Re: zarinjo

chillin napisao:

kresimirovi postovi gdje vrjedja ljude naziva ih pička itd itd. . Ima ih jako puno

big_smile

Ma chillinu, ljubavi. Gdje to, i koliko ih je to...  smile

<3  pusa

00

Re: zarinjo

koji k.. dajete čovjeku tolko pozornosti?ko da ste mala djeca,pustite ga,rekao je kako će rješiti svoje probleme i bok..mislim da ovaj forum moze imati puno interesantnijih topica i topica iz kojih se moze nešto naučit

ili jesi ili nisi
10

153

Re: zarinjo

chillin napisao:

A iz kog razloga kresimirovi postovi gdje vrjedja ljude naziva ih pička itd itd. nisu obrisani sa nijednog topica. Ima ih jako puno, i totalno je pederski da njegovi postovi dicno stoje i adminima i moderatorima ne smetaju, a svako ko napise nesto grublje dobije ban ili makar upozorenje. Opet naglasavam kresimir ima jako agresivne i neugodne postove, i nepošteno je da na njih nikad ne reagiraš.
PS: moram naglasit da mi nije bila namjera pisat u topicu "zarinjo" nego samo dat kritiku tebi. Post je znaci off topic.

Prvo moram naglasiti da ja nisam jedini ovdje koji može brisati postove.

Razlog zašto je taj post ostavljen je jer je odgovor na zarinjove provokacije i nadovezuje se na prijašnje postove. Isto tako nije obrisan zarinjov quote koji je puno grublji.

@marac9
taj post je dobio više pluseva i nijedan minus

00

Re: zarinjo

zarinjo napisao:

ja san najveci hrvatski scamer

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 16&p=5

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 51&p=7

Po postovima u ovoj teme reklo bi se da jesi  big_smile

Apsolutni osuđujem svaki scamm , ali ako su oštećene strane dogovorile s njim naknadu štete , ne vidim poantu 80% ovih postova . već je u temi stejkanje i transakcije označen kao nepovjerljiv tako da je ovaj slučaj pretpostavljam riješen

- Zaru ne poznam , ni teu , osobno nemam ništa od ovoga što postam , ali mislim da ni ostali koji su napisali preko 150 postova

p.s. marac9 , jesi li ti dr.marac , ako jesi slobodno se javi .

00

Re: zarinjo

ivica5261 napisao:

p.s. marac9 , jesi li ti dr.marac , ako jesi slobodno se javi .

Pa nije valjda da i ti tražiš neke svoje novce nestale u močvari stejkanja...   big_smile

Ako misliš da je, pa lijepo je napisao gdje ga možeš svaki dan nači i koju čokoladicu voli.  wink

00

Re: zarinjo

http://2.bp.blogspot.com/_OfOrI9LzPXA/TTY2on0rgGI/AAAAAAAACls/Ez2fEdYwAhk/s1600/boring.jpg

KresimirS napisao:

Pa nije valjda da i ti tražiš neke svoje novce nestale u močvari stejkanja...

-ako ga nitko od nas backera ne traži netrebaš ni ti krešo (to se odnosi i na marca i na zaru), po prijašnjim postovima ja sam mislio da si ipak malo ozibiljniji i da se ne spuštaš na razinu sitnog podbadanja.

Zadnji popravljao ivica5261 (21-03-2012 22:18:03)

10

Re: zarinjo

ivica5261 napisao:

i da se ne spuštaš na razinu sitnog podbadanja.

Ok, nije mi bila namjera da te podbadam, sada vidim i ja da je tako ispalo. Ako sam te uvrijedio, želim ti se ovim putem ispričati.

GL tebi i svima za stolovima.

00

Re: zarinjo

Jeli vama svima dosadno ? Otvorite novu temu "SESVETE" pa tamo nastavite osim ako je kresimiru i ostalima sta ovu temu drze aktivnom napeto da ona dosegne 1000 postova onda nastavite tu pisat o svemu. Pun je forum scamera a vi se uvatili jedinoga koji je prizna svoju gresku a gorih od njega ima na svakom koraku. A i nisan primjetija da ste razapeli ovoga decka
lanushku ( http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=7975 ) sta se mjesecima nejavlja za razliku od zarinja koji je sve napisa i prizna da je kriv i da ce to rijesit. Zato nemojte divljat jer ocito ispada da se niste momka uhvatili samo zbog scama.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
11

159

Re: zarinjo

pantelija1 napisao:

A i nisan primjetija da ste razapeli ovoga decka
lanushku ( http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=7975 ) sta se mjesecima nejavlja za razliku od zarinja koji je sve napisa i prizna da je kriv i da ce to rijesit. Zato nemojte divljat jer ocito ispada da se niste momka uhvatili samo zbog scama.

Daj mi neke dokaze da lik igra na netu i odmah ću ga "razapet". Očito ne kužiš poantu mog postanja slika.

BTW, zatvaram topic zbog offtopica i jer tema više nema smisla.

30

160

Re: zarinjo

Otvoreno na zahtjev nekoliko korisnika foruma... Obrisat ću sve offtopic postove.

00

Re: zarinjo

pantelija1 napisao:

ako je kresimiru i ostalima sta ovu temu drze aktivnom napeto

Naravno da ću temu držati aktivnom sve dok tvoj prijatelj mojoj frendici ne vrati njezine novce.

pantelija1 napisao:

da ona dosegne 1000 postova onda nastavite tu pisat o svemu

Postova bi bilo znatno manja da ljudi poput tebe cijelo vrijeme ne brane i zagovaraju ljude poput njega. Ja sam samo postao "podsjetnik" da je još uvijek dužan mojoj frendici, jer sam skužio da umjesto da vrati novce, uokolo stejka ljude po forumu, pa i tebe ( ! ). Da si tako pošten i fair kako se ovdje predstavljaš, ne bi uzeo njegove novce jer si znao za dug, nego bi mu vratio istog trena te novce ili bi ih prosljedio onome komu je dužan. Uz to su još i drugi primjetili da donka HU50$ gdje je u zadnja dva-tri dana izgubio dva puta veći iznos nego što duguje mojoj prijateljici, a opet usput tu i tamo dobiva neki dobitak na turnirima, a da novce još uvijek nije vratio. Reci mi ti,zašto npr. nije igrao manji limit, tada bi mogao bez problema vratiti taj dug i opet dalje donkati i evtl. si izgraditi BR.
Nego umjesto da se pokrije po ušima i vrati dug, on napada i vrijeđa mene i druge, posta neke srcedrapajuće izgovore i obečanja kojih se ne drže i koje zato već i najveća budala ne bi popušila. I tako svaki put nastaje nova diskusija, u kojoj vi mene napadate i prozivate zbog nekih vaših nebuloza, kako sam zločest,pokvaren i psujem ( ? ) ljude. I broj postova i pozornost raste i raste, a jedna mala njegova transakcija bi ovu temu riješila i zatvorila u tren.
Iskreno, ne razumijem ljude poput chillina,tebe i ostalih koji ga tako zdušno branite i zagovarate. Ako ste vi svi stvarno toliko uvjereni da vam je prijatelj tako velika poštenjačina i da stvarno misli vratiti dug kada bude imao novce ( haha, a dokazano je da je već imao nekoliko prilika da riješi dug a da unatoč tome ipak nije vratio), pa zašto vi svi zajedno, koji ga toliko branite i zagovarate, ne skupite tu "šaku dolara" i posudite njemu da može vratiti dug, pa da ga više ovdje ne prozivaju zločesti i pokvareni ljudi poput mene. Da nije možda ipak zato što ga bolje poznaješ od mene i da se bojiš da te novce više nikada ne budeš vidio ?

pantelija1 napisao:

  zarinja koji je sve napisa i prizna da je kriv i da ce to rijesit

Priznao je, ok. I ?     Da li je vratio dug ? Nije !     Da li je mogao ?     Mislim da je mogao, više puta !
A šta misliš zašto toliko grizem. Jer već mjesecima obečava mojoj prijateljici da će riješiti dug kroz nekoliko dana, i onda opet ništa.
Nije scammer jer je posudio novce, nije ni scammer jer ih nije mogao vratiti. Postao je scammer u onom trenutku kada je imao novaca na accountu i priliku da vrati novce, a to nije učinio, i od tog trenutka više za njega nema opravdanja !!! Ne moraš biti jako pametan da vidiš da cijelo vrijeme nju, pa i nas ostale ovdje, drži za budale. I sada bih ja trebao šutjeti. Zašto ?
U svom zadnjem postu je opet obečao da će vratiti dug kroz nekoliko dana,ok, vidjet čemo, ja ga od onda nisam više dirao i nisam mu se obračao,i moja prijateljica vjeruje da će ovaj put vratiti dug. Ali umjesto da se sada pričeka i šuti, vi mene napadate i ja se s vama već dva dana prepiram oko toga kako sam ja zločesta,pokvarena i nepoštena osoba jer sam se usudio prozivati scammera ?! Da li si siguran da mu s time pomažete?  Tako vi samo privlačite još više pažnje ostalih na forumu i njemu stvarate još veću neugodnost. To
što je tema narasla na sedam stranica bi se trebao više zahvaliti vama nego meni.
Dobro je Rodman rekao, mi smo kao narod u kurcu i zato nam je i država u kurcu, šta češ i očekivati bolje kada se jebivjetre i prevarante uzdiže, a  poštene i radišne  proziva idiotima i dosadnjakovičima.

pantelija1 napisao:

nisan primjetija da ste razapeli ovoga decka  lanushku  sta se mjesecima nejavlja

Naravno da je bilo i da ima niz scammera ovdje, i da ima slučajeva gdje su stvarno puno veći novci u pitanju. Ali kakve to ima veze samnom. A zašto ljudi ne otvaraju teme, prozivaju ljude i traže svoje novce, to neka ti oni odgovore. Lijepo mi je Ivica jučer napisao, ako oni ne traže čovjeka koji ih je scammao ili što god, " šta se ja uopće javljam". Pa čovjek ima pravo,zašto da se ja petljam, nisam ja ovdje policjac. Ali ću si dalje uzet za pravo se petljati  kada su mi ugroženi ili prevareni moji prijatelji. To ne znači da druge scamove podržavam, ja osuđujem svaki scam, bez obzira na iznos i tko je prevaren, i uvijek ću podržavati prevarene, a nikada prevarante.
A zanimljivo je, kad netko zascamma kako se onda sve više ljudi javljaju kojima je ista osoba već otprije dužna nekakve novce. Gdje su bili prije, zašto se prije nisu javili?  Da su prije upozoravali na forumu, ne bi bili drugi prevareni i bila bi znatno manja šteta. A zašto nisu? Možda upravo zato jer ne žele ili čak se boje da ih ljudi poput chillina, tebe i ostalih bisera ovdje napaduju i uvlače u bezvezne rasprave, kao što konstantno uvlačite i napadete sada mene, jer su upozoravali na scammera. Kad sam jednom napisao da me neki klinac scammao za 30 kn ( smiješan iznos, i nije bio bit u iznosu), onda su mene napadali da kako me nije sram čovjeka prozivati i čovjeka osramotiti radi samo 30 kn ( pazi, koja logika, ja bih se trebao sramiti i ja sam njega osramotio jer me je on prevario za xx kuna  big_smile ). Danas 30 kuna, sutra 100€, na kraju bude i 35k $ ili više, dajte već jednom shvatite, nema malog ili velikog scammera. Takvi scammaju prema prilikama i mogučnostima, ako te danas prevari za 30 kuna, šta bi tek napravio da ima prilike te prevariti za nekoliko tisuća ili više dolara? Misliš da neće ?
A da Zare u početku, pa i u nastavku, nije bio bezobrazan i uvredljiv i da je vratio dug kad je imao mogučnost ( a imao je ), nitko ga ne bi razapeo ovdje. Razapet je upravo radi svoje neprimjerene reakcije prema Pajku i  meni, koji smo ga samo podsjetili da još ima nekih otvorenih stavki za riješiti, nisu čak ni iznosi tada bili spomenuti.
A to što ga cijelo vrijeme branite i od njega pravite žrtvu a mene napadate sigurno ne pomaže da tema ostaje diskretna. Ja osobno od svega ovoga nemam baš ništa, osim što gubim dragocjeno vrijeme.

pantelija1 napisao:

ocito ispada da se niste momka uhvatili samo zbog scama.

Negdje među prvim postovima sam već napisao da čovjeka ne poznajem i da osobno nemam ništa protiv njega. Meni je samo stalo do toga da mojoj dobroj prijateljici vrati novce koje je ona, kako je dobročudna i radi toga nekada ispada pomalo naivna, njemu posudila i koja je u ovoj situacija na neki način prema njemu bespomočna, jer ju tvoj prijatelj očito do sada nije fermao 5%. Zanima me da li bi mene, koji sam malo (puno) veći od nje, ili još večega od mene mjesecima navlačio za nos radi "šake dolara".
Čim vrati dug, za mene je slučaj riješen i idem dalje svojim poslom, nema razloga da se s vama dalje raspravljam ili o vama razmišljam, kao ni vi o meni, a kamo li da ću gajiti nekakvu mržnju ili nešto slično prema njemu ili vama. Ovaj forum i Hrvatska su dovoljno veliki za sve nas, ne moramo se voljeti ni komunicirati međusobno. A ja ću se uvijek potruditi da se prema drugima odnosim s poštovanjem ako se i oni isto tako ponašaju prema meni.


pantelija1 napisao:

Pun je forum scamera

Mogu samo svima ovdje poručiti koji kao u ovom slučaju na primjer ne samo da okreću glavu, nego još i brane, podržavaju ili čak i navijaju za scammera, da u mojim očima, a nadam se da ne samo u mojima, nisu ništa bolji od samog scammera.
Jer ako se dalje na ovom forumu držite takvog stava bit će kao što je croman neki dan napisao, a ne daj bože da vam onda uleti neki veći downswing ili neki drugi kratkoročni problemi oko BR-a.

croman19 napisao:

Imao sam toliko losih iskustava sa posudivanjem i stejkanjem pokerasa da svima preporucavam da se maknu od svega toga.10 od 10 ljudi su ispala govna.GG sa tim sranjima

GL svima

72

Re: zarinjo

triba nac covika da otkupi zarinjove dugove i to je to ....

00

163

Re: zarinjo

Kresimir @   

KresimirS napisao:

Iskreno, ne razumijem ljude poput chillina,tebe i ostalih koji ga tako zdušno branite i zagovarate./

Napisa sam da je post offtopic, a ti opet tako aggro i neugodno stavljas mi rjeci usta.

Stvarno mi nepada napamet ulazit u diskusiju sa tebom i sori sta san ista pisa.
Imas takav nastup da sam sve vise uvjeren da se pod tvojim pseudonimom  krije ministar jovanovic ili sudac turudic.

GG

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
72

Re: zarinjo

Stvar je zapravo vrlo jednostavna i razumiju je samo oni koji poznaju mentalitet ljudi svih hr regija.
S jedne strane je splićo/mandrilo i temperamentni južnjaci koji brane svoje i kada smrducka i to pogotovo ako ih se organizirano napada.
Poznavajući taj inat koji imaju vjerojatno on tu lovu, SAD, namjerno i neće vratiti, jer to je njemu sića,on to kada ima samelje na turu pića ( sa naglaskom na KADA IMA). Ne cijeni novac, najčešće je patološki kockar, pa mu je i samom čudno kako ga, kvragu, netko proziva za 100 jbnih eura.

S druge strane su dudeci, gruntovčani, krumpiraši, radilice i štovatelji kiselog vina koji bi se j.... za kunu. Uglavnom ih iritira sam dalmatinski dijalekt, prepotencija, bahatost i pojednostavljivanje stvari.

I šta drugo očekivati nego sapunicu big_smile

Uglavnom zare je krivac i nije u redu da se tako nešto radi. Mada sam uvjeren da nije loš lik i da je to njemu, naprosto, normalna stvar. ...brale ti meni, ja tebi...kada se ima.
Mada,da sam na njegovom mjestu lovu ne bi vratio upravo zbog ovih junaca koji su se ovako zdušno zajunili na njega. Neki od njih su, ne zaboravimo, šutke gledali, dok su pravi scameri pelješili poštene forumaše i igrače, a sada se tu nameću kao moralna vertikala.
Ma da nebi...

131

Re: zarinjo

Dalmatina za predsjednika!

I'm so broke, I can't even pay attention.
30

Re: zarinjo

dalmatino napisao:

Stvar je zapravo vrlo jednostavna i razumiju je samo oni koji poznaju mentalitet ljudi svih hr regija.
S jedne strane je splićo/mandrilo i temperamentni južnjaci koji brane svoje i kada smrducka i to pogotovo ako ih se organizirano napada.
Poznavajući taj inat koji imaju vjerojatno on tu lovu, SAD, namjerno i neće vratiti, jer to je njemu sića,on to kada ima samelje na turu pića ( sa naglaskom na KADA IMA). Ne cijeni novac, najčešće je patološki kockar, pa mu je i samom čudno kako ga, kvragu, netko proziva za 100 jbnih eura.

po ovome sto si napisao momak ima ozbiljnih problema, pa bi se mogao prijaviti negdje na GAMBLERS ANONYMOUS - ANONIMNI KOCKARI ili nesto slicno - http://www.kockanje.info/zbornik/20.asp
a ako je tak zaglibio, i ako je duznicima toliko hitno pa skupiti cemo tu na forumu 100$ ili koliko je vec kratak. ja cu prvi poslati 10 ili 20$, samo nek se veli na ciji sn.

edit0: bas browsam ovaj link sto sam stavio i ova terapija izgleda zanimljivo:

Cognitive Behavioral Therapy (CBT)
Restrukturirati specifične kognitivne distorzije ( Ladouceur & Walker, 1996)
Razumijevanje pogrešnih vjerovanja i zabluda (npr. “iluzija kontrole”, “the gambler’s fallacy” “kockanje će sve srediti”…)
Postati svjestan netočne percepcije i očekivanja, npr.•kognitivna korekcija netočne percepcije npr. “Ja sam dobitnik”.
Individualna kontrola stimulusa (e.g., Echeburua et al.,1996) kojom se traže putovi za izbjegavanje situacija velikog rizika za kockanje.
Averzivni tretman, Izlaganje i preventivni odgovor (Brent & Nicki, 1997): Kockar se izlaže situacijama vezanim uz kockanje, i prevenira se djelovanje.
Sistematska imaginarna desenzitizacija (McConaghy et al.,1991): Nakon indukcije u relaksaciju, zamišljaju se scene u kojima je izložen porastu očekivanja koja bi dovela do kockanja.

edit1: na osnovu procitanog u ovih par stranica zarinjin slucaj bi bio ovo boldano pretpostavljam:

Psihodinamska psihoterapija pokušava kockare konfrontirati s osjećajem omnipotencije i samozavaravanja i ukazati im na neprilagođenost različitih obrana s kojima se konfrontiraju (acting out, potiskivanje, racionalizacije). Klijentu se pomaže razumjeti svjesne i nesvjesne motivacije za kockanjem, potrebu za kompeticijom, spektakularnim uspjehom, slobodom, ali i bijegom od odgovornosti, stvarnosti i bolnih emocija. Interpretira se mišljenje o kockarskom ponašanju, potreba za nezavisnošću ili pobuna protiv autoriteta.
Cilj je prekinuti ciklus lova i progona, umanjiti osjećaj stida, krivnje i stigmatizacije, te povećanje motivacije za pozitivno ponašanje.

edit2: ima i filmska sekcija, preporucujem gambler i maveric pogledati  big_smile - http://www.kockanje.info/gallery/?ID=/Filmovi

Zadnji popravljao Chidambar (23-03-2012 13:51:53)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
14

167

Re: zarinjo

.

Zadnji popravljao marac9 (23-03-2012 03:15:39)

00

168

Re: zarinjo

Hahaha,sjajan post dalmatino,svaka čast

dalmatino napisao:

Uglavnom zare je krivac i nije u redu da se tako nešto radi. Mada sam uvjeren da nije loš lik i da je to njemu, naprosto, normalna stvar. ...brale ti meni, ja tebi...kada se ima.

upravo zato sam stao na njegovu stranu,jer se iz njegovih postova kuži da nije loš lik i jer su pretjerali u sprdanju čovjeka.                                                                                                                                                                                            Fino si ti to sročio Krešo ali je očito zbog svoje taštine.Nisu tu više toliko bitni ni zarinjo ,teich ni svi ostali nego ispiranje i prikazivanje sebe u boljem svjetlu.Zaključaj ti to roba za mir u kući jer nećemo do sudnjeg dana.I ja sam djelomično kriv pa se ispričavam svima koji su o ovoj temi čitali.

Zadnji popravljao marac9 (23-03-2012 03:53:34)

00

Re: zarinjo

marac9 napisao:

Fino si ti to sročio Krešo ali je očito zbog svoje taštine.Nisu tu više toliko bitni ni zarinjo ,teich ni svi ostali nego ispiranje i prikazivanje sebe u boljem svjetlu.Zaključaj ti to roba za mir u kući jer nećemo do sudnjeg dana.I ja sam djelomično kriv pa se ispričavam svima koji su o ovoj temi čitali.

pa ima covijek pravo prozvati ako nesto nije u redu. iako padobranci u temu nisu trebali upadati i dolijevati ulja na vatru.
btw ja ne znam kako bih reagirao da me netko scama za 1 dolar, kunu, ili euro, a kamoli neku vecu cifru. zato je dobro da ima "zvizdaca" na forumu da se tako nesto ne ponavlja.
ipak bi trebao postojati neki gamblers code of honor.

Zadnji popravljao Chidambar (23-03-2012 03:52:14)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

170

Re: zarinjo

dalmatino je napisa jebeno dobar post iako mu je to prvi:)
Nisan dosad ništa pisa jel možda u principu nebi bija objektivan,a iskreno nisan ni pratija detaljno cilu priču.
Više-manje svi forumaši iz st-a znamo žaru i jeli svoga uvik moraš branit. Ali žare je legenda naše lokalne poker scene, s njin igrat na stolu live je zbilja užitak i prije svega dobra zabava.
E sad naravno da to ne umanjuje činjenicu da je on u ovom slučaj kriv. Ali ako postoji dogovor (a koliko san ovde pročita postoji) između te cure kojoj je dužan i njega nevidin čemu bi to nas ostale jebeno trebalo interesirati.

When you got nothing, you got nothing to lose
00

171

Re: zarinjo

dalmatino napisao:

Stvar je zapravo vrlo jednostavna i razumiju je samo oni koji poznaju mentalitet ljudi svih hr regija.
S jedne strane je splićo/mandrilo i temperamentni južnjaci koji brane svoje i kada smrducka i to pogotovo ako ih se organizirano napada.
Poznavajući taj inat koji imaju vjerojatno on tu lovu, SAD, namjerno i neće vratiti, jer to je njemu sića,on to kada ima samelje na turu pića ( sa naglaskom na KADA IMA). Ne cijeni novac, najčešće je patološki kockar, pa mu je i samom čudno kako ga, kvragu, netko proziva za 100 jbnih eura.

S druge strane su dudeci, gruntovčani, krumpiraši, radilice i štovatelji kiselog vina koji bi se j.... za kunu. Uglavnom ih iritira sam dalmatinski dijalekt, prepotencija, bahatost i pojednostavljivanje stvari.

I šta drugo očekivati nego sapunicu big_smile

Uglavnom zare je krivac i nije u redu da se tako nešto radi. Mada sam uvjeren da nije loš lik i da je to njemu, naprosto, normalna stvar. ...brale ti meni, ja tebi...kada se ima.
Mada,da sam na njegovom mjestu lovu ne bi vratio upravo zbog ovih junaca koji su se ovako zdušno zajunili na njega. Neki od njih su, ne zaboravimo, šutke gledali, dok su pravi scameri pelješili poštene forumaše i igrače, a sada se tu nameću kao moralna vertikala.
Ma da nebi...

Kako me zivcira kad u temi u kojoj to nebi smio napisat pises kako su dalmatinci super cool i da ih niko ne kuzi i kako je super biti dalmatinac i kako bi svi trebali zeljet biti dalmatinci.Pa gdje karakter,ponos.Zasto,kako mozes posuditi od nekog pare i ne vracati mjesecima,pola godine,godinu(citav post nema veze sa zarom,samo pricam opcenito o tim stvarima).

Na koji nacin posudis od nekoga 100 eura i ne vracas mjesecima ali si cool dalmatinac koji casti prijatelje i placas runde okolo i onda kasnije boli te kita,gledas ovome kome si duzan u oci i pricas bajke kako nemas i kako ces vratiti cim budes imao.
Ako nemas pare da vratis,jebiga,radis sve sta mozes da ih imas u sto krace vrijeme i gg.(ako nisi mislio da ces ih imat u skoroj buducnosti nisi trebao ni posudivat al to je vec druga prica,niko o tome ne razmislja izgleda)

I naravno nemam nista protiv dalmatinaca,ovo me samo stilta jer je preglupo i jos naravno 4 covjeka ispod napise kako je napisao super post.

Sto se tice zare,naravno da nije ispao fer prema teich ali dobar je zare lik i 100% znam da ce vratit sve to.
Ove price kako igra i ima nekad ne znam 200 dollara na racunu a vamo ne vraca pare su valjda razumljive ali ako sam ja ljudima duzan ne znam 500 dollara i imam 100 dollara na racunu naravno da tih 100 dollara necu vracat ako necu dobiti nikakve pare u skoroj buducnosti jer razmisljas na nacin ok imam 100 dollara idem grindat,da zgrindam i da mogu vratit sve.Ako vratis tih 100 nekom onda nemas nista i sta ces onda.Nemos igrati da vratis ostale dugove,nemos igrati da sebi zaradis,nemos nista.

23

Re: zarinjo

Sljam je sljam, bez obzira bio dalmatinac ili ne.
Vi sta ste zarini frendovi, mozete pricat da je on super tip, al je tako samo zato sto nije duzan vama lovu.
Sve se bojim, da bi pantelija i ekipa pricali kako je super da njima duguje 100e, sto nije toliko mala lova da se nekom oprosti, a opet je smijesno dugovat toliki iznos vise od pola godine. Bas bi im bilo super da gledaju kako covjek igra satelite za turnir koji bi vjerojatno i oni htjeli igrati, al im je izvan BRMa, a bas bi bilo fino imati 100e za donkat na satelit. Sigurrno bi mislili kako je cool sto casti ekipu s vasom lovom.

Takodjer kad je rijec o iznosu:
Covjek koji je spreman sjebati za sicu, budite uvjereni da nikad nebi isplatio veci dobitak sa turnira stejkerima. Nema sanse. Ko je spreman zasrat ime za 30$, taj bi se radje ubio nego isplatio 30k$, a da ne pricamo o vecim dobitcima.
To je osnovni razlog zasto se ne stejka nepoznate osobe. Nije problem da zajebe za 200$, nego da ne isplati 200k.

Da ne bude samo zare na tapeti,  ne smatram da je lanushka (dr.marac) ista bolji, iako me moram priznati iznenadilo. Svi znamo da voli biti vazan i prodavati pricu, al nebi ocekivao da ce ispariti s ono malo baksa.


Kao sta sam rekao. Sve je to isti sljam.

20

Re: zarinjo

@croman pišeš pizdarije

To je moje viđenje situacije i dvaju različitih mentaliteta. Ako je tebi ono veličanje, onda imaš ozbiljan problem smile

U biti da, tebi je onaj opis cool, a meni su loše osobine, kako sjevernjaka, tako i južnjaka.

Znači tvoj quote je totalno promašen, osim ako na forumu nema još likova koji misle da su izrazi :

Patološki kockar, prepotencija, bahatost i pojednostavljivanje stvari, brane svoje i kada smrducka...

...veličanje i da su takvi likovi cool big_smile

11

174

Re: zarinjo

dalmatino napisao:

Stvar je zapravo vrlo jednostavna i razumiju je samo oni koji poznaju mentalitet ljudi svih hr regija.
S jedne strane je splićo/mandrilo i temperamentni južnjaci koji brane svoje i kada smrducka i to pogotovo ako ih se organizirano napada.
Poznavajući taj inat koji imaju vjerojatno on tu lovu, SAD, namjerno i neće vratiti, jer to je njemu sića,on to kada ima samelje na turu pića ( sa naglaskom na KADA IMA). Ne cijeni novac, najčešće je patološki kockar, pa mu je i samom čudno kako ga, kvragu, netko proziva za 100 jbnih eura.

S druge strane su dudeci, gruntovčani, krumpiraši, radilice i štovatelji kiselog vina koji bi se j.... za kunu. Uglavnom ih iritira sam dalmatinski dijalekt, prepotencija, bahatost i pojednostavljivanje stvari.

je, ali meni je ipak najvise super nesto sto ti nisi spomenuo, a to je kad ti dalmatinac posudi pare - on ih nikad ne trazi natrag i sve je super jer nece se covjek zajebavat zbog nekih tamo 100 eura, a zajebancija krene na najjace kad vidi da covjek koji mu duguje ima te novce u dzepu ali ih ne zeli vratiti nego s njima okrece ture pica i samelje ih u sekundi

dat dalmatians, pa ima li jacih ljudi u svemiru

I na kraju bude " HARAŠO"
11

175

Re: zarinjo

dalmatino napisao:

@croman pišeš pizdarije

To je moje viđenje situacije i dvaju različitih mentaliteta. Ako je tebi ono veličanje, onda imaš ozbiljan problem smile

U biti da, tebi je onaj opis cool, a meni su loše osobine, kako sjevernjaka, tako i južnjaka.

Znači tvoj quote je totalno promašen, osim ako na forumu nema još likova koji misle da su izrazi :

Patološki kockar, prepotencija, bahatost i pojednostavljivanje stvari, brane svoje i kada smrducka...

...veličanje i da su takvi likovi cool big_smile

Onda sam te krivo razumio,ja sam razumio da si ti dao onaj opis kao vrline sto i jesi ali sad samo izvrces ali nema veze.

00