Tema: 3 BET Call OOP i IP u 6 max

Evo nakon mnogo dilema i citanja imam pitanja o ovome.

Kada call?
Ocito da je AA, KK call ili raise... Ali sto je sa QQ, sto je sa pocket parovima?
Recimo koliki bi nasi stackovi trebali biti da se isplati igrati pocket parove.
Citao sam o pravilu 10% ako moram zvat od protivnickog stacka ili mojeg (ovisi koji je veci) da se isplati.

Dali to onda znaci da u 250BB igri se isplati zvat sve 3 bet OOP s 22+?

A sto je sa ostalim rukama?
AK? AQ? AJ?

I kako se stvari mjenjaju u IP?

Eto ako netko znade detalje o ovom problemu molim vas da nesto napisete.

00

2

Re: 3 BET Call OOP i IP u 6 max

hmm.. za pocetak moras shvatit da se poker ne igras sa svojim kartama ngvo vs villanovog rangea.

Ukratko nemoj callat 3betove pogotovo OOP.. osim neki multy way pot sa pocket paromvima (set minas) ili HU pot ali bar 130bb deep uz saznanje da villan ili 3beta jako uzak range ili je totalni manijak post flop.

Neki opcenit savjet za NL2-NL10 je da 3betas samo za value, i opcenito imas uzak range za igrat 3betane potove (QQ+, AK) gdje ces ugl 4betat i zgurat se.

Da ne pisem kilometarski post kasnije cu ti linkat neke clanke ili nazive videa koji se bave tematikom ako zelis stvarno shvatit o cemu se radi.

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: 3 BET Call OOP i IP u 6 max

Da ako ti nije problem. Zanimaju me svid etalji sto se tice 3 betanja i calanja.

Da primjetio sam da vecina regulara na ovom mom limitu 2NL samo value 3 beta vise manje. Ali sam primjetiod a rado zovu 3 bet s pocket parom.

00

Re: 3 BET Call OOP i IP u 6 max

Najlakše za naučit to je uzet coaching kod gmika.

A mislim da se nikome neda tipkat pola dana da ti objasni nešto kaj možeš vidjet u par coaching videa koji se bave baš tom tematikom, a ako baš želiš čitat imaš sigurno na 2p2 o tome pa se potrudi malo?

00

Re: 3 BET Call OOP i IP u 6 max

http://www.fileserve.com/file/7KruFJ5

10

Re: 3 BET Call OOP i IP u 6 max

Thanks. Budem malo prosvrljao po forumu i po ovom videu. Hvala.

Ma nisam ni misliod a mi netko pise pola dana. Nego da mi da linkove na tekstove, videe i to sve.

Da vjerujem da bi mi coach najbolje pomogao, ali coachevi su skupi. Mozda kad dodjem do nekog nivoa gdje cu nesto i zaradit onda cu uzet coacha.

00

Re: 3 BET Call OOP i IP u 6 max

koji k, kak da to skinem????????

EDIT: uspio sam

Zadnji popravljao -b3k's- (15-11-2011 17:31:26)

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00