Tema: live grind 50K+

kao sto naslov i kaze planiram napraviti 50K+ za godinu dana. igracu 1-2, 2-4 u stvari koliko akcija bude dopustala 2-4, al se nadam da bi trebalo biti negdje 50-50 jednog i drugog limita. roll je oko 7K, igracu oko 50h tjedno ako ne budem igrao kakav turnir da to ne ispunim al mislim da bi to bilo otprilike to. igracu najvise vremena u Perli, Nova Gorica. ako imate nekih primjedbi ili sugestija slobodno recite. sutra startam pa cu poslije svakog sessiona dati kratku objavu i pokoji zanimljiv hend.

10

2

Re: live grind 50K+

jel to u kunama ili euraima?

00

Re: live grind 50K+

00

Re: live grind 50K+

zviko napisao:

jel to u kunama ili euraima?

planirani winrate na 1-2 15-20€/h a na 2-4 30-35/h. igram dosta dugo tamo tako da znam kakva je igra (soft)  i dosta igraca poznajem tako da nebi trebalo biti nekakvih vecih problema.

00

Re: live grind 50K+

Stvarno zanimljiv projekt, naravno puno srece ti zelim i s uzitkom cu pratit tvoj upswing.  big_smile

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
10

Re: live grind 50K+

Mislim da je winrate ostvariv ako si jako dobar.
Puno veći problem je volume. Jako je teško igrati pedesetak sati tjedno live i to bar 10 mjeseci da bi ostvario ovo što si napisao.

Mislim i da nemaš baš roll za ovo, trebao bi prvih par mjeseci možda malo više grindat 1-2.

Svaka čast ako uspiješ. GL

00

Re: live grind 50K+

ribaaaaaa napisao:

Mislim da je winrate ostvariv ako si jako dobar.
Puno veći problem je volume. Jako je teško igrati pedesetak sati tjedno live i to bar 10 mjeseci da bi ostvario ovo što si napisao.

Mislim i da nemaš baš roll za ovo, trebao bi prvih par mjeseci možda malo više grindat 1-2.

Svaka čast ako uspiješ. GL

sto se tice volumena moze me samo, nedaj boze bolest sprijecit. nije mi nikakav problem sjediti i igrati 10-tak sati. mislim da sam za igrace u perli na ovim limitima bez ikakvog hvalisanja jako dobar, jer zadnjih 15-tak igara cca 2mj 2 puta sam bio breakeven i 4 puta sam bio zanemarivo los . evo cijeli tjedan od ponedjeljka do subote ujutro sam bio dobar oko 2800€. jednu igru na 2-4 breakeven jednu dobar 1.7K 1-2 +600 + 400 +100.  igram max 2 buyina minusa ako dode do toga.

00

Re: live grind 50K+

kakav hud koristiš big_smile

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: live grind 50K+

Kolko dugo igras poker i kolko live tamo?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: live grind 50K+

1.) tjedan
dan A : 10h igre     +880€
privatna igra (1-2) u okolici Kopra. dosta soft postava gdje sam imao 2 mega natkupa pri kraju igre jer sam bio dobar skoro 2K. standardan rejz preflop je 20€ tako da se ne treba cuditi velikom plusu posto smo bili svi megadeep a igraci dosta loose pasive. imao sam dvije manje greske koje se nisu odrazile na rez tako da sam zadovoljan sa konacnim rezultatom. veceras opet igram u Kopru a sutra idem u Goricu. zasad toliko.

00

Re: live grind 50K+

Rear_Admiral napisao:

Kolko dugo igras poker i kolko live tamo?

oko 3g. a u gorici igram vec godinu dana mozda 7-8 mjesecno

00

Re: live grind 50K+

ribaaaaaa napisao:

Mislim da je winrate ostvariv ako igraš u internacionalu.

extra soft ali se pripremi ako te krenu kupovat da ces bolesno pusit...
iskreno ne sjecam se dana kada sam tamo izasao u minusu.

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: live grind 50K+

moze update ? tongue

00

Re: live grind 50K+

buccezfraille napisao:

moze update ? tongue

00