebe..vecina vrsta snga je krcata regovima na starsu i mozda sam u krivu al imam feeling ko da glavnu ulogu igra sreca posto je vecina igraca solidna i dobra..
neznam kaj bi ti preporucil al uglavnom GL smile

hvala, i tebi.. koje limite igraš? ne sjećam se da sam sretao hrvate. smješan ti je potpis big_smile

igram trenutno na Goalwinu(nick decolakalova) $22-54 tu i tam ubacim $108 al se ti viši jako sporo pune, jako malo je regova i vecina ih je losa..igral sam donedavno na starsu uglavnom $15 6-180igraca turbo..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: mtt na partyu

ma da? ja sam mislio da je na goalwinu premalen promet za sngove. kako se pune ti od 50$?

00

Re: mtt na partyu

krang5 napisao:

kako se pune ti od 50$?

preko dana sporo al predvecer kad je bolji promet nije lose pogotovo ak miksas uloge i vrstu snga(br igraca,speed..)..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: mtt na partyu

nije mi jasno kak netko s tak velikim iskustvom i rezultatom može mislit da bude na mtt manja varijanca nek na sng  big_smile  sick
na buy in $50+ sigurno budeš imao barem jedan dowswing od 200 bi na mtt ak ne i više, samo se možeš nadat da ne odma big_smile
nakon tolko xxxxx sng odigranih čudim se kak se nisi navikao na varijancu, plus moraš znati da rezultate na sng bez rakeback u današanje vrijeme nema smisla analizirat
p.s. deco tolko hvališ goalwin da si budeš sam ubio igru kad se svi presele tamo tongue

Zadnji popravljao Rodman (10-10-2011 17:54:54)

00

10

Re: mtt na partyu

Rodman napisao:

deco tolko hvališ goalwin da si budeš sam ubio igru kad se svi presele tamo tongue

big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

11

Re: mtt na partyu

naravno da mi je to jasno. nigdje nisam ni krenuo raspravljat varijancu sngova vs varijancu mttova. jasno je i da sam unatoč horrible runnu ipak solidan radi poena. nije uopće u tome stvar. hoću igrati mttove jer su mi zanimljiviji i osjećam da imam veći longterm edge nego na sngovima.

00

12

Re: mtt na partyu

1. Pogledaj si rasporede turnira na ostalim mrežama. (ongame,party,merge,boss,ipoker,...)
2. Složi si jedan raspored svih turnira koje misliš igrati u excelu ili gdje već. (ako ti treba pomoć oko ovoga javi se)
3. Instaliraj si software od tih mreža i napravi acc na njima.
4. Kreni igrat sve od $20 do $200 ili koliko već misliš i to je to.
5. Svi koji grindaju mtt igraju ih na svim mrežama na kojima mogu i igraju od low stakesa do high stakesa
6. ???
7. PROFIT

just my 2 cents

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

13

Re: mtt na partyu

Zajebi to sve. Jako je tesko mulittejblat puno siteova, ja sam probao i nije lako.
Ja ti savjetujem da ostanes na sng, i ubacis svaki dan nekoliko mtt. Usput ces grindat vise jer ces imat duze sessione. Ne znam u koje vrijeme grindas, ali evo ti nekih jako soft mtt: big 22, big 55, big 109, big 162, 22 1r1a, 8r, 11r...
Nedjeljom mozes igrati samo mtt, i bit ce ti dosta, vjeruj mi.

00

Re: mtt na partyu

Tilt napisao:

Zajebi to sve. Jako je tesko mulittejblat puno siteova, ja sam probao i nije lako.
Ja ti savjetujem da ostanes na sng, i ubacis svaki dan nekoliko mtt. Usput ces grindat vise jer ces imat duze sessione. Ne znam u koje vrijeme grindas, ali evo ti nekih jako soft mtt: big 22, big 55, big 109, big 162, 22 1r1a, 8r, 11r...
Nedjeljom mozes igrati samo mtt, i bit ce ti dosta, vjeruj mi.

Možeš napisati po redu koji je nalakši pa prema težemu...Nisam nikad igrao 22 1r1a, big 55, big 109

http://www.mmstaking.com/
00

15

Re: mtt na partyu

Uglavnom pravilo ti je sto je veci field/vise satelita, mtt je obv laksi.
Do 50$ su svi puni fisheva, i sigurno ++++EV. Iznad 50$ su BIG-ovi lagani, 22 1r1a ima malo vise regova, ali jos uvijek puno fisheva i super struktura tako da je ok.
Turbo iznad 50$ su puni regova i teski + turbo je tako da je variance ogroman. 33r, 55r su teski ali je jako dobra struktura, tako da ako si dobar postflop mozes odigrati. 109r nikad nisam igrao, to je def najtezi field.
Nedjeljom warm up i million naravno supersoft, cak se i 109r nedjeljom moze odigrati jer bude fisheva.
Svi fieldovi nedjeljom imaju vise fisheva nego obicnim danima tako da bi rekao da je sve do 200$, 55r i 109 turbo +EV.
Ako te jos nest zanima pitaj...

00

16

Re: mtt na partyu

hvala svima na odgovorima, instalirat ću onda i party.. u čemu je razlika ako se registriram preko foruma nego na njihovoj stranici? sry ako je ovo već objašnjeno, nigdje ne mog nać

00