Tema: PBZmToken

Imam pitanje..  smile 
Ugl dns sam otvorio tekuci i internet bankarstvo u PBZ-u.. i za koristenje internet bankarstva sam dobio poruku na mobitel od PBZ-a sa nekakvim linkom  big_smile  a sad posto ja nisam fan koristenja space shuttlea za telefoniranje imam mobitel iz 96 tako rec, znaci taj link naravno nemogu otvorit  roll 
Dali netko od vas koristi na takav nacin internet bankarstvo (PBZmToken), i kako to funkcionira? i kakve su meni opcije sad jer ne vidim kako pristupit svojem racunu na internetu   hmm   lol

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: PBZmToken

ja imam čitač kartice al slicno je vjerojatno
tu se logiras https://net.pbz.hr/pbz365/

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: PBZmToken

traži čitač kartice, ja koristim preko mtokena, al čudi me da su ti dali to ako si im reko koji mob imaš, mene su pitali koji mob imam kad sam to otvaro.

00

4

Re: PBZmToken

@deco da preko tog linka koji si postao bi se trebao logirat, ali nemam podatke (zaporka i to) jer bi ih trebao dobivat preko tog linka iz sms poruke  hmm

@bora je taj mToken funkcionira da svaki put koristis mob za dobivanje passworda ili to samo jednom napravis pa mozes bez moba??
Ma pitao je mene koji mob imam al ja nisam znao rec, tj rekao sam "Nokia" a model moba sam valjda zaboravio prije 2 god kad sam ga i kupio lol.. jbt ja sam ko neka baba od 70 god  lol

btw sta postoje samo te dvije opcije, tj. mToken i citac kartice ?? jer ja sam mislio da to funkcionira malo jednostavnije tj. da cu dobit neki username, password i doviđenja  big_smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: PBZmToken

pa ti si uzeo mobile opciju? Znaci nemas token. Onda samo preko nekog moba mozes.

00

Re: PBZmToken

Krivo sam zabrijo. Ti si uzeo mToken i samo preko mtokena mozes dobiti taj kod. Ali zasto si uzeo mtoken ne kuzim? Zasto nisi makar citac kartica.

Sada je problem jer ako nemas mob. koji podrzava mtoken ne mozes se nikako logirat jer ne mozes dobiti jednokratnu zaporku  sad

Zadnji popravljao masterboy (21-11-2011 20:03:20)

00

Re: PBZmToken

mob koristiš svaki put kad želiš koristit net banking, po meni puno bolje od čitača kartica jer mob ionako uvijek imaš uz sebe, tako da možeš svugdje pristupit, a čitač kartica ti doma stoji...

ti bi trebao na mob instalirat aplikaciju preko koje dobivaš generirane lozinke ali kao ti mob ne podržava to morat ćeš koristit čitač kartica

10

Re: PBZmToken

Ma nek si uzme neku noviju nokiju imas ih za stvarno malo para.

00

9

Re: PBZmToken

masterboy napisao:

Ali zasto si uzeo mtoken ne kuzim? Zasto nisi makar citac kartica.

A znao sam da cu imat problema sa mTokenom pa rekoh idem se malo hrvat sa time..
Salim se ofc.. ma prvi se put susrecem sa internet bankarstvom tako da nisam nista uzimao tj birao sta cu uzet jer nemam pojma kako to funkcionira, pitao me lik na salteru broj moba, spomenuo je neki kod a ja sam pretpostavio da cu normalnim sms-om dobit neku lozinku ili nesto.. nisam znao da moram koristit iphone ili sta vec jbga  big_smile

Ugl hvala na odgovorima smile pogotovo Borisu

when you feel like quitting think about why you started..
00

10

Re: PBZmToken

masterboy napisao:

Ma nek si uzme neku noviju nokiju imas ih za stvarno malo para.

Ja iz "principa" nemam te sjebane mobitele  big_smile na touch neznam pisat ni trijezan a kamoli kad izađem.. a i jebes mobitel sa kojim nemozes skocit u more  lol

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: PBZmToken

Tonac napisao:
masterboy napisao:

Ma nek si uzme neku noviju nokiju imas ih za stvarno malo para.

Ja iz "principa" nemam te sjebane mobitele  big_smile na touch neznam pisat ni trijezan a kamoli kad izađem.. a i jebes mobitel sa kojim nemozes skocit u more  lol

Ma uzeo sam ja za mamu neku nokiju mislim da sam dao 400kn ne vise i super radi i sa njom mozes taj mtoken bez beda, nije da mora biti na touch mora samo biti noviji mobitel.

Zadnji popravljao masterboy (21-11-2011 20:40:38)

00

12

Re: PBZmToken

ja imam i jedno i drugo al i iskustva ti kazem puno ti je jednostavnije na citacu kartice posto nisi neki lik koji brije na gadete (kak se to vec pise), makar istina je s mobitela mozes svugdje to napravit a citac kartice ti doma stoji!
al kad smo kod prednosti i mana, prije ces negdje popusit mob, il ces ostat prazne baterije il ce ti se pokvarit pa ce bit na servisu ko meni 2 tjedna, nego sto ce ti se nes slicno dogodit s citacem kartica koji ti je doma big_smile

10

Re: PBZmToken

taj mobitel, ma to je tramak samo, pitaj citac kartice, to je nuts. Jako jednostavno i prakticno

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00