Tema: HU4ROLLZ

ako ima netko zainteresiran za 45 game session husng 1-2 tableanja (vi birate) na 30icama

side bet 300$


posto igram pod stakeom ovo je samo ideja, ako ima zainteresiranih provelo bi se u djelo u narednih ~10ak dana

00

Re: HU4ROLLZ

Samo predlog:

Zasto ne igrate $1.5 zbog rakea, a povećate side bet na 500-600? Ako ćete ići na rematch svaki put, nema smisla igrati $30..

20

3

Re: HU4ROLLZ

huh oces protiv mene igrat?  big_smile

samo 45 partija mi se cini nekako malo

00

Re: HU4ROLLZ

stoka napisao:

huh oces protiv mene igrat?  big_smile

samo 45 partija mi se cini nekako malo

moze smile
ne zelim vise od 45 iz razloga sto mi se neda trosit vise od 1-2 dana na to, igrali vi najvj. ponedjeljak-utorak jer je tada promet najlosiji i htjeo bi igrat protiv nekog ko razmislja i ko ce me znat exploitat (ili s druge strane netko tko ce dat 300$ bez prevelikog truda big_smile)

btw. sto se mene tice mozemo igrat 1.5$ pa stavit veci sidebet, razlog zasto nebi to napravio jer je jako tesko sjest u isto vrijeme na tim limitima, brzo se pune...i povremeno ce bit onaj rematch bug da unatoc tome sto smo oboje acceptali nece biti rematcha nego cemo se opet morat zajebavat sa sjedanjem lobbya

00

Re: HU4ROLLZ

ja bih isto igrao,može sa obojicom ako ste za!?

00

6

Re: HU4ROLLZ

to nije nikakav rematch bug to se desava kad jedan od igraca nema dovoljno para na racunu da se registrira za jos jedan match. 45 mi je premalo nije nikakav sample bar 101 match, a  sto se tice dana ne mogu od ponedjeljka do srijede zgog obveza

00