Tema: gdje i kako početi?

pozdrav ekipa...

igrao sam poker u par navrata ali to je sve bilo kratko i neozbiljno big_smile u zadnje vrijeme sam pročitao moshmanovu sit n go knjigu, pogledao real life micro grinder i veernerov climbing mt micro (i crushing the micros stoji u rezervi)

imam banku od nekih 70-ak $ i u totalnoj sam dilemi sa čime počet cash ili sng?? dal je ovo dovoljna banka za 9man sng??

isto tako nemam ideje gdje igrati. imam account na starsima (prije kad sam igrao bio sam super zadovoljan, i prometom i softwareom), sad neznam dal je previše grindera tamo, regova ili čega sve ne.

pa bih bio zahvalan kad bi me prosvjetlili big_smile i ubacili pokoji savjet

00

Re: gdje i kako početi?

-Ako namjeravaš igrat sngo i mtt preporučam stars (nemam puno iskustva s sngo ali promet je najveći i sigurno ćeš bit zadovoljan), što se tiče buy-inova neznam koliko je potrebno za normalnu igru
-Što se tiče casha mislim da bi radije pokušao na nekoj drugoj stranici iako nl2 ti ne bi trebao biti problem ni na starsima. S 70$ nema ti smisla igrati NL5 .

- Mislim da se dosta preporučavala Nordica,Goalwin, NoIQ itd.

Zadnji popravljao ivica5261 (22-10-2011 14:48:04)

00

Re: gdje i kako početi?

Ako ces cash igrati moja preporuka ti je Lucky Ace. Na NL2 i NL6 ne da su losi igraci nego su prelosi.

00

Re: gdje i kako početi?

Slobodno mozees poceti igrati 9manse od 1.5$ sa 70$ na starsima, ako imas nesto znanja odmah predji na turbo, jest da je veca varijanaca ali ima i vise fisheva

Zadnji popravljao Chainvkci (22-10-2011 18:02:05)

00

5

Re: gdje i kako početi?

da, tako će najvjerovatnije i biti, iako se još trebam odlučit dal turbo ili regular

edited:
još samo nešto mi nije jasno. kad sam otvarao acc na starsima vjerovatno sam ukucao onaj kod stars600 ili kako već. a prošli tjedan sam uplatio neku siću čisto da testiram cash i sng igru i dobio sam neki special bonus kojeg trebam očistit do 27.10. dal to ima kakve veze sa ovim first-deposit bonusom ili???

Zadnji popravljao sync (22-10-2011 19:31:30)

00