Tema: molim pomoć?

moram poslat moneybookersu kopiju dokumenta i neki račun...prvo ok ali za ovo drugo neznam šta da pošaljem, nemam računa na svoje ime, nemam mob na pretplatu pa mi ništa nepada napamet... ljudi pomozite molim vas

00

Re: molim pomoć?

objasni teti u banci sta te traze, mislin da trebaju na istom papiru izdanom od tvoje banke imat tvoje ime i prezime, tvoju adresu, postanski broj, i jos ako su ti sta napisali u mailu, i to sve da bude pecatirano i potpisano od banke.

To ti izdaju besplatno..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: molim pomoć?

chillin napisao:

objasni teti u banci sta te traze, mislin da trebaju na istom papiru izdanom od tvoje banke imat tvoje ime i prezime, tvoju adresu, postanski broj, i jos ako su ti sta napisali u mailu, i to sve da bude pecatirano i potpisano od banke.

To ti izdaju besplatno..

+1
Samo trazi izvod racuna

00

Re: molim pomoć?

U Pbz kad sam ja tražio potvrdu mog računa kaže baba 10 kuna ti to košta, ja joj onda reko de ti to uplati na moj račun i onda ti da onaj papir sa žigom banke, imenom, prezimenom, brojem računa tvog, sve što ti treba i to sam uslikao i poslao. I radilo je.

00

Re: molim pomoć?

da i meni je nudila izvod kao tako nesto, onda je rekla da je mislim 2 kn po stranici, ja san reka ok dobro daj to, i onda je rekla koje kartice, onda san ja osta, ala a neman pojma, pa je pitala A ZA STA TI JE TO, pa san ja reka, blokalo mi MB i traze to to i to, na istom papiru sa pecatom i potpisom, i onda je rekla, AHAAA ZNAM JA STA TEBI TRIBA, i odna je kliknila par puta i napravila mi taj papir, i to san skenira i gg.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: molim pomoć?

ma reko sam i ja da mi treba za verifikaciju, mislim da je isto čak bio MB, ona samo ispuca 10 kuna ti to košta, e ne može babo, sva sreća eto da sam se odma sjetio to za uplatit pare i eto ostalo za 2 piva pred Konzumom big_smile

00

Re: molim pomoć?

skenirao sam danas osobnu, stanje racuna za 12.mj prosle godine i izvod o računu i poslao danas... koliko traje procedura da odgovore?

00

8

Re: molim pomoć?

ovisi kako su raspolozeni

00

Re: molim pomoć?

meni su u roku od par sati..

Tilt napisao:

ovisi kako su raspolozeni

ocito ovo hmm

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

10

Re: molim pomoć?

nisam bio par dana u hr, uglavnom stvar se je u međuvremenu rješila....hvala svima na pomoći!

00