Tema: zarinjo

zarinjo napisao:

ja planiran napokon savladat fckn BRM..da ne bude vise da danas iman 5k,a sutra zoven cromana da salje kikiriki...i uz put doc do super nove..
a uz sve to plan mi je i naucit napokon igrat poker tongue

bolje bi ti bilo da prvo planiras za ovo:

http://forum.parttimepoker.com/report-a … -roll.html

Zadnji popravljao Pajk (04-01-2012 18:34:00)

70

Re: zarinjo

nh pajk  big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

3

Re: zarinjo

Pajk napisao:
zarinjo napisao:

ja planiran napokon savladat fckn BRM..da ne bude vise da danas iman 5k,a sutra zoven cromana da salje kikiriki...i uz put doc do super nove..
a uz sve to plan mi je i naucit napokon igrat poker tongue

bolje bi ti bilo da prvo planiras za ovo:

http://forum.parttimepoker.com/report-a … -roll.html

nije ni to sve... ima on jos neplacenih dugova, zar ne zare?? wink

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: zarinjo

teich napisao:
Pajk napisao:
zarinjo napisao:

ja planiran napokon savladat fckn BRM..da ne bude vise da danas iman 5k,a sutra zoven cromana da salje kikiriki...i uz put doc do super nove..
a uz sve to plan mi je i naucit napokon igrat poker tongue

bolje bi ti bilo da prvo planiras za ovo:

http://forum.parttimepoker.com/report-a … -roll.html

nije ni to sve... ima on jos neplacenih dugova, zar ne zare?? wink

je teich draga u pravu si 100%
ali mi pajk nije najjasniji..san i tebi sta duzan?

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

5

Re: zarinjo

zarinjo napisao:

ali mi pajk nije najjasniji

sta ti nije jasno? neznas dal si ukrao pare? neznas da si duzan za 2 stejka? jel ti neko ukrao komp i zdonko svu lovu? neznas da si potrosio tuđu lovu na own dime? sta ti nije jasno tu, reci mi?

i ne, meni nisi nista duzan posto ti nisam poslao uopste pare za onaj bap.

40

Re: zarinjo

ti mi nisi jasan..sta imas pricat ono sta te se ne tice o po ovome ispada sa san duzan miljarde..ako te zanimalo moga si me na pm pitat i dobia bi sve odgovore..a ne ovako ja ispadan najvece smece,a pojma nema o cemu pricas osim o onome sta si tamo procita..

http://forum.parttimepoker.com/staking-rail/861247-zarinjos-rail-private-zarinjo-alcswab-pf2.html

o ode san isto ukra lovu jeli tako..prvo neznas o cemu pricas i sta se  dogodilo,ako te zanimalo opet ponavljan moga si MENE pitat..ali ja san najvece smece sta su mi dokazali"dojucerasnji prijatelji"...ocigledno se nesto dogodilo,jer da san tia scamat scama bia za 2.5k,a ne za 100 i manje..meni je u ovome momentu 4 covika sa ovoga foruma duzno pare,pa jeli ja pisen o tome...i u krajnu ruku ko si ti da ja o tome stebon raspravljan...

Zadnji popravljao zarinjo (07-01-2012 14:17:45)

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: zarinjo

zarinjo napisao:

ali mi pajk nije najjasniji

Mislim, Pajk je potpuno u pravo, nije baš da  Zarinjo reklamira hrvatsku poker-scenu u svijetu. Takve stvari, pogoto ako se povlače po međunarodnim forumima, samo mogu u budučnosti otežavati ozbiljnim igračima iz HR da nađu stejkere na međunarodnoj sceni.
Čudi me kako na forumu baš nitko nije reagiraju na Pajkov i Teichov post, kao da nikoga nije briga ili da je ljudima svejedno što se takvi stvari događaju. A svi znamo kako je već jedna takva "afera" , kad su svi šutjeli i pravili se slijepi i gluhi, završila...   sad

10

8

Re: zarinjo

pa sta po bogu ima veze za kolko si rollo? da bi bio ''tako dobar covjek kao sto ti mislis da si'' postao bi na PTP vec dugo nazad sta se dogodilo i postavio plan kako ces vratit pare (jos jednom, nema veze koliko...).

zarinjo napisao:

sta imas pricat ono sta te se ne tice

tice se svih tu, jer si prodavao akciju i na ovom forumu, ljudi imaju pravo da znajo s kim imaju opravka

zarinjo napisao:

prvo neznas o cemu pricas i sta se  dogodilo

sta ima to veze? ko je kriv na kraju sta se dogodilo na tvom accountu?

zarinjo napisao:

jer da san tia scamat scama bia za 2.5k,a ne za 100 i manje

e pa nije tako, kad hitas 2.5k dobijas neku lovu sto ti ostane (tvoj cut), kad uzmes stake in brickas sve onda ne dobijas nista, i tad izgleda je 100 i manje bolje od 0.

To je moj zadnji post u vezi s tim, necu se pentljat sad s tobom tu javno na forumu jer bezveze gubimo vrijeme.

00

Re: zarinjo

a sta da van ja recen...niti cu van se pravdat niti iman zasto..a to jeli se u meduvremenu sta rjesilo nije ni bitno..vazno je da se GOVNO TJ. MENE  odma osudilo..
Mislim, Pajk je potpuno u pravo, nije baš da  Zarinjo reklamira hrvatsku poker-scenu u svijetu. Takve stvari, pogoto ako se povlače po međunarodnim forumima, samo mogu u budučnosti otežavati ozbiljnim igračima iz HR da nađu stejkere na međunarodnoj sceni.
a ti ode pricas pizdarije..jer neces dobit stake na temelju mene i mojih gafova nego na temelju svojih rezutata

Zadnji popravljao zarinjo (07-01-2012 14:36:51)

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: zarinjo

zarinjo napisao:

a ti ode pricas pizdarije..jer neces dobit stake na temelju mene i mojih gafova nego na temelju svojih rezutata

Da,da. Daj odrasti. Kad počne kružiti priča da su igrači iz Hrvatske skloni scammanju, a nisi prvi iz Hrvatske o kojem se piše na jednom velikom ozbiljnom forumu da je scammer, naravno da će to drugima unatoć njihovim rezultatima otežavati dobivanje stejka. Tako funkcionira svijet, ljudi su skloni predrasudama, a takve akcije kao tvoja, a iskreno, boli me ona stvar što i zašto se dogodilo, sigurne ne gura hrvatsku pokerašku scenu u dobro svijetlo. Jedino što važi je da se tvoje ime povlači po forumima u negativnom kontekstu, a na kraju može imati negativne posljedice i za druge, ni krive ni dužne, jer se bude reklo, on je iz Hrvaske kao oni scammeri. Uz to znam i osobno ljude kojima si dužan novce, pa zato bi ti bilo bolje da šutiš. Ako si već takva ljudina kao što se predstavljaš, umjesto da se prepucavaš po forumu, jednostavno riješi te stvari. Ne radi mene, čovjeće, boli mene ona stvar, nego radi samoga sebe , pa tebe prozivaju.

Zadnji popravljao KresimirS (07-01-2012 15:45:16)

00

Re: zarinjo

ti mislis da ja sakrivan da san kome duzan

...????????????????????????????????
teich 100eura

croman 300$
a moj gaf od 40ish$ na ptp-u ce unistit hrvatsku zajednicu..ma daj molin te...uvatilo se mene jebat radi 47$ ,a ljudi duguju po 10-20k$$$$
a dobronamjerne savjete mi nemoj davat..pogotovo u zagradama

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: zarinjo

Nisam siguran jesi li ovo planovi ili očekivanja za 2012?

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
10

Re: zarinjo

zarinjo napisao:

ti mislis da ja sakrivan da san kome duzan

a ljudi duguju po 10-20k$$$$

o tome se nesmi pricat i o tome se "bogovi pokera i ovoga drusta" LOL ne ocituju jer je ipak to njihova stvar i ostatak drustva to nesmi znat, mi smrtnici (pa, da san croman polomija bi kosti ovima sta su mucali, tako da je sad ok da se bilo ko spominje pa i za 4 dolara)....
osudujen sve pa makar i bilo 4 dolara

luđa
00

Re: zarinjo

Ma slušaj, tko sam ja da bi Ti meni morao polagati račune, smiješno, radi Ti što te volja. Ne znamo se i vjerojatno se ne budemo nikada upoznali.
Meni se jednostavno ne sviđa da se bilo koga od nas povlači po forumima i proglašava kao scammara, jer se uvijek odrazi na cijelu scenu, moje mišljenje i točka. A sve ovo drugo je tvoja osobna stvar, tko, komu i zašto, i mene uopće ne zanima . I iskreno, ne želim se više raspravljati, nema smisla...
Btw., nije mi jasno kako si sebi uopće mogao dozvoliti da te radi šugavih 47$ prozivaju po forumima i označe kao scammera... roll

Zadnji popravljao KresimirS (07-01-2012 15:29:35)

30

Re: zarinjo

Ja sam 100 puta "poslovao" sa zarom i nikada se nije nista dogodilo.Uvijek je sve bilo u najboljem redu.
Sto se tice ovog sa tim stejkerom znam da mi je zare rekao da je ostalo nekih 25-50 dollara na acc i da je onda odlucio igrat cash i na kraju je izgubio to tako da nije neki "scam" cak iako je mozda lose postupio jer je trebao javiti stejkeru prije nego sto je odlucio igrat.Ako nisam dobro skuzio neka me zare ispravi.

00

Re: zarinjo

croman19 napisao:

tako da nije neki "scam"

Ma sve je to ok, ali nažalost je tako na p2p predstavljeno i tako sada tamo stoji i označem je kao scammer. Mogao je čovjeku vratiti tu siću, napisati da je sve bio nesporazum, i sve pet, nikomu ništa. Bezveze se doveo u neugodnjak.

p.s.  @ zarinjo   

zarinjo napisao:

pogotovo u zagradama

Haha, nisam ništa mislio tim "zagradama", tek sada skužio na što aludiraš. Ne daj bože da sam bilo što pomislio u tom smislu...  big_smile
Evo,ispravio.  wink

00

17

Re: zarinjo

rofl , kaj god da se pise o dugovima svi su duzni cromanu big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
60

Re: zarinjo

hahahah

00

19

Re: zarinjo

Premjestio raspravu iz 'planova i očekivanja' i dao zarinju ban.

01

Re: zarinjo

roba59 napisao:

Premjestio raspravu iz 'planova i očekivanja' i dao zarinju ban.

Razlog?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

21

Re: zarinjo

Neznaš čitati?

00

Re: zarinjo

roba59 napisao:

Neznaš čitati?

Hvala bogu bar to znam ali neznan jeli ban dobija zbog nepostivanja stejka ili zbog offtopica u temi i zapravo neznan uopce za koje sve razloge se ljude bana na ovom forumu da znam sta se smije a sta se nesmije.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
10

23

Re: zarinjo

Kaj si ti glavni policajac na forumu?
http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=6817
http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 064#p84064

Ajd mi reci dal je tebi normalno biti dužan i onda napadat ljude jer su rekli da si dužan?

00

Re: zarinjo

roba59 napisao:

Kaj si ti glavni policajac na forumu?
http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=6817
http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 064#p84064

Ajd mi reci dal je tebi normalno biti dužan i onda napadat ljude jer su rekli da si dužan?

Nisam glavni polacajac na forumu, naprotiv nevolim policiju. Valjda nije problem da kazem svoje misljenje.
A zareta znam osobno i znam da nije scamer i kao sta je i croman rekao "Ja sam 100 puta "poslovao" sa zarom i nikada se nije nista dogodilo.Uvijek je sve bilo u najboljem redu.
Sto se tice ovog sa tim stejkerom znam da mi je zare rekao da je ostalo nekih 25-50 dollara na acc i da je onda odlucio igrat cash i na kraju je izgubio to tako da nije neki "scam" cak iako je mozda lose postupio jer je trebao javiti stejkeru prije nego sto je odlucio igrat.Ako nisam dobro skuzio neka me zare ispravi".

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

25

Re: zarinjo

pantelija kako ne kuzis..zarinjo je sam sebi rekao da je govno i "svevisnji" je odlucio da je to instant ban.... big_smile ....jezzz, ovaj forum je odavno postao presmijesan!! KresimirS i pajk u istom tonu su rasravljali u temi i po tome isto onda zasluzju ban ( iako mislim da ni jedan od njih to ne zasluzuje), no kakva nam je drzava tako i ovdje postoje dvostruka pravila...nista cudno...mogu samo reci BLJAK!!
Kome je on duzan i zasto i kako nije na meni da komentiram, ali ispada da je ovaj forum gori od Sjeverne Koreje, moras se "bojat" ista napisat da nepopijes ban...vjerovatno ce se prozvani osjetiti uvrijedjenjim sada pa cu i sam popit ban, ali ne mogu bas reci da cu pustiti neku suzu  ....gl za stolovima

111