Tema: Color Marking Players

Dobar dan,

Evo jos jedna tema od mene, kako koristiti color marking za markanje protivnika?

Moja jedina ideja koja mi padne na pamet a jos je ne koristim je HBL (high blind limpers)
Kako ih prepoznati:
Limpaju kad su blindovi veliki i kada imaju 10BB stack. Plus ako imaju visok VPIP onda je nas momak High blind limper.

Kako ga istuc?
Lijepo da pushamo s wide rangeom idemo. No pripaziti cak i ti luzeri ce iako nemaju pojma o pot odsima i ostalom instinktivno zvat s medium rukama ako je nas stack nedovoljan da ih uplasi.

Eto pa dajte vi primjere kako markjati protivnike i kako to iskoristiti.

Pada mi jos na pamet amrkat regse, pametne call pushere na bubleu, ali bih volio da netko napise kako on radi s tim.

00

2

Re: Color Marking Players

ib4lowblindallinersandhighblindlimpfolders

02

Re: Color Marking Players

Pajk napisao:

ib4lowblindallinersandhighblindlimpfolders

Kad si se vec razbacao po tipkovnici mogao si mu radije pomoc nekim savjetom, buduci da je lijepo pristojno pitao jer zeli nesto naucit obv..

Cjepidlacenje oko poker izraza mu i nije od neke pomoci..

I'm so broke, I can't even pay attention.
61

4

Re: Color Marking Players

Za vecinu onoga sto si ti napisao ti sluzi HUD. Ja noteam razlicito dobre regove, solidne regove, lose regove, retarde. Al to mi svejedno sluzi samo da jako brzo mogu vidit koliko je kakvih igraca iza mene, ili kad se regam na sng da vidim koliko je kojih.

00

5

Re: Color Marking Players

Isto kao i Tilt - manje je korisno tokom same igre,a vise kod registriranja jer ako vidiš da je npr. 6/7 trenutno registriranih dobrih regova onda preskocis taj stol jer mislim da je -ev...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Color Marking Players

Da, to je jedna svrha, vrlo korisna. Ali ja multitablam 3 sata na malim limitima i tableninja mi otvara kako zeli stolove. No kad dodjem do tih i ako dodjem do tih high levela onda cu i ja tako. Ali ono mislio sam da ih markam da vidim za stolom bolje... ali kao sto kazete sve se to vidi iz HUda... pa necu...

00