Tema: Pozdrav

Pozdrav. Ime mi je Miroslav i dolazim iz okolice Osijeka. Forum pratim vec duze vrijeme ali sam se danas odlucio registrirati jer mi je potrebna pomoc. Naime igram na partypokeru sng od 1$ ponekad ubacim 3$ i neki mtt i dobio sam tamo no deposit bonus od jedne druge stranice ( necu reklamirat) i bonus za cistit od 100$ ocistio sam ga 99,7% i busto bankroll. Potrebno je jos cca 40 centi rake-a da dobijem 100$ na račun ali nemam nista gore a bonus istice sutra pa ako je neko da mi ucini uslugu da mi prebaci 5$ p2p transferom ili 10$ moneybookers vraćam duplo cim ocistim bonus vec sam slao dokumente tako da nece biti problema kad budem radio transfer / isplatu nazad... Evo dole i dokaz za bonus smile

Hvala unaprijed i nadam se da cemo dobro suradjivati nadalje smile

http://img836.imageshack.us/img836/9822/80193189.jpg

02

Re: Pozdrav

kakav peh

10

Re: Pozdrav

Imas vremena do 5.12...
Nazalost ja bi ti dao da imam ali i ne igram Party Poker

Pokerstars @@ Mr.Curic
------------------------------
   Skype @@ Mr_Curic
00

Re: Pozdrav

kupusar84 napisao:

Pozdrav. Ime mi je Miroslav i dolazim iz okolice Osijeka. Forum pratim vec duze vrijeme ali sam se danas odlucio registrirati jer mi je potrebna pomoc. Naime igram na partypokeru sng od 1$ ponekad ubacim 3$ i neki mtt i dobio sam tamo no deposit bonus od jedne druge stranice ( necu reklamirat) i bonus za cistit od 100$ ocistio sam ga 99,7% i busto bankroll. Potrebno je jos cca 40 centi rake-a da dobijem 100$ na račun ali nemam nista gore a bonus istice sutra pa ako je neko da mi ucini uslugu da mi prebaci 5$ p2p transferom ili 10$ moneybookers vraćam duplo cim ocistim bonus vec sam slao dokumente tako da nece biti problema kad budem radio transfer / isplatu nazad... Evo dole i dokaz za bonus smile

Hvala unaprijed i nadam se da cemo dobro suradjivati nadalje smile

http://imageshack.us/photo/my-images/836/80193189.jpg/

Ja ti mogu pomoći uz naknadu, 25% od bonusa.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
21

Re: Pozdrav

15% uzmi ili ostavi smile

Ili ako ce neko poslat 4-5$ za bon za mobitel vidio sam da to tu transakcije isto idu ko lude smile

Zadnji popravljao kupusar84 (03-12-2011 22:57:53)

00

Re: Pozdrav

Imaš premalo postova da bi išlo za 15%, kredibilitet ti je preniski. Ostavljam. Gl.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Pozdrav

ae razmislit cu jos do sutra za 25% iako cisto sumnjam jer puno mi to para dat za 40 centi rake-a ... cujemo se sutra sad ode se nacugat smile

00

8

Re: Pozdrav

lol pa ak ce te scammat nece ti poslat ni 15% ni 25%...

10

Re: Pozdrav

Tilt napisao:

lol pa ak ce te scammat nece ti poslat ni 15% ni 25%...

pa bas si to razmisljam da nema razlike al bit je u tome sto sam vidio po transakcijama tak kak ljudi rade da uzmu malu proviziju ja sam ponudio duplo od poslanoga i ovaj bonus mi puno znaci i ne bi htio da propadne a znaci on bi odma 500% proviziju big_smile

00

10

Re: Pozdrav

prodaj nekom bon i gg, nece ti nitko nist slat zbog prijasnjih iskustava jer si regan danas. A vidim da ti stvarno treba za bonus.

00

Re: Pozdrav

eto moze stoji bon 25 kn bilo koje mreze za 4$ na party pokeru... hvala tilt smile

00

12

Re: Pozdrav

nema ti bas ljudi sto igraju na partyju, trazi na mb, i imas temu za bonove posebnu pa pitaj tamo.. uzeo bi ja da nisam na pretplatu smile

00

13

Re: Pozdrav

lol majstore, ti si busto tih $100 ako je no deposit bonus. neces dobit nista obv.

Zadnji popravljao 4ladX (04-12-2011 00:24:24)

31

14

Re: Pozdrav

hahaha glup sam

10

Re: Pozdrav

4ladX napisao:

lol majstore, ti si busto tih $100 ako je no deposit bonus. neces dobit nista obv.

to je bio no deposit bonus 25$+ 25$ za cistit sto sam ocistio + 100$ za cistit a to je ovo...

00

Re: Pozdrav

Tilt napisao:

lol pa ak ce te scammat nece ti poslat ni 15% ni 25%...

U ovoj kombinaciji me nebi mogao scammat. Pitanje je samo jel bi na nju pristao.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Pozdrav

sinisaT5 napisao:
Tilt napisao:

lol pa ak ce te scammat nece ti poslat ni 15% ni 25%...

U ovoj kombinaciji me nebi mogao scammat. Pitanje je samo jel bi na nju pristao.

ajde sinisa idemo to rijesit pristajem na 25% smile nedjelja sam sam kuci nemam sta radit smile

00

Re: Pozdrav

ako se nisi sa sinisom dogovorio mogu ti ja sada poslat 10$

kada ocistis posalji 30$

00

Re: Pozdrav

martingale666 napisao:

ako se nisi sa sinisom dogovorio mogu ti ja sada poslat 10$

kada ocistis posalji 30$

nisam se dogovorio moze posalji...

00

Re: Pozdrav

Pa za 40c rakea ti je i 5$ dosta ako je rake 1+10c.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Pozdrav

na partypokeru je 0.90+0.1$ turnir tak da je dosta i 5$ ali eto dogovor je 30$ za 10$ smile

00

Re: Pozdrav

mozda zvuci blesavo ali gdje moram ici za inter account transfer ne mogu nigdje naci

00

Re: Pozdrav

martingale666 napisao:

mozda zvuci blesavo ali gdje moram ici za inter account transfer ne mogu nigdje naci

my account- cashier-inter account transfer i moras imat poslane dokumente... da bi mogo slat...

00

Re: Pozdrav

imam verificirane dokumente i dobio sam mail da mogu raditi inter account transfer ali ocito je PP smece od stranice jbg nista od deal-a

00

Re: Pozdrav

jel imas mozda na moneybookersu? ili netko drugi?

00