Tema: 45 man turbo na starsima

Započeo bi na starsima 45 man turbo pa me interesira, ako ima onih koji su ih igrali ili su na neki drugi način upoznati :

1.koji je optimalan bankrol, tj. broj BI?
2.koji je optimalni ROI na micro limitima?
3.koji je najbolji način educiranja i ima li videa za preporučiti?
4. slobodan savjet ( ako ga netko ima)

00

Re: 45 man turbo na starsima

1. Sigurno nekih 50 BIova iako 80-100BI bi bilo bolje
2. Around 18-25% bar tak mislim
3.http://forumserver.twoplustwo.com/36/st … ad-155618/ evo imas tu nesto i ak mozes nabavi si od Mark Schmida aka PimpinDonks filmice wink
4.http://forumserver.twoplustwo.com/23/sm … s-343759/

Procitaj ovo dobro ce ti doc wink
Pozdrav sretno !

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: 45 man turbo na starsima

BugsBunnyD napisao:

1. Sigurno nekih 50 BIova iako 80-100BI bi bilo bolje

Mislim da je 200 minimum minimuma za turbose... nek me netko ispravi ako griješim.
Pogledaj si malo na sharku leaderboard, uključi filtere na 45man turbose pa kod tih dotičnioh sa leaderboarda pogledaj swingove. tak da je 200 po mom mišljenju minimum

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: 45 man turbo na starsima

Neznam ali inace za 180man se koristi 100BI pravilo ak si nitty sto se tice rolla onda vise, no posto govorimo o 45man-u mislim da je tu manja variance-a nego na 180man tako da mislim da bi bilo dovoljno 50 BIova za micro limite bar ja tako mislim...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10

5

Re: 45 man turbo na starsima

1. ovisi koliko multitableaš. Sve preko 14 stolova min 150BI, ako igraš 4-5 komada odjednom onda ti je 80 dosta.
2. 15-20, max 25 ako runnaš ko Bog
3. nemam pojma. mislim da na SNGrinders ima par clipova
4. odlični su za buildat roll. ima dosta riba

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

6

Re: 45 man turbo na starsima

1. ja nebi ispod 100BI isao
2. mislim kao i adzi
3. dodaj me na skype pa cu ti pomoci (gimarinic)..def. video

00

Re: 45 man turbo na starsima

Isto mislim da ispod 100 BI, mozda i vise, nea smisla, ako ne planiras bustat.

Malo je off al da ne otvoram novu temu, igram 180 man, ima mozda kakva skype sng grupa il tak nes ?

00

Re: 45 man turbo na starsima

Zahvaljujem smile

00