Tema: MB MasterCard

jel tko imao sličan problem ikada?
nikako ne mogu skužit šta bi uzrokovalo tome, zadnja transakcija sa kartice je bila u šoping centru..



Please be kindly informed that we are regularly monitoring card transactions and work in a close partnership with Newcastle Building Society and MasterCard to assure highest level of security for your personal and financial details and your payments.

We have received information from MasterCard that your card has been used at a location which is confirmed as unsafe and since your card details have been at risk, the card has been cancelled. The aim of this process is to prevent unauthorized usage and any additional complications. You may order a replacement free of any charges from your Profile > My MasterCard section or we can send you such upon confirmation. More information on the issue is available in the Moneybookers MasterCard Terms and Conditions, Article 6.

We do realize that this causes certain inconvenience to you and would like to assure you that your request for a new card will be processed with priority so that you can start enjoying the service again as soon as possible.

Please do not hesitate to get back to us in case of any additional questions, concerns or comments.

00

Re: MB MasterCard

Na krivom mjestu si postavio pitanje. Nitko nemože u cro dobiti MB mastercard.

00

3

Re: MB MasterCard

sory, nisam znao - brišem

00

Re: MB MasterCard

Ja imam i nisam imao dosad nikakvih problema.

00

Re: MB MasterCard

Pozz

Da li se sada i u hrv moze dobiti Skrill master card... Ja koristim netteler, i prije nekoliko tjedana sam dobio njihovu karticu i zadovoljan sam. Ali mi je u dolarima,pa ako ima skrill tu opciju tamo bi si napravio u eurima?

00

Re: MB MasterCard

nogalo napisao:

Pozz

Da li se sada i u hrv moze dobiti Skrill master card... Ja koristim netteler, i prije nekoliko tjedana sam dobio njihovu karticu i zadovoljan sam. Ali mi je u dolarima,pa ako ima skrill tu opciju tamo bi si napravio u eurima?

Nazalost ne jos ali vjerujem da ce uskoro i skrill ponudit nama hrvatima.

00

Re: MB MasterCard

tek kad udemo u EU onda cemo moc dobit MB mastercard

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: MB MasterCard

EU je pred vratima. Zna li se kada ćemo biti u mogućnosti dobiti MB Mastercard? Već isti dan odnosno nekoliko dana nakon službenog ulaska ili "u budućnosti"?
Kontaktiram Skrill support ali ne odgovaraju ništa već dva tjedna big_smile

Hvala!