Re: zarinjo

croman19 napisao:
dalmatino napisao:

@croman pišeš pizdarije

To je moje viđenje situacije i dvaju različitih mentaliteta. Ako je tebi ono veličanje, onda imaš ozbiljan problem smile

U biti da, tebi je onaj opis cool, a meni su loše osobine, kako sjevernjaka, tako i južnjaka.

Znači tvoj quote je totalno promašen, osim ako na forumu nema još likova koji misle da su izrazi :

Patološki kockar, prepotencija, bahatost i pojednostavljivanje stvari, brane svoje i kada smrducka...

...veličanje i da su takvi likovi cool big_smile

Onda sam te krivo razumio,ja sam razumio da si ti dao onaj opis kao vrline sto i jesi ali sad samo izvrces ali nema veze.

aj dobro je, ako budeš dobar dobit ćeš dalmatinsko državljanstvo. ne treba se odmah pjeniti.

Dalmatinci jesu cool, ali ne onakvi i sa onakvim osobinama. barem meni takvi nisu cool. smile...kao niti ovi dudeci, koji bi da je ovo legalno, vjerojatno predložili sudski progon big_smile

Zadnji popravljao dalmatino (23-03-2012 12:59:19)

00

177

Re: zarinjo

dalmatino napisao:
croman19 napisao:
dalmatino napisao:

@croman pišeš pizdarije

To je moje viđenje situacije i dvaju različitih mentaliteta. Ako je tebi ono veličanje, onda imaš ozbiljan problem smile

U biti da, tebi je onaj opis cool, a meni su loše osobine, kako sjevernjaka, tako i južnjaka.

Znači tvoj quote je totalno promašen, osim ako na forumu nema još likova koji misle da su izrazi :

Patološki kockar, prepotencija, bahatost i pojednostavljivanje stvari, brane svoje i kada smrducka...

...veličanje i da su takvi likovi cool big_smile

Onda sam te krivo razumio,ja sam razumio da si ti dao onaj opis kao vrline sto i jesi ali sad samo izvrces ali nema veze.

aj dobro je, ako budeš dobar dobit ćeš dalmatinsko državljanstvo. ne treba se odmah pjeniti.

Dalmatinci jesu cool, ali ne onakvi i sa onakvim osobinama. barem meni takvi nisu cool. smile...kao niti ovi dudeci, koji bi da je ovo legalno, vjerojatno predložili sudski progon big_smile

O cemu pricas?
"Mada,da sam na njegovom mjestu lovu ne bi vratio upravo zbog ovih junaca koji su se ovako zdušno zajunili na njega."
Tu se vidi da si glup i prica je gotova.

30

Re: zarinjo

O cemu pricas?
"Mada,da sam na njegovom mjestu lovu ne bi vratio upravo zbog ovih junaca koji su se ovako zdušno zajunili na njega."
Tu se vidi da si glup i prica je gotova.

Eto ti si hvala bogu možeš priuštiti i vrijeđanje. A ništa, kada si izvadio rečenicu, onda si mogao i to šta piše ispod, pa i to malo prokomentirati.
Post je napisan za ljude koji nisu ograničeni, a vjerujem da ih ima na forumu.

20

Re: zarinjo

zar nije bila zanimljivija prica o sesvetama?

ili jesi ili nisi
00

Re: zarinjo

Ponekad skontam da sam cak i ja normalan  big_smile

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
70

181

Re: zarinjo

dalmatino napisao:

O cemu pricas?
"Mada,da sam na njegovom mjestu lovu ne bi vratio upravo zbog ovih junaca koji su se ovako zdušno zajunili na njega."
Tu se vidi da si glup i prica je gotova.

Eto ti si hvala bogu možeš priuštiti i vrijeđanje. A ništa, kada si izvadio rečenicu, onda si mogao i to šta piše ispod, pa i to malo prokomentirati.
Post je napisan za ljude koji nisu ograničeni, a vjerujem da ih ima na forumu.

"Neki od njih su, ne zaboravimo, šutke gledali, dok su pravi scameri pelješili poštene forumaše i igrače, a sada se tu nameću kao moralna vertikala.
Ma da nebi..."

To pise ispod.
Sta bi ti?Izvrijedaju te,kazu ti svasta i ti ces onda odlucit ko malo djete i reci joj sta su mi sve rekli necu im sad bas vratit pare.
Nema smisla.

00

182

Re: zarinjo

croman19 napisao:

Kako me zivcira kad u temi u kojoj to nebi smio napisat pises kako su dalmatinci super cool i da ih niko ne kuzi i kako je super biti dalmatinac i kako bi svi trebali zeljet biti dalmatinci.

Nemoj pretjerivati,napisao je mane i jednih i drugih.Pa nije vrlina biti prepotentni i bahati mandril.

00

183

Re: zarinjo

marac9 napisao:
croman19 napisao:

Kako me zivcira kad u temi u kojoj to nebi smio napisat pises kako su dalmatinci super cool i da ih niko ne kuzi i kako je super biti dalmatinac i kako bi svi trebali zeljet biti dalmatinci.

Nemoj pretjerivati,napisao je mane i jednih i drugih.Pa nije vrlina biti prepotentni i bahati mandril.

Da,napisao sam kasnije da ga nisam onda razumio jer je meni izgledalo da on sve to opisuje kao vrline.

00

Re: zarinjo

butko napisao:

je, ali meni je ipak najvise super nesto sto ti nisi spomenuo, a to je kad ti dalmatinac posudi pare - on ih nikad ne trazi natrag i sve je super jer nece se covjek zajebavat zbog nekih tamo 100 eura

ROFL,stvarno?
Pa čovjek je onda stvarno glup. Mogao je posuditi od svojih prijatelja dalmatinaca, koji su s njim bili na Eureki prošle godine, a ne od kontinentalke, i sada ga nitko ništa ne bi pitao ili prozivao...  roll
( ili ima i takvih kojima čak i dalmatinac ne bi više posudio )

01

185

Re: zarinjo

HareBosanac napisao:

Ponekad skontam da sam cak i ja normalan  big_smile

  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol

Zadnji popravljao marac9 (23-03-2012 13:17:50)

00

Re: zarinjo

croman19 napisao:
dalmatino napisao:

O cemu pricas?
"Mada,da sam na njegovom mjestu lovu ne bi vratio upravo zbog ovih junaca koji su se ovako zdušno zajunili na njega."
Tu se vidi da si glup i prica je gotova.

Eto ti si hvala bogu možeš priuštiti i vrijeđanje. A ništa, kada si izvadio rečenicu, onda si mogao i to šta piše ispod, pa i to malo prokomentirati.
Post je napisan za ljude koji nisu ograničeni, a vjerujem da ih ima na forumu.

"Neki od njih su, ne zaboravimo, šutke gledali, dok su pravi scameri pelješili poštene forumaše i igrače, a sada se tu nameću kao moralna vertikala.
Ma da nebi..."

To pise ispod.
Sta bi ti?Izvrijedaju te,kazu ti svasta i ti ces onda odlucit ko malo djete i reci joj sta su mi sve rekli necu im sad bas vratit pare.
Nema smisla.

zašto nema smisla? pa dužan je curi/ženi, a ona je najmanje to spominjala. Da je meni to napravio, dobio bi rok za vraćanje i upozorenje da će ako ne vrati biti prokazan na forumu. On kaže da se dogovorio i nakon toga, opet se kreće sa ovim terorom. E sad bi se gospođa/đica trebala ograditi od tih "odvjetnika" ili joj ja u protivnom ne bi vratio lovu.
Pa koga vraga će vraćati kada je ispljucan u najmanju ruku kao da je bio desna ruka sanaderu. Vratio ne vratio, on je lopov i ostat će lopov. Sad je samo pitanje da li će biti lopov sa 100 e ili bez 100 e.
Hoću reći da su ovi napadi na njega kontraproduktivni i ja da sam na njegovom mjestu ( naravno da mi se to nikada ne može desiti, al eto), sigurno ne bi niti vratio lovu.

00

Re: zarinjo

dalmatino napisao:

ovi dudeci

Hehe, veći je dudec onaj koji otvara novi account da bi sudjelovao u raspravi. Zašto ne postaš pod svojim accountom?  big_smile
( osim ako si nedvno banan  wink )

20

188

Re: zarinjo

dalmatino napisao:
croman19 napisao:
dalmatino napisao:

Eto ti si hvala bogu možeš priuštiti i vrijeđanje. A ništa, kada si izvadio rečenicu, onda si mogao i to šta piše ispod, pa i to malo prokomentirati.
Post je napisan za ljude koji nisu ograničeni, a vjerujem da ih ima na forumu.

"Neki od njih su, ne zaboravimo, šutke gledali, dok su pravi scameri pelješili poštene forumaše i igrače, a sada se tu nameću kao moralna vertikala.
Ma da nebi..."

To pise ispod.
Sta bi ti?Izvrijedaju te,kazu ti svasta i ti ces onda odlucit ko malo djete i reci joj sta su mi sve rekli necu im sad bas vratit pare.
Nema smisla.

zašto nema smisla? pa dužan je curi/ženi, a ona je najmanje to spominjala. Da je meni to napravio, dobio bi rok za vraćanje i upozorenje da će ako ne vrati biti prokazan na forumu. On kaže da se dogovorio i nakon toga, opet se kreće sa ovim terorom. E sad bi se gospođa/đica trebala ograditi od tih "odvjetnika" ili joj ja u protivnom ne bi vratio lovu.
Pa koga vraga će vraćati kada je ispljucan u najmanju ruku kao da je bio desna ruka sanaderu. Vratio ne vratio, on je lopov i ostat će lopov. Sad je samo pitanje da li će biti lopov sa 100 e ili bez 100 e.
Hoću reći da su ovi napadi na njega kontraproduktivni i ja da sam na njegovom mjestu ( naravno da mi se to nikada ne može desiti, al eto), sigurno ne bi niti vratio lovu.

Znaci tebi nije stalo da vratis lovu zbog nje i da odrzis svoju rijec i zbog sebe samog i svega ostalo nego je tebi jedino vazno hocel drugi o tebi misliti da li si lopov il ne?
A ovi koji su srali vecina njih nije neopravdano srala.

00

Re: zarinjo

Moze lock i nova tema: rounder je kralj

Dosadio mi zare. Ocu da se malo prica o meni i kako sam super.

02

Re: zarinjo

dalmatino napisao:

pa dužan je curi/ženi, a ona je najmanje to spominjala. Da je meni to napravio, dobio bi rok za vraćanje i upozorenje da će ako ne vrati biti prokazan na forumu. On kaže da se dogovorio i nakon toga, opet se kreće sa ovim terorom.

Čovjek je u samo dva (!) navrata prozvan u šacici postova, u nekoliko postova je "cura/žena" podsječivala na dug, bilo je nekoliko postova, gdje se je pjenio i vrijeđao, i bilo je nekoliko postova međusobnog prepucavanja. Sve ostalo od preko 100 postova u ovoj temi je u biti radi terora jedne ( nadam se ) manjine, koja cijelo vrijeme napada nas koji ne odobravamo takve postupke.
I eto, sad se je i netko pojavio koji čak zagovara da uopće ne vraća novce. Svaka čast, prijatelju.

00

191

Re: zarinjo

dalmatino napisao:

Vratio ne vratio, on je lopov i ostat će lopov. Sad je samo pitanje da li će biti lopov sa 100 e ili bez 100 e.

Očito ne kužiš neke stvari.
Ak ne vrati, onda je lopov. Ako vrati onda očito nije lopov.

00

Re: zarinjo

roba59 napisao:
dalmatino napisao:

Vratio ne vratio, on je lopov i ostat će lopov. Sad je samo pitanje da li će biti lopov sa 100 e ili bez 100 e.

Očito ne kužiš neke stvari.
Ak ne vrati, onda je lopov. Ako vrati onda očito nije lopov.

vrlo dobro kužim da mu nakon ove sapunice, vratio/ne vratio, više nitko ne vjeruje, tj. da je zabetonirani lopov i osoba od nepovjerenja. Valjda je to svakom jasno.

00

Re: zarinjo

marac9 napisao:

Fino si ti to sročio Krešo ali je očito zbog svoje taštine.Nisu tu više toliko bitni ni zarinjo ,teich ni svi ostali nego ispiranje i prikazivanje sebe u boljem svjetlu

Btw., da poznaješ Teich znao bi da je vrlo topla i srdačna osoba, koji bi ti uvijek pomogla ako zatreba, bez puno razmišljanja,pitanja ili nekih računica, i da nije nikako zaslužila da je itko mjesecima vuće za nos,i ne bi valjda tada pisao ovakve gluposti.
I vjeruj mi, onog dana kada ću morati zadovoljavati svoju taštinu ovdje na forumu jer je više ne mogu zadovoljiti u svom RL, uzet ću si štrik.
Prijatelju, zahvaljujem ti od srce što toliko brineš o mojem karakteru i o mom ugledu na forumu, ali nakon nekih tvojih bisera u ovoj temi trebao bi se ipak više brinuti o slici koju si ti o sebi stvorio u ovoj temi nego za moj ugled.

10

Re: zarinjo

dalmatino napisao:

vrlo dobro kužim da mu nakon ove sapunice, vratio/ne vratio, više nitko ne vjeruje, tj. da je zabetonirani lopov i osoba od nepovjerenja.

Zašto tako misliš? Ako vrati lovu, nije lopov, nego samo malo neozbiljan i spor u vračanju. Zašto čovjeku ne dati drugu šansu i zašto se ne bi mogao kroz neko vrijeme uz pomoć prijatelja, koje na njegovu sreću ima i ovdje na forumu i s kojima u početku može obavljati transakcije, posudbe i stejkanja , rehabilitirati, naravno, ako mu je to toga stalo.
Ja npr. ga sigurno neću više prozivati sve dok ima dogovor s Teichom i ako ga poštuje.

00

Re: zarinjo

rounder1984 napisao:

Moze nova tema: rounder je kralj

Hehe, stavi ovdje neki svoj "kučni" video da vidimo kako to radi jedan kralj, pa češ dobiti i svoju temu.  wink

00

196

Re: zarinjo

KresimirS napisao:
rounder1984 napisao:

Moze nova tema: rounder je kralj

Hehe, stavi ovdje neki svoj "kučni" video da vidimo kako to radi jedan kralj, pa češ dobiti i svoju temu.  wink

oduvijek sam sumnjao da imas homoseksualne sklonosti, ne bi inace to isao pricati ali sad kad si i sam potvrdio je valjda ok

I na kraju bude " HARAŠO"
10

197

Re: zarinjo

Teich i zare imaju dogovor...ja do tog xy datuma nebi uopce pokretao raspravu!! Tada teich treba izaci javno i reci da je dug rijesen ili nije i onda svi koji zele neka reagiraju....

00

198

Re: zarinjo

lako se samo dogovarat, tesko je nesto uradit prema paybacku

izgleda...

00

Re: zarinjo

http://www.youtube.com/watch?v=HNTxr2NJHa0

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: zarinjo

butko napisao:

oduvijek sam sumnjao da imas homoseksualne sklonosti, ne bi inace to isao pricati ali sad kad si i sam potvrdio je valjda ok

Hehe, uopće me ne izneđaju što si me prokužio,naravno da češ svoga skužiti i prepoznati.

00