Tema: MB uplate

zanima me koliko dana vam je trebalo da sjednu novci na MB account. jos u pon sam preko netbankinga uplatio ali jos nista... upisao sam ispravan reference i sve.

00

2

Re: MB uplate

dzojstik napisao:

zanima me koliko dana vam je trebalo da sjednu novci na MB account. jos u pon sam preko netbankinga uplatio ali jos nista... upisao sam ispravan reference i sve.

2-3 dana

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: MB uplate

do sada sam milijun uta uplacivao i isplacivao s Vise electron na MB i obrnuto i sve ok..sad zelim uplatiti s bank accounta jer ne zelim placat 4€ fee za Visu.ali je fora sto MB veli da oni nemogu to napraviti i da cu morati sam.u prvom postu ove teme vidim da je to moguce netbankingom ali to jos nikad nisam radio tako da bih molio upute.najbolje bi bilo reko skypea jer je najbrze.molim dobru dusu za pomoc,moze nick i na PM

00

Re: MB uplate

od sto glasa,glasa cuti nije..

00

Re: MB uplate

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=93

00

Re: MB uplate

a gledaj,jucer sam kupio eure i stavio na devizni,sad da opet idem u banku i vadim novac?
covjek je rekao u prvom postu da je uplatio preko netbankinga,ali ocito vise nije clan ovog foruma kad ima 5 postova i ne javlja se.
ako ne skuzim,uplatit cu preko kartice pa nek si uzmu ta 4 €.nije stvar nepovjerenja ili nesto,nego je bezveze da se ti zajebavas mojim transakcijama ako sve mogu sam.

00

Re: MB uplate

antoniob napisao:

a gledaj,jucer sam kupio eure i stavio na devizni,sad da opet idem u banku i vadim novac?
covjek je rekao u prvom postu da je uplatio preko netbankinga,ali ocito vise nije clan ovog foruma kad ima 5 postova i ne javlja se.
ako ne skuzim,uplatit cu preko kartice pa nek si uzmu ta 4 €.nije stvar nepovjerenja ili nesto,nego je bezveze da se ti zajebavas mojim transakcijama ako sve mogu sam.

Mislio sam da neznaš kako uplatiti pa sam ponudio pomoč. Sorry.

00

Re: MB uplate

ovo se moze shvatiti i ironicno,ali necu zamjeriti ako i je wink
tebam ja uplatiti jer na noble poker jos nemam account pa cu staviti 200€ i dobiti jos 100% bonusa..sorry sto nisam odmah naveo wink
ovo je ispalo sugavo i smotano,sorry,bolje da sam nazvao erste banku pa da mi tamo objasne,sto cu i ucinit..pozdrav

00