Tema: Hotmail security

Znaci kad pristupim hotmailu (imam 2 adrese i obe imaju isti problem) tj. nakon sto idem na postavke racuna i zelim se vratit na ulaznu postu pojavi se ova slika
Malo sam googlao i nisam bas shvatio o cemu je rijec, jedna od predlozenih solucija je provjerit datum i vrijeme na racunalu ali meni je to ok.. je zna itko nesto vise o tome? i jel se moram brinut za racun ili nije nista "opasno" ?

http://img708.imageshack.us/img708/618/connectionsj.jpg

Uploaded with ImageShack.us

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Hotmail security

Nisam siguran kako se to naziva, ali istu stvar imam na faxu na svom mailu, nama je procedura I understand the risks-> yes, yes yes.....
E sad druga stvar je sto hotmail smatram ogromnim smecem:)
Ugl to je neka vrsta certifikata kojom firefox provjerava jel taj site zbilja onaj za koji se predstavlja..

Zadnji popravljao MasaKrisT (20-12-2011 20:18:19)

00

Re: Hotmail security

ma sve je to ok, nemas kaj brinut smile

00

Re: Hotmail security

pa probaj mozda sa drugog kompa, ugl kad se dese takvi problemi, poprave se sami od sebe.. bar meni se desavalo to sa hotmailom..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

5

Re: Hotmail security

MasaKrisT napisao:

Nisam siguran kako se to naziva, ali istu stvar imam na faxu na svom mailu, nama je procedura I understand the risks-> yes, yes yes.....
E sad druga stvar je sto hotmail smatram ogromnim smecem:)
Ugl to je neka vrsta certifikata kojom firefox provjerava jel taj site zbilja onaj za koji se predstavlja..

+1 FER FTW big_smile

00

Re: Hotmail security

nemas frke... Hotmail nema certifikat pa ti zato to javlja... Naravno, postoje minimalne sanse da se ne spajas na hotmail pa onda u tom slucaju je ovo veliki problem.. Ali sigurno će se to kroz par dana riješiti. jer ne brini, nisi jedini njihov korisnik pa vjerojatno ovo žurno rješavaju  cool

00

Re: Hotmail security

Tonči imam ti ja rješenje...

mail.google.com

tongue

Zadnji popravljao -b3k's- (21-12-2011 11:50:21)

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
10

Re: Hotmail security

-b3k's- napisao:

Tonči imam ti ja rješenje...

mail.google.com

tongue

+1 cool

00

9

Re: Hotmail security

A ja uvijek mislio da je hotmail najbolji lol  big_smile

Hvala svima na brzoj tehnickoj podrsci  wink

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Hotmail security

-b3k's- napisao:

Tonči imam ti ja rješenje...

mail.google.com

tongue

+2

00