Tema: Može pomoć

Evo da objasnim ovu situaciju molim vas da mi kažete ako neko zna šta da sad radim?

Naime igram poker već 3 godine.Otvorio sam account kad sam bio maloljetan i počeo malo igrat.Nikad nisam uplaćivo ni ništa nego sam se digo od 0 do pristojnog bankrolla(par soma $$$). I sad kad sam navršio 18 (8.7.) mislio sam kako sam sad pounljetan i smijem igrat sve normalno bez straha da mi mogu uzet pare jel sam maloljetan.Zato sam skeniro osobnu i poslo im sve i zatražio da mi prosmjene date of birth. Bio je 8.7.1990 i a pravi je 8.7.1993. I kindly sam ih zamolio i promjenili su,ali evo šta mi sad piše kad oću uć u cah game ili se regat na neki turnir: " Your playing privilages have been revoked. Please contact support at support@pokerstars.com for more information."

Dajte ljudi ako ima neko neku ideju šta da radim dalje? šta da im napišem u support...Mislim previše sam igro,grindo i napredovo da bi sad osto bez svega.Ako ima neko nek kaže šta bi trebo sad dalje,bio bih zahvalan.
P.S. aj bar mi oće transferat $$$ na drugi account tak da nije totalni zajeb.

00

Re: Može pomoć

bez panike - lijepo im pošalji mail i pitaj i u čemu je problem, a onda ćeš vidjeti što dalje...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Može pomoć

neznam sto bih ti pametno mogao reci...
ali evo., otvori account na brata, sestru..ili nekod od obitelji i prebaci si $$ na taj account...
nikada neznas, mogu ti blokirati i ptp transfer...

00

Re: Može pomoć

iAcesHigh napisao:

bez panike - lijepo im pošalji mail i pitaj i u čemu je problem, a onda ćeš vidjeti što dalje...

Pitat ću ih pa ćemo vidjet. Kad mi odgovore postat ću ovdje sve

BuffaloBill44 napisao:

neznam sto bih ti pametno mogao reci...
ali evo., otvori account na brata, sestru..ili nekod od obitelji i prebaci si $$ na taj account...
nikada neznas, mogu ti blokirati i ptp transfer...

Imam mi stari account i tamo šaljem,al sam sad došo do limita za ovaj mjesec.Tamo imam bar neku siću pa ak mi i uzmu nisam propo skroz

00

Re: Može pomoć

Ja ne kuzim zasto si nisi prebacio lovu na drugi acc, a ne na ovaj nacin? Pa nema veze sto bi potrajalo. Meni ovo izgleda kao totalna muljaza i cudim se sto su ti opce promjenili date OB kad je preocito bilo da si igrao maloljetan.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Može pomoć

Evo htio bi samo reći da sam ovo rješio uspješno sa supportom i vratili su mi sve privilegije sad sve šljaka normalno  smile   big_smile   lol
Sad još kad bii znao zatvorit ovu temu  big_smile

00