Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

najbolje se snimi kako igras i stavi tu na forum pa da vidimo gdje radis sranja i pokusamo to ispravit wink

00

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

Pa da mi se smijete. Neću. big_smile Kad prvo naučim neke stvari i nabavim webkam lol onda bi to mogao napravit.
A i trenutačno nemam nikakav roll, zdonkao sam 50$ dolara koje mi je otac depozirao. Morat ću ga nekako nagovorit da mi ponovno uplati koju kunu. big_smile

Zadnji popravljao IdiotFromNorthernEurope (31-12-2011 14:54:39)

Heads up Sit and Go igrač
00

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

IdiotFromNorthernEurope napisao:

Pa da mi se smijete. Neću. big_smile Kad prvo naučim neke stvari i nabavim webkam lol onda bi to mogao napravit.
A i trenutačno nemam nikakav roll, zdonkao sam 50$ dolara koje mi je otac depozirao. Morat ću ga nekako nagovorit da mi ponovno uplati koju kunu. big_smile

niko ti se neće smijat, pogledaj kako se do sada komentiralo wink

btw. netreba ti webcam već snimaš ekran s programom camtasia ili nešt slično...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

E, hvala Aces High, nisam to znao! smile Nabroji još par sličnih programa, please.

Heads up Sit and Go igrač
00

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

IdiotFromNorthernEurope napisao:

E, hvala Aces High, nisam to znao! smile Nabroji još par sličnih programa, please.

ma samo ti ovo treba...
http://isohunt.com/torrents/camtasia+studio

00

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

e, super, hvala. smile Skinio sam nabrzinu ovu free camtasiu i već napravio jedan klipić. Samo da još skužim kako te klipove postat na forum. smile

Heads up Sit and Go igrač
00

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

Uploadat ću ponešto ovih dana. Nadam se da nema veze što je za playmoney. Na nižim playmoney limitima ljudi se zezaju, idu all in svaku ruku ali na višim igraju zaozbiljno pa je to isto ko da sam igrao na microsima.

Zadnji popravljao IdiotFromNorthernEurope (31-12-2011 16:55:07)

Heads up Sit and Go igrač
00

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

http://www.screencast.com/t/oe1s31mw  big_smile

Zadnji popravljao IdiotFromNorthernEurope (31-12-2011 20:00:07)

Heads up Sit and Go igrač
00

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

Ovo slušam dok igram. Motivira me. big_smile

Zadnji popravljao IdiotFromNorthernEurope (31-12-2011 21:04:34)

Heads up Sit and Go igrač
00

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

Mod, molim te lockaj ovu temu. smile  Nema više nekog smisla. Dobio sam odgovore koje sam tražio. A ovo postanje playmoney videa je retardirano. lol  Anyways, Sretna vam svima Nova 2012 godina! Želim vam puno zdravlja, sreće, para! smile

Heads up Sit and Go igrač
10

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

Hej, pa šta mi niste rekli da je članarina na HUSNG siteu tako jeftina? smile Računao sam da će bit najmanje 100$ a ono samo 25$ dolara na mjesec za Standard članove (a to je sve što mi treba  jer ionako neću igrat na levelima većim od 50$). I nema limita što se tiče skidanja, u tih mjesec dana može se skinut cijeli sajt! big_smile  Jedino što traže od tebe je da ne dijeliš svoj account i videa sa drugima. Nenormalno dobra ponuda, preko 300 videa za samo 25$! big_smile  Definitivno se učlanjujem ovih dana. To i Moshmanova knjiga i imat ću sve potrebne informacije da betatam 5,6$ level. Normalno i dovoljno truda, volje, energije da se sve to nauči. A toga mi ne fali, jer stvarno volim ovu igru. Do sada sam igrao na svega par sajtova za real money, sve na očevo ime. Zdonkao sam sveukupno 150$. Stari se nije ljutio, njemu je to bilo smiješno. lol  Razumije me jer je i on u svoje doba kockao. Ali ja više neću kockat. Dok ne pručim sav potreban materijal, dok ne steknem dovoljno znanja, neću igrat za real money. A kad počnem ponovno, igrat ću na svoje ime. Moramm napravit debitnu karticu i položit nešto love, stari mi je nešto pričao, ne kužim se previše u to.  Ali dobro, sve u svoje vrime.
Izbrisao sam onaj playmoney video. Ali ako ima zainteresiranih, mogao bi ponovno napravit nešto slično.
Dobro ćete se nasmijat, garant! lol

Zadnji popravljao IdiotFromNorthernEurope (02-01-2012 18:51:03)

Heads up Sit and Go igrač
00

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

Koliko sam primjetio gledajući igrače na micro-stakesima, gotovo da se i ne treba opterećivat stilom protivnika jer svi igraju ili loose agressive ili loose passive. Ama baš nitko nije tight passive. Rijetki su i tight agressive igrači. Ali ako i naiđeš na takvog i počneš igrat loose agressive,  lik se naljuti na tebe pa počne igrat LAG ili kao manijak jer na micro stakesima, ne znam zbog čega, svaki bet i raise se shvaća kao nešto osobno, gotovo kao uvreda. Tako da mislim da na tim nižim limitima uvijek treba igrat TAG (u poziciji i van pozicije), najbolje uoppće ne blefirat (uključujuući  c-bet).

Heads up Sit and Go igrač
00

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

I ta podjela na četiri osnovna stila igre TAG LAG TP LP mi djeluje pomalo basic, za početnike jer je nekako preopćenita . Mislim i advanced igrači to koriste ali samo kao neki osnovni prvi dojam. Dalje razmišljaju o rangeovima, frenkvencijama i tim stvarima.

Zadnji popravljao IdiotFromNorthernEurope (03-01-2012 13:42:14)

Heads up Sit and Go igrač
00

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

Učlanio se. Imam Standard Membership! big_smile

Heads up Sit and Go igrač
00

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

videi su preedobri. polako kužim način na koji se treba razmišljat u heads upu. drago mi je da sam se učlanio. preporučujem svima. smile
a što se tiče moshmanove knjige, pročitao sam ju dvapuut. nije mi se previše dopala. mogu i bez nje.

Heads up Sit and Go igrač
00

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

Postoje li neke mreže, sajtovi gdje mogu igrat HUSNG turnire sa buyinom manjim od jednog dolara?! (pola dolara ili manje) Otvorio sam debitnu na svoje ime, htio bi za početak igrat samo micro-buy in matcheve da primjenim u praksi ono što sam naučio u zadnjih dvadesetak dana.

Heads up Sit and Go igrač
00

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

IdiotFromNorthernEurope napisao:

Postoje li neke mreže, sajtovi gdje mogu igrat HUSNG turnire sa buyinom manjim od jednog dolara?! (pola dolara ili manje) Otvorio sam debitnu na svoje ime, htio bi za početak igrat samo micro-buy in matcheve da primjenim u praksi ono što sam naučio u zadnjih dvadesetak dana.

Evo sad sam otvorio PokerTime i pogledao,koliko vidim imas tu neke HU SNG od 0.09+0.01 eura(0.13 dolara) i imas neke od 0.20+0.02 eura(0.28 dolara).Nisam cuo da bi netko imao tak male limite ali evo ovi ti imaju.Jednom davno mislim da sam i na Everestu vidio nesto tipa 0.25 dolara ali to provjeri.

20

Re: HUSNG (s kojim kartama ste UVIJEK voljni igrat za sve svoje žetone)

hvala  big_smile

Heads up Sit and Go igrač
00