Tema: VIDEO: HU SNG 3. dio (igranje $5 sngova)

00

Re: VIDEO: HU SNG 3. dio (igranje $5 sngova)

hvala mile, nice video!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: VIDEO: HU SNG 3. dio (igranje $5 sngova)

Također, mogu kazati samo HVALA!

Bilo bi idealno, ako nije problem, staviti link za download ovog i ostalih videa kao što je učinjeno u slučaju Bini-jevog HU. Volio bih imati sve to u svojoj kolekciji u dobroj rezoluciji. Skinem ja to i ovako samo je kvaliteta slike daleko lošija.

Zadnji popravljao Pleuro (21-11-2009 01:08:50)

00

Re: VIDEO: HU SNG 3. dio (igranje $5 sngova)

pa u kodu ti uvijek piše direktan link na video: http://www.pokerpro.com.hr/forum/../../ … G_3dio.mp4

00

Re: VIDEO: HU SNG 3. dio (igranje $5 sngova)

GORANBAXY napisao:

pa u kodu ti uvijek piše direktan link na video: http://www.pokerpro.com.hr/forum/../../ … G_3dio.mp4

hvala za link, ali nažalost ne kužim o čemu pričaš. U kojem koduu i kako dođem do njega?

00

6

Re: VIDEO: HU SNG 3. dio (igranje $5 sngova)

do linka mozes doc tak da odes na view-page source, ctrl+f stisnes, upises mp4 i nades link videa

Zadnji popravljao milac (21-11-2009 16:23:44)

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: VIDEO: HU SNG 3. dio (igranje $5 sngova)

milac napisao:

do linka mozes doc tak da odes na view-page source, ctrl+f stisnes, upises mp4 i nades link videa

Do tog "drugog dijela linka" mogu doći i s običnim reply ili quick quote na postu, ali sam krivo upisivao prvi dio linka.
Hvala!

Zadnji popravljao Pleuro (21-11-2009 23:47:04)

00

Re: VIDEO: HU SNG 3. dio (igranje $5 sngova)

Mile, ja podržavam ovo kaj ti radiš, ali daj mi molim te reci, o čemu je tu riječ ?
Ti komentiraš svoj poker meč. Pa daj neki korisni savjet, npr. nemojte puniti protivnikov pot, u igri HU nejdite na veliki bluff ili nešto slično i nešto korisno. JA iz ovoga ništa ne naučim korisnoga. I daj neku strategiju, neku taktiku za HU. Imate tolko svari na netu, a ti još nemaš nikakvu strategiju. Recimo ima jedan tip koji ima taktiku da kad je dealer uvijek raisa minimum na početku i uvijek beta minimum na flopu i 70% ljudi mu tu folda i tako si puni pot. Daj neku la combination smile
sretno dalje u pobjedama ...

00

Re: VIDEO: HU SNG 3. dio (igranje $5 sngova)

Evo, ovdje si pitao isto pitanje: http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=563

00

Re: VIDEO: HU SNG 3. dio (igranje $5 sngova)

Pa kad se ništa ne promijeni, zašto bi se promijenilo moje pitanje ?  smile big_smile  :card_club

00

11

Re: VIDEO: HU SNG 3. dio (igranje $5 sngova)

Good Day napisao:

Pa kad se ništa ne promijeni, zašto bi se promijenilo moje pitanje ?  smile big_smile  :card_club

Nisam na to mislio... Nego da si tamo dobio odgovore.

00

12

Re: VIDEO: HU SNG 3. dio (igranje $5 sngova)

Good Day napisao:

Mile, ja podržavam ovo kaj ti radiš, ali daj mi molim te reci, o čemu je tu riječ ?
Ti komentiraš svoj poker meč. Pa daj neki korisni savjet, npr. nemojte puniti protivnikov pot, u igri HU nejdite na veliki bluff ili nešto slično i nešto korisno. JA iz ovoga ništa ne naučim korisnoga. I daj neku strategiju, neku taktiku za HU. Imate tolko svari na netu, a ti još nemaš nikakvu strategiju. Recimo ima jedan tip koji ima taktiku da kad je dealer uvijek raisa minimum na početku i uvijek beta minimum na flopu i 70% ljudi mu tu folda i tako si puni pot. Daj neku la combination smile
sretno dalje u pobjedama ...

" nemojte puniti protivnikov pot" - pot je protivnikov tek dok ga osvoji i onda ga vise nemozemo punit. a da ne radimo velike potove sa slabim handovima sam rekao makar mislim da je to i nepotrebno govorit, ali ok mozda ipak ima netko kome to nije jasno.
" u igri HU nejdite na veliki bluff" - i o ovome sam govorio
"I daj neku strategiju, neku taktiku za HU" - probaj pogledat ovaj video http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=661 , mozda ti onda bude malo jasnija moja taktika i strategija, a kao sto ti je i roba odgovorio vec si dobio odgovore na to.
A i iz tvojih prijasnjih postova vidim da ti dosta toga nije jasno... Na zalost video nemoze trajat duze od 1h tako da nemam vremena detaljno objasnjavat neke jednostavne situacije. Mogu ti preporucit da procitas knjigu od Collina Moshmana: Heads-Up No-Limit Hold 'em tamo imas dosta detaljno objasnjene osnovne stvari u vezi HU SNG igre.

Sretno

00

Re: VIDEO: HU SNG 3. dio (igranje $5 sngova)

Toplo se zahvaljujem na savjetima... smile

00