Tema: Downswing

Vec 2-3 mjeseca se aktivnije bavim pokerom, uglv citajuce razne clanke,knjige i vide-e te od nedavno puno aktivnijim igranjem i blalbla uglv ne micem se sa mrtve tocke uopce, breakeven at best, stalno poboljsavam igru i stalno ali bAS SVAKI JEBENI PUT kad god pokusam nesto uvijek zavrsim u minusu i nikad se moja +EV igra ne nagradi - uvijek kada recimo odigram jedno 10k-20k ruku i onda ak ne dobivam opet pregledavam HH(razmisljam o rangevima itd) , poboljsavam igru, radim notes etcj os videa gledam itd i to nije onakva autopilot igra na 15+ stolova ili static ranges ili takve gluposti(tako sam prije igrao) nego sad actually razmisljam i uvijek si postavim pitanje zasto nesto radim(razlog naravno ne moze bit hand chart says yes) i tako i u videima i forumima pokusavam shvatit zasto se tako odigralo i bablal uglv ne vidim svijetlo na kraju tunela, ekipa na 2+2 forums kaze da su micros easy i samo treba igrat abc(i to sam prije radio a sad igram manje stolova i vise se koncentriram na thin value npr. 3betanje vise manje ATC na nitove sa high fold to 3bet etc kad je moguce) i da se ne smije blefat itd....

Uglavnom da skratim ne vidim kako mogu microsi bit tako lagani kad svaki jebeni session bude stotinu bad beatovi, igrao ja 500 ruku 1000 2000 ili 5000, uvijek jedno te isto sranje, retardirani backdoorovi ili flopani low 2pairovi na moj overpair ili ostala sranja, ne vidim KAKO CU IKAD moveup na 25NL ili vise ako se ne micem sa 320$ nakon desetak sessiona - stalno me cooleraju ili uletim TOTALNIM ribetinama na sam vrh range-a i onda me stack offaju kao recimo evo danas 2 sessiona, od 5 puta kad sam imao QQ, sva 5 puta gurnem protiv AK(2 od tih 5 puta nije bio napametniji potez ali svejedno +ev ) i svih 5 puta doleti K na turn/river , a da ne spominjem kako sam igrao protiv cak TRI fisha sa 94/40/25 statsima preko 100 ruku i samo sam gledao kako uletavam na KK svaki put kad bi zgurao i nevjerojatno dobrto im je islo i sva trojica su danas imali 400bba stack za stolom dok sam ja imao USRANI rebuy zbog proklete srece gdje cak i kad uletim na vrh rangea(AK) i imam QQ OPPET izgubim  a da ne spominjem nekakve retardirani blefere koji se nemogu procitat i koji izgledaju loose passive a pale 3 barele na kurac od ovce a ja im zbog tilta(dogodio se nakon 5. QQ-a) radim reraiseove na TPTK i stackoffam ih sa potpuno kontradiktornom igrom(kvragu kad mi loose passive reraisea na wet board i to dva puta to je fold ko kuca) jebote KAKO CITAT TAKVE IDIOTE , bas sam upravo pazljiv kod tih stvari kad me reraisaju postflop i onda SASVIM slucajno zbog tilta vidim kako me 2 kretena zajebavaju sa blefom, ovaj drugi GLUPAN calla sa 44 na broadway only board i cak i reraisea stim sranjem i JOS GAMAD dobije tris na riveru ali sam ipak dobio zbog flopanog straighta( DA, znam takvi igraci su $$ ali da me reraiseao dok sam imao tptk umjesto straight ja bi foldao i izgubio value- i to me zvicira uzasno) i eto toliko nevjerojatnih nesreca da je to strasno... a jos kad se sjetim kad betam combo drawove protiv fisheva i radim big hands big pots i onda nikad nista ne dodje

Iako se cini da tiltam, zadnjih 10 sessiona nisam uopce(nemam vise snage tiltat tako da imam A-game stalno) nego sam evo sad poceo  tiltat kad se sjetim svih tih sranja i evo pitam vas KAKO DOBIT MICROSE KAD JEDNOSTAVNO NEMOGU DIC BANKROLL NI ZA 2 BUYINA JER STALNO IMAM DOWNSWING SVAKI PUT KAD POKUSAM NESTO NAPRAVIT, i da svaki put se vracam sve bolji i bolji i zbilja sad spusim eventualno najvise 1.5BI na losing session za razliku od 4-5 BI kao prije ali nije cilj igre skupljat jebene sklansky bucks nego real bucks a ocito ja sta god pokusam jednostavno UVIJEK ali bas UVIJEK zavrsi u minusu a da je barem dva showdowna zavrsilo matematicki (pazite UOPCE ne racunajuci coolere ili runnanje u vrh range-a) session bi mi bio +2BI minimum, pa jebes ti usrani micro poker gdje nakon svakog sessiona se tijesim dobro sam igrao samo da nisam izgubio bar jedan 80 20 sad bi bio +1BI umjesto -1BI

i evo da ovo je zbilja TLDR big_smile ali to je uglavnom short summary mojih muka na micro limitima koji me jednostavno mrze
2 fun facts -> danas ujutro sam vidio nekog glupog 80 40 fisha koji je ALL inao 5 flopova za redom i ja fino preflop raise 88, on call, flop dodje 87T, on all in, ja sav sretan i pogodite sto je imao... TT - to je onako bila NAJGORA moguca ruka jer cak i da je flopao straight imao bi vise equitija...
i drugi fun fact, evo 1tablam(jer pisem ovaj post) jos uviejk sam jednim od 96/49 fisheva i ja u proteklih 100 ruku nisam u stanju njega barem half stack offat jer eto to je jednostavno moja sreca , a on fino sjedi na 480bb-a i u miru dobiva $ sa svojim nacinom blef igre.. i da vec me naravno stackoffao jedanput sa KK dok sam ja value betao ATs protiv njegovih blef 3bet i 4betova.

Pa evo molio bi ako netko ima dobar prijedlog sta da sljedece napravim ili da mi se eventualno predlozi jos literature i videa jer se smatram da se uvijek treba uciti

Sto se tice micro literature procitao sam ovo(vise puta kao i proucio a ne samo klimao glavom gore dolje)
blueprint
ryan fee
verneer
i svakodnevno proucavanje COTWa na 2+2  i ovih foruma sto se tice HH-a

Jednostavno nemogu vjerovat da uz sav taj trud dobijem kurac od $$ i stalno budale koje nemaju kurca o pokeru dobivaju dok ja skupljam listu coolera i ostalih gluposti, naravno da imam puno jos za naucit ali jebes mu mater jednostavno sta god pokusvam uvijek   minus i uvijek bad beat, i uvijek vrijedi jedno pravilo za sve sessione, borba se odvija ispod 0$, uvijek se vraca izgubljeno i ako neki puta na vrijeme(pazi recenicu) izadjem bit cu u plusu jer ostajanje na stolu sa 3 fisha me uvijek dovodi u bad beat i uvijek u " joj kad bi bilo ovo onda bi bilo +++++++++++++++" jebes sve to kad runnam OCAJNO lose - naravno pokusam ostat na stolu sa fishevima ali ako nakon 2-3 sata igre vidim da uz sav moj trud i notes sam samo pola BI u plusu to je bolje nego minus iako sam trebao vec bit +3BI minimalno...

10

Re: Downswing

Uglavnom skratio si.
Ne znam,nisam procitao sve l vidio sam na pocetku da si napisao da igras poker 2-3 mjeseca i onda nakon toga zelis reci kako si dosta dobar al ne ide.3 mjeseca je jako kratko.Morat ces proci dosta vise vremena,igre,ucenja i svega ostalog da postanes dobar i da pocnes zaradivat.Nemoj odustati i to je to.

00

Re: Downswing

http://hr.pokerpro.cc/vijesti/927-posta … rpro-.html


lijepo se prijavi,i nadaj se da će te izabrat...možeš samo naučit igrat bolje,odmoć ti neće sigurno

Zadnji popravljao sejmen (29-12-2011 21:50:01)

00

4

Re: Downswing

tl; dr

20

Re: Downswing

I meni je isto tak, zadnja dva dana pet puta all in sa 2x AA, 2xQQ i 1xAK izgubio protiv 77, 99, J7,JJ i K2o ?!! (na turnu i riveru došle dvije 2), da nisam callo sad bi bio u plusu i moj put prema nl5 bi bio prema planu a ovak sam opet na nuli, mislim da više neću callat all in, al jbg ak neću sa AA callat s čim ću!?

Bolje pješke u birtiju, nek mercedesom na posel!
00

Re: Downswing

croman19 napisao:

Uglavnom skratio si.
Ne znam,nisam procitao sve l vidio sam na pocetku da si napisao da igras poker 2-3 mjeseca i onda nakon toga zelis reci kako si dosta dobar al ne ide.3 mjeseca je jako kratko.Morat ces proci dosta vise vremena,igre,ucenja i svega ostalog da postanes dobar i da pocnes zaradivat.Nemoj odustati i to je to.

Procitaj prvo sve prije nego komentiras tongue
Rekao sam da aktivnije igram poker zadnja 2-3 mjeseca, igram ga dulje , pogledaj od kad mi je account, samo sto sam prije igrao tu i tamo kad stignem i vecinom proucavao igru ako bih imao vremena (100k ruku u ta 3-4 pasivna mjeseca, nista posebno, onako rekreativno) ali uglavnom poanta je da uz cijelu tu abc igru o kojoj svi pricaju, dolazimo do cinjenice da su microsi puno tezi 2011. nego 2008. kada je vecina tzv. danasnjih pro igraca gradila roll - ja sam trazio savjet, a ne da mi netko dodje i kaze kako ja imam jos dosta ucenja, to sam i sam napisao, ali ovo bi trebalo biti vise nego dovoljno , jebes microse ako sam vec matematicki trebao bit +6BI u plusu stim da je tih 6BI minimumum minimuma - ali da, u pravu si u jednom, necu odustat, barem ne jos.

@sejmen

Otvaranje bloga i postanje barem jednom tjedno
Biti aktivan na PokerPro forumu
Racun na stranici na kojoj cete igrati mora biti otvoren preko PokerPro-a ->  ((( ovo je zapravo najjaci dio rofl )))
Profit se dijeli 30-70 ukljucujuci rakeback i sve ostale promocije
30% profita šaljete jednom mjesecno

to sam vec odavno vidio, smatram to prilicno smijesnim zbog gore navedenih uvjeta :>

11

Re: Downswing

Hahaha... Šta bi trebao besplatno coachati cijeli forum jer nemam pametnijeg posla?

A na prvi post ti neću odgovarat jer mi izgleda poprilično smiješno.

21

Re: Downswing

epicwin napisao:
croman19 napisao:

Uglavnom skratio si.
Ne znam,nisam procitao sve l vidio sam na pocetku da si napisao da igras poker 2-3 mjeseca i onda nakon toga zelis reci kako si dosta dobar al ne ide.3 mjeseca je jako kratko.Morat ces proci dosta vise vremena,igre,ucenja i svega ostalog da postanes dobar i da pocnes zaradivat.Nemoj odustati i to je to.

Procitaj prvo sve prije nego komentiras tongue
Rekao sam da aktivnije igram poker zadnja 2-3 mjeseca, igram ga dulje , pogledaj od kad mi je account, samo sto sam prije igrao tu i tamo kad stignem i vecinom proucavao igru ako bih imao vremena (100k ruku u ta 3-4 pasivna mjeseca, nista posebno, onako rekreativno) ali uglavnom poanta je da uz cijelu tu abc igru o kojoj svi pricaju, dolazimo do cinjenice da su microsi puno tezi 2011. nego 2008. kada je vecina tzv. danasnjih pro igraca gradila roll - ja sam trazio savjet, a ne da mi netko dodje i kaze kako ja imam jos dosta ucenja, to sam i sam napisao, ali ovo bi trebalo biti vise nego dovoljno , jebes microse ako sam vec matematicki trebao bit +6BI u plusu stim da je tih 6BI minimumum minimuma - ali da, u pravu si u jednom, necu odustat, barem ne jos.

@sejmen

Otvaranje bloga i postanje barem jednom tjedno
Biti aktivan na PokerPro forumu
Racun na stranici na kojoj cete igrati mora biti otvoren preko PokerPro-a ->  ((( ovo je zapravo najjaci dio rofl )))
Profit se dijeli 30-70 ukljucujuci rakeback i sve ostale promocije
30% profita šaljete jednom mjesecno

to sam vec odavno vidio, smatram to prilicno smijesnim zbog gore navedenih uvjeta :>

Ne kuzim kakav bi savjet htio?
Jedino pametno sto ti itko moze reci je da igras puno i ucis puno,ali da,to i sam valjda kuzis.
Sigurno da je danas puno teze nego prije 3 godine ali microse bi morao bitat ako naucis igrat.

00

Re: Downswing

Ok procitao sam sad sve.
Ocito si isfrustriran jer te ne ide nikako a koliko vidim radis sve sto trebas raditi,igras dosta,gledas coaching videe i ostalo.To je tesko jer se trudis,radis i na kraju te ne nagraduju.Tako je i meni.Osjecas da napradujes,da si dobar,da si bolji od vecine protiv kojih igras na tim limitima a opet ne dizes.I to je naravno frustrirajuce,tiltas,jebes matere i ne kuzis zasto ako radis sve sto trebas raditi i opet nista ne pomaze.

Iako ce ovo zvucat glupo i nece imat veze mozda sa bilo cim al odi na ps i kreni igrat sng.Vecina igraca su na pocetku igrali sng i preko njih napravili neki roll.Mislim da je dosta lakse igrat njih nego cash i da su losiji igraci i da bi ti to dobro doslo.Isto tako ces napravit promjenu malu i neces biti isfrustriran,osjecat ces se opusteniji jer nemas u mozgu sve one lose pizdarije koje imas sad dok igras cash,jer stalno podsvjesno razmisljas o losim stvarima koje su ti se desavale u zadnje vrijeme na cashu.

Ono 100% siguran da bi se super osjecao i da bi te dobro islo.Znam po sebi kad igram par mjeseci samo cash i onda krene downswing i osjecam se usrano,odem na sng ili ne znam hu ili mtt,uglavnom napravis promjenu i skroz drugacije bude.Osjecas se bolje i igras bolje.

Ako mislis da ne znas igrat sng i da ucis samo cash i nisi nista citao o sng i gledao videe zaboravi to.Znat ces igrat ove low sng i ako imas common znanje i logiku i inteligenciju bitat ces ih.

00

Re: Downswing

epicwin - imas PM.

00

Re: Downswing

epicwin napisao:


Profit se dijeli 30-70 ukljucujuci rakeback i sve ostale promocije
30% profita šaljete jednom mjesecno

to sam vec odavno vidio, smatram to prilicno smijesnim zbog gore navedenih uvjeta :>

Ocito si   neinformiran pa ne znas koliko se inace placa 1 sat coachanja, inace ja imam deal sa sng mentorsima kojima sam u startu davao 70% a sebi ostavljao 30 + rakeback i ostale prpomocije sto je opet pun k... losije nego sto roba ovdje nudi... sat ide od 100$ na gore... to je neki minimum.
tako da tvoj post nema veze s mozgom, a i croman je poceo kao i ti zacrtao si da hoce da zivi od pokera i kontam da mu ok ide, tako da bi prije svega trebao poslusat sta ti govore jer ne govore bez razloga

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: Downswing

epicwin napisao:

blalbla  SVAKI JEBENI PUT,  takve gluposti, svaki jebeni session, uvijek jedno te isto sranje, retardirani backdoorovi, TOTALNIM ribetinama,  USRANI rebuy zbog proklete srece, retardirani blefere,  barele na kurac od ovce,  jebote KAKO CITAT TAKVE IDIOTE ,  2 kretena zajebavaju sa blefom, ovaj drugi GLUPAN calla,  GAMAD,  svih tih sranja,   jebene sklansky bucks,  usrani micro, nekog glupog fisha, dobijem kurac, budale koje nemaju kurca o pokeru,  ali jebes mu mater, " jebes sve to ...

procitao sam cijeli post iako bih radije da nisam  big_smile  big_smile  big_smile neznam sto ocekujes da ti neko da neki univerzalan savijet kako beatat microse, to ne postoji, i sam vidis da ti savjeti i sa ovog i sa 2+2 foruma od prije par godina vise ne vrijede.
neznam jesam li kompetentan dijeliti savijete ali evo probati cu: probaj napraviti neke radikalne izmjene u stilu igre, probaj sa manje stolova, promijeni site di igras, ako te bas ne ide promijeni format igre, probaj full ring ako igras samo 6max ili obratno, promijeni cijelu igru, probaj napraviti recimo 10k ruku na fixed limit, plo, itd itd, pa vidi gdje si, uglavnom nesto mijenjaj smile ovo prosipanje zuci na forumu ti nece nikako pomoci...
i ako to to sve vec toliko tilta i zivcira napravi mali break, blagdani su, provedi se s friendovima, zabavi se malo, ako i jesi bio u downswingu a igras svoju a igru kad tad to mora sjest na svoje...
gl i sretne blagdane  smile

http://alfa.kachi-snimka.info/images/bfi1320773133e.jpeg

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Downswing

Na kojem siteu igras ??  Garantiram ti da <nl5 mozes bitat igrajuci 50/30/20, isto kao i da igras 19/17/9... Znaci ljudi ne razmisljaju na microsima ni malo, i to se moze abjusat veoma jako.

  cinis se ko neko ko zna nesto barem se moze rec iz poker termina koje koristis.  Mislim da bi treba vise razimsljat o adjustanju u igri nego o nekakvim sablonama sa 2+2 ili po knjizi nekog starca koji nije nikad u zivotu igra nl2/nl5/nl10 ....

Uz to, ljudima kojima downswing traje mozda blaze ali konstantno (sto mogu prepostavit da je tvoj slucaj) se desi da jednostavno jako dugo vremena pocnu igrat svoju B igru, dugorocno igranje B igre je prepuno -EV poteza, koje jasno ne primjecujes, i za takvu igru nisi kriv, ljudi gube rollove jer im se desi da nakon nekog vremena vise ne igraju dobro kako su igrali, igraju dugo vremena B/C igru nisu svjesni toga, i desi se da sa nl100 padaju samo prema dolje i nemogu ama bas nista beatat. Jasno da je tu bitan i mindset i veliki manjak samopouzdanja (dok rjec downswing istima postane postapalica)-

I nemoras bit tako napasan prema ljudima sa foruma, koji ti pisu ovde samo kako bi ti pomogli .... I ako osim whineanja imas jos nesto za upitat konkretno, pitaj, mozda je korisnije.

Ugl. odmori se od pokera na dobrih tjedan dva....

Zadnji popravljao chillin (30-12-2011 00:26:05)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

14

Re: Downswing

Ja vjerujem da ima ljudi koji opčenito bolje runaju i oni koji lošije. I samom mi se iz mj. u mj ev linija i wining linija sve više razilaze.

Ali opet moram priznat da sam i loš, a po tvome tekstu je jasno da si i ti.

Danas nisi ispred konkurencije ako si pročitao knjigu/dvije, nisi ni ako gledaš videe. Po meni ako to dereš 24/7 brijem samo će te izravnat sa ostalim, to je must done danas da bi uopće mogo se vucarat oko BE, ili grindat RB a da ne bustaš.

Pod tim mislim na sve nas smrtnike koji se nismo rodili kao poker talenti...., već koji se borimo iz dana u dan da se maknemo s mrtve točke te da bi konačno krenuli u pravom smjeru

Vjerojatno još uvijek gledaš na poker kao na dobivanje velikih potova, kaj je samo razmijena coolera i set upova (osim protiv mega fisheva naravno), to što kažem teško ćeš shvatit sam, ili će ti trebat jako dugo vremena. Čak i ako shvatiš nećeš znat kako ispravit.

Moguće je da potrošiš godinu dvije na nešto kaj ti coach može usadit u glavu za mjesec dva.

Ja sam bio u tvojoj koži jako dugo, jednim dijelom još uvijek jesam, ali prije nekih 2mj uzeo sam coacha čisto jer mi je bio pun q tih sranja. čak i sad konstanto radim iste stvari ali mislim da idem prema boljem.

Žalosno je kaj ćeš tek za dvije godine shvatit kakva ti je prilika ovo s robom i šta si propustio. Na kraju krajeva i ovako ništa ne dižeš a 30% od ništa je ništa....

Ja de nemam još sate iz svog paketa odmah bi poslo prijavu i bio sretan da me prihvati, čak si razmišljam da i ovak to napravim.

Ukratko milja je onih kojima se ne rinta fizikalu za 2k kn na mj. misliš da su oni glupi, hoću reći da je ovakav život lagan svi bi to radili.

na tebi je da ego pospremiš, te da dobro razmisliš šta ti je najpametnije i kako uložit u sebe za najbrže rezultate, i da poštuješ svaki savijet i ovdije i drugdije, jer svaku minutu koju netko potroši da tebi da savijet je mogao i na sebe potrošit.

eto sretno

40

Re: Downswing

oke ovo je bilo pesimistično...mislim i da je istina opet baca u depru big_smile
ja sam više uvjeren da je do pojedinca, čim se manje grešaka radi to si bolji igrač...kakav si igrač tolko češ i $$ zaraditi odnosno nečeš..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

16

Re: Downswing

ak si mislio na moj tekst  moguće da sam ga malo pretjero  lol , al ono svako malo se za čudim kad igarm session i ono tipovi 50/16 počnu brijat o thin value betu i sl.

Onak zbunjola pogledam kolki mi je sample, reko možda je tek došo pa nemam još ruke na njemu al vraga imam ok sample.

Hoću reć ribetine koriste poker termine, komentiraju ruke i sl.

Je, vjerojatno je to s tv-a al opet, di god se okreneš imaš tonu materiala o pokeru, treba probat ić još iznad toga.

I ono najvažnije biti iskren prema sebi, ak vidiš da neide i neznaš jebiga nađi nekog ko zna. Mislim da će se višestruko vratit.

00

17

Re: Downswing

ili kak nikachu veli ak počinješ deri odma PLO lol

00

Re: Downswing

nisi pretjerao nisat. Pogotovo ne ono da neko bolje runna neko losije. To je istina. Jebat ga, isto kako karte neznaju koliko puta ti nije dosa flushdraw, pa ti moze ne doc 20 puta zaredom,  to je istina. Karte isto nemaju pojma kome je fd dosa kome nije, koga je natkupilo koliko puta, koliko je ko puta dobio akcije sa svojim nutsom, koliko je puta kome izdoniran stack od neke ribe sto se zabila blefom i tako dalje i tako dalje....  mislim da tu isto ima odstupanja i na velikom sampleu.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: Downswing

cgreen napisao:

ili kak nikachu veli ak počinješ deri odma PLO lol

hahahhaa big_smile +1

00

Re: Downswing

jbga poker se razvija,dns fish koji ima statse 88/8 komotno spana 6stolova i cak ponekad folda tpwk protiv 3igraca

Zadnji popravljao lord1911 (30-12-2011 02:14:36)

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: Downswing

lord1911 napisao:

jbga poker se razvija,dns fish koji ima statse 88/8 komotno spana 6stolova i cak ponekad folda tpwk protiv 3igraca

lol di to?

10

22

Re: Downswing

na partyu kad ga software disconnecta.

Zadnji popravljao 4ladX (30-12-2011 02:35:00)

30

Re: Downswing

http://www.tarot-burcsa.hr/index.php/ra … 3godnRmE9Q

20

Re: Downswing

moji postovi su se mozda doimali nekima kao whine/flame w/e uglv da razjasnim par stvari

@roba krivo si shvatio moj post, apsolutno se slazem da je besplatno coachanje neprofitabilno - uopce nisam ni mislio da bude besplatno - ali ruku na srce onaj tko igra 100nl+ nema bas nekakve koristi od micro coachanja u $$$ osim pokazivanje dobre volje i slicno(uopce nije ni bio naglasak o tome nego o ovome u vezi akaunta koji mora bit otvoren preko pokerpro-a i ovo u vezi s blogom i slicno al nebitno)

i da ne vidim zasto bi moj prvi post bio smijesan uopce - to je realna slika mog stanja i prosjecnog stanja novijih micro igraca koji se trude, nismo vise u 2008. gdje fish calla bottom pair 3 streets a mi salutiramo sa ATo

da se nadovezem @ lanushka

nisam bas neinformiran kao sto mislis, ocito je da roba daje mnogo povoljnije coachanje ali uopce spominjat satnicu od 100$+ micro igracu je u najmanju ruku smijesno jer je to uglv trecina ukupnog  bankrolla i cak manje prosjecnog losing/be/marginal winner igraca na tim limitima tako da se ne isplati uopce - cilj micro limita je usvojit fundamentals i brz bankroll a to nemozes napravit uz konstantne set backove koji ti uzimaju dio rolla - mozda moj post nema veze s mozgom ali tvoj je nelogican upravo zbog toga :>

@chillin

igram na starsima (da znam, los rb) 10NL uglavnom as of late
i vjeruj mi prema onome sto sam vidio u zadnje vrijeme, ljudi na microsima osim nekih teskih whalova itekako razmisljaju, samo totalno krivo i nelogicno - i upravo zbog toga im je tesko preciznije odredit calling range,raising range etc,.pogotovo kad pocnu minraisat na total blanks ili kad idu blefat na wet boards u multiway pot sa total air i slicno.

@cgreen

imas dobre pointove i sugestije ali gledam puno sire na poker nego kako si ti to prikazao :>
a ovo u vezi coachanja s robom ne bi bilo moguce upravo zbog uvjeta koje sam naveo, nemam povezan akount preko pokerproa tako da to otpada :>

ostali isto poput cromana, hvala na prijedlozima,razmislit cu o sljedecem potezu

p.s. - chidambar ovaj quote mog posta iz kojeg si izvadio sve negativne stvari me bas nasmijao hahah big_smile

e i da @4ladX - djelujes mi kao neki troll ovdje koji i dalje misli da se microsi dobivaju ko od sale i da fishevi i dalje callaju 3 streeta sa A high ili TPWK znaci air u vecini slucajeva :> mozda sam u krivu ali eto tako mi djelujes tongue

00

Re: Downswing

daj reci svoj nick sa starsa ako nije problem...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
01