Tema: BR za SNG i jos par pitanja..?

Pozz svima.

Imam namjeru napravit prvu uplatu na PS u iznosu od 60$ preko VISE. Posto sam stalno zaposlen nemam previse vremena za igrati poker i grindati satima zanima me sljedece a i vase misljenje sto bi trebao igrati.


1. Dali je moguce izvrsit cashout nazad na VISU?
2. Dali je potreban HEM ili neki drugi poker alat za ostvarivanje dugorocne dobiti? (nikad nisam nista koristio od poker alata)
3. Mislio sam igrati SNG 9 igraca 1.5 $ i 3.5$ dali je moj BR dovoljan za to? (dali je mozda bolje igrati MTT umjesto SnG?)
4. Posto nikad nisam procitao nikakvu literaturu od nekih PokerPro-a dali je potrebno nesto procitati prije nego se krene ozbiljno igrati? (ako je molio bi link od literatura)

Svaki korisni savjet je dobrodosao.

00

Re: BR za SNG i jos par pitanja..?

s prvom uplatom se sjedne na najveci limiti koji ti dopusta ta lova, dobijes KJoff guras all in i molis boga da te calla...
1.moguce je na visu
2. ako neznas koristiti onda ti ni netreba
3. to sebe pitaj jeli ti dovoljan roll, ako je tebi ok, ok je i meni
4. netribas nista procitati, igraj samo visoke i niske parove i cekaj da pogodis tris, onda zguraj all in, i standardno glave bilokoje dvi

sry nisan spava pa pisen gluposti  big_smile

Nije da smo da ispred vremena, za nas vrijeme ne postoji!!
http://youtu.be/CNMinQa0wGE
12

Re: BR za SNG i jos par pitanja..?

perpetuum_kaizen napisao:

s prvom uplatom se sjedne na najveci limiti koji ti dopusta ta lova, dobijes KJoff guras all in i molis boga da te calla...
1.moguce je na visu
2. ako neznas koristiti onda ti ni netreba
3. to sebe pitaj jeli ti dovoljan roll, ako je tebi ok, ok je i meni
4. netribas nista procitati, igraj samo visoke i niske parove i cekaj da pogodis tris, onda zguraj all in, i standardno glave bilokoje dvi

sry nisan spava pa pisen gluposti  big_smile

1. Hvala
2. Neznam ali dali je potreban da bi se mogao ostvariti dugorocni profit?
3. Pitam zato jer netko tko je igrao zna koliki su swingovi pa dali je br dovoljan ili ne?
4. Ti si tako odigrao onih 120k handova? smile

00

Re: BR za SNG i jos par pitanja..?

g0suboy napisao:

1. Dali je moguce izvrsit cashout nazad na VISU?
2. Dali je potreban HEM ili neki drugi poker alat za ostvarivanje dugorocne dobiti? (nikad nisam nista koristio od poker alata)
3. Mislio sam igrati SNG 9 igraca 1.5 $ i 3.5$ dali je moj BR dovoljan za to? (dali je mozda bolje igrati MTT umjesto SnG?)
4. Posto nikad nisam procitao nikakvu literaturu od nekih PokerPro-a dali je potrebno nesto procitati prije nego se krene ozbiljno igrati? (ako je molio bi link od literatura)

Svaki korisni savjet je dobrodosao.

1. da naravno, samo je moguće da ti budu tražili prvi put scan osobne
2. hem je jako koristan i obavezan ako igras vise od 4 stola, table ninja je isto jako korisna ako igraš puno stolova odjednom ali pošto si ti na početku svega sumljam da igraš puno stolova odjednom
3. u principu nije dovoljno, da imaš dovoljno iskustva i da igraš regular speed možda bi i bilo dovoljno ali inače ne, igraj za početak samo 1.5$ sng i računaj s time da postoji barem 50% chance da budeš moral opet napravit rebuy bankrolla
4. imaš puno toga ali moraš tražit, meni osobno najbolji video da gledaš kak netko igra, ovdje budeš našao sve potrebno kaj treba znati o sng http://cvsng.blogspot.com/2007/11/partial-sng-book.html , nadam se da ti ide donekle engleski heehe

10

Re: BR za SNG i jos par pitanja..?

Rodman napisao:
g0suboy napisao:

1. Dali je moguce izvrsit cashout nazad na VISU?
2. Dali je potreban HEM ili neki drugi poker alat za ostvarivanje dugorocne dobiti? (nikad nisam nista koristio od poker alata)
3. Mislio sam igrati SNG 9 igraca 1.5 $ i 3.5$ dali je moj BR dovoljan za to? (dali je mozda bolje igrati MTT umjesto SnG?)
4. Posto nikad nisam procitao nikakvu literaturu od nekih PokerPro-a dali je potrebno nesto procitati prije nego se krene ozbiljno igrati? (ako je molio bi link od literatura)

Svaki korisni savjet je dobrodosao.

1. da naravno, samo je moguće da ti budu tražili prvi put scan osobne
2. hem je jako koristan i obavezan ako igras vise od 4 stola, table ninja je isto jako korisna ako igraš puno stolova odjednom ali pošto si ti na početku svega sumljam da igraš puno stolova odjednom
3. u principu nije dovoljno, da imaš dovoljno iskustva i da igraš regular speed možda bi i bilo dovoljno ali inače ne, igraj za početak samo 1.5$ sng i računaj s time da postoji barem 50% chance da budeš moral opet napravit rebuy bankrolla
4. imaš puno toga ali moraš tražit, meni osobno najbolji video da gledaš kak netko igra, ovdje budeš našao sve potrebno kaj treba znati o sng http://cvsng.blogspot.com/2007/11/partial-sng-book.html , nadam se da ti ide donekle engleski heehe

Hvala ti puno na savjetima. Igram poker vec neko dogledno vrijeme ali sve je to bilo nesto sitno sto sam dobio od freerollova. Jedno vrijeme sam bio na 90$ tada sam igrao SnG 9man prvo 1.5 pa 3.5. cak i nebi busto da nisam 3 tjedan bio na 90 dolara i nikako gore pa sam odigrao par jacih SnG i busto sam...

Istina neigram vise od 4 stola jer se na vise od njih trenutno ne snalazim i mislim da mi igra jako gubi na kvaliteti ako igram vise od 4 stola.

Sto se tice HEM-a netko je napisao jako zanimljivu informaciju za HEM koja ide nekako ovako "dobijem AKs , raisam , tip me 3-beta ja da ga idem 4betat a ono pise na 1k hendova mu 3 bet 0.6"

Koliko sam shvatio taj tip jako rijetko 3-beta pa je ovdje bolje fold ili eventualno samo call pa sta ispande na flopu... ?

Gledao sam neke videe ovdje na stranici ali budem pogledao i ovaj tvoj link ,eng mi nije problem.

Znaci sve u svemu mislis da 60$ nije dovljno cak ni za 1.5$ 9man SnG? Preferiram normalne ne turbo..

00

Re: BR za SNG i jos par pitanja..?

g0suboy napisao:

4. Posto nikad nisam procitao nikakvu literaturu od nekih PokerPro-a dali je potrebno nesto procitati prije nego se krene ozbiljno igrati? (ako je molio bi link od literatura)

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=6495

Zadnji popravljao Sensei (12-10-2011 14:33:17)

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
20

Re: BR za SNG i jos par pitanja..?

Sensei napisao:
g0suboy napisao:

4. Posto nikad nisam procitao nikakvu literaturu od nekih PokerPro-a dali je potrebno nesto procitati prije nego se krene ozbiljno igrati? (ako je molio bi link od literatura)

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=6495


Hvala ti puno na linku. Medjutim ja sam vec iskoristio free 50$ sa PokerStrategy.com na full tilt platofrmu pred vise od godinu dana ako se ne varam.

Ovaj free BR sto si naveo je super.

Nego sto se tice knjige dali ju je moguce kupiti od tebe i po kojoj cijeni? moram pisati ovdje jer tamo na onaj link za odg sto si mi dao ne kuzim di ima da posaljem poruku  hmm

00

Re: BR za SNG i jos par pitanja..?

g0suboy napisao:

Znaci sve u svemu mislis da 60$ nije dovljno cak ni za 1.5$ 9man SnG? Preferiram normalne ne turbo..

dosta ti je sigurno ak si winning player  wink

00

Re: BR za SNG i jos par pitanja..?

I jos nesto kako biljezite koji ste zavrsili na SnG? mislim te grafove , kad si zavrsio na kojem mjestu , koliko si hendova odigrao itd...?
Ako postoji neki free program koji prati i biljezi moje rezultate molio bi dobru dusu da mi da link.

00

10

Re: BR za SNG i jos par pitanja..?

g0suboy napisao:

I jos nesto kako biljezite koji ste zavrsili na SnG? mislim te grafove , kad si zavrsio na kojem mjestu , koliko si hendova odigrao itd...?
Ako postoji neki free program koji prati i biljezi moje rezultate molio bi dobru dusu da mi da link.

hem ti je free 15 dana

00

Re: BR za SNG i jos par pitanja..?

g0suboy napisao:

I jos nesto kako biljezite koji ste zavrsili na SnG? mislim te grafove , kad si zavrsio na kojem mjestu , koliko si hendova odigrao itd...?
Ako postoji neki free program koji prati i biljezi moje rezultate molio bi dobru dusu da mi da link.

Odi na stranice HEMa, pogledaj s kojim sajtovima imaju deal, odaberi jedan na kojem ne misliš dugoročno ostati, uplati i odigraj potreban broj partija i imaš legalan i besplatan HEM.

00

Re: BR za SNG i jos par pitanja..?

Probaj http://pokerprolabs.com/ prati dosta toga HU SNG MTT jedino cash ne besplatan je za određeni broj searchova dnevno. Meni adekvatan za moje potrebe

00