Re: zarinjo

gi85 napisao:

Teich i zare imaju dogovor...ja do tog xy datuma nebi uopce pokretao raspravu!! Tada teich treba izaci javno i reci da je dug rijesen ili nije i onda svi koji zele neka reagiraju....

+1

00

202

Re: zarinjo

KresimirS napisao:
gi85 napisao:

Teich i zare imaju dogovor...ja do tog xy datuma nebi uopce pokretao raspravu!! Tada teich treba izaci javno i reci da je dug rijesen ili nije i onda svi koji zele neka reagiraju....

+1

lol mi cijelo vrijeme o ovome govorimo i sad se ti odjednom slažeš

When you got nothing, you got nothing to lose
10

203

Re: zarinjo

stvarno ste dosadni vise s ovom temom...

vi koji ga branite i dobri ste prijatelji s njim zasto onda mu ne pomognete i skupite 100e i date curi lovu kad vec kazete da nije scammer  i nece ga se vise razvlacit po forumu osim ako i vama nebude vracao pa cete ga onda vi razvlacit...

Zadnji popravljao puki86 (23-03-2012 15:20:09)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
30

Re: zarinjo

kiklop napisao:
KresimirS napisao:
gi85 napisao:

Teich i zare imaju dogovor...ja do tog xy datuma nebi uopce pokretao raspravu!! Tada teich treba izaci javno i reci da je dug rijesen ili nije i onda svi koji zele neka reagiraju....

+1

lol mi cijelo vrijeme o ovome govorimo i sad se ti odjednom slažeš

LOOL...

Do sada su imali već više dogovora koje Zare nije ispoštovao, i  zato sam ga prozivao, ali sve to lijepo piše u temi, očito ti se nije dalo pročitati cijelu temu. Ako niste upučeni u detalje oko njihovih dogovora i praznih obečanja do sada ili ako vam se ne da pročitati cijelu temu od početka, dajte već jednom prestanite uletavati i pametovati i tako dalje dolijevati ulje na vatru ...
I da, slažem se da se pričeka kako će ispasti taj njihov najnoviji dogovor.

00

205

Re: zarinjo

puki86 napisao:

stvarno ste dosadni vise s ovom temom...

vi koji ga branite i dobri ste prijatelji s njim zasto onda mu ne pomognete i skupite 100e i date curi lovu

ovo je zapravo jebena ideja

I na kraju bude " HARAŠO"
20

Re: zarinjo

Stvar je principa, morala, etike... koje ovom društvu nedostaje. Ljudi na Balkanu nemaju  vrijednosti rada i novca kao nagrade za taj rad. Svi nešto muljaju, preprodaju i nastoje "raditi" što manje za što više novca, pritom ne vodeći računa o moralnosti i etičnosti postupaka da dođu do novca. Radi se o najgoroj vrsti pohlepe. Rješenje: uzet škare i rezat prste cool

Zadnji popravljao ajspingvin (23-03-2012 15:51:41)

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
10

207

Re: zarinjo

dalmatino napisao:

/cut
S druge strane su dudeci, gruntovčani, krumpiraši, radilice i štovatelji kiselog vina koji bi se j.... za kunu. Uglavnom ih iritira sam dalmatinski dijalekt, prepotencija, bahatost i pojednostavljivanje stvari.

nisam skoro procitala ovakva sranja koja si ti napisao... jebeno me iritira prepotencija i bahatost pa bila ona od "dalmatinca", "zagorca", "istrijana" ili "amera"...

dalmatino napisao:

Mada,da sam na njegovom mjestu lovu ne bi vratio upravo zbog ovih junaca koji su se ovako zdušno zajunili na njega.

ajde molim te sam stavi svoj acc na brisanje...
vracanje dugova nema veze sa forumom i postovima kojih vec ima > 200

dalmatino napisao:

zašto nema smisla? pa dužan je curi/ženi, a ona je najmanje to spominjala. Da je meni to napravio, dobio bi rok za vraćanje i upozorenje da će ako ne vrati biti prokazan na forumu. On kaže da se dogovorio i nakon toga, opet se kreće sa ovim terorom. E sad bi se gospođa/đica trebala ograditi od tih "odvjetnika" ili joj ja u protivnom ne bi vratio lovu.

gospodjica, kako si me nazvao, se vec oglasila nekoliko pua u ovoj temi, takodjer sam napomenula da smo se dogovorili neovisno o "odvjetnicima" jer znam da bude zare vratio te pare
napomenula sam vec da ne mogu ovdje dezurati i odg na svaki post provokacije i podjebavanja...

ima jedan dobar poveci cromanov post na 7-8 str kojeg bi poneki morali procitati nekoliko puta da skuze.. pa "dalmatinac" tebi posebna preporuka..  wink

kaj se mene tice zare i ja smo se dogovorili, nadam se da se uskoro javim s dobrim vijestima wink

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
11

208

Re: zarinjo

KresimirS napisao:
marac9 napisao:

Fino si ti to sročio Krešo ali je očito zbog svoje taštine.Nisu tu više toliko bitni ni zarinjo ,teich ni svi ostali nego ispiranje i prikazivanje sebe u boljem svjetlu

Btw., da poznaješ Teich znao bi da je vrlo topla i srdačna osoba, koji bi ti uvijek pomogla ako zatreba, bez puno razmišljanja,pitanja ili nekih računica, i da nije nikako zaslužila da je itko mjesecima vuće za nos,i ne bi valjda tada pisao ovakve gluposti.
I vjeruj mi, onog dana kada ću morati zadovoljavati svoju taštinu ovdje na forumu jer je više ne mogu zadovoljiti u svom RL, uzet ću si štrik.
Prijatelju, zahvaljujem ti od srce što toliko brineš o mojem karakteru i o mom ugledu na forumu, ali nakon nekih tvojih bisera u ovoj temi trebao bi se ipak više brinuti o slici koju si ti o sebi stvorio u ovoj temi nego za moj ugled.

To da je topla i srdačna osoba ti vjerujem,nisam dugo na forumu ali mi se cura čini guba i puno je diskretnija na ovoj temi koja je se više tiče nego svih nas.Taština,šta drugo reći na tvoje litanije u Dostojevski formatu u kojima prikazuješ sebe kao poštenog,radišnog,pravednog,Isusa Krista II...a napadaš sve ostale(jebivjetri,scammeri...chillin je to najbolje objasnio).Jedino si zaboravio nadrobiti ono sa prve stranice o šteti koju zare nanosi uglednoj Hrvatskoj Akademskoj Poker Zajednici u FIFA-i.

Zadnji popravljao marac9 (23-03-2012 16:00:52)

01

209

Re: zarinjo

kiklop napisao:
KresimirS napisao:
gi85 napisao:

Teich i zare imaju dogovor...ja do tog xy datuma nebi uopce pokretao raspravu!! Tada teich treba izaci javno i reci da je dug rijesen ili nije i onda svi koji zele neka reagiraju....

+1

lol mi cijelo vrijeme o ovome govorimo i sad se ti odjednom slažeš

+1

00

Re: zarinjo

@Marac,
zahvaljujem ti na izradi mog profila.
Možeš li mi ga molim te i isprintati ili poslati na mail, i koliko to naplačuješ?
Nikada se ne zna, možda mi i jednom zatreba.      big_smile

00

Re: zarinjo

nisam skoro procitala ovakva sranja koja si ti napisao... jebeno me iritira prepotencija i bahatost pa bila ona od "dalmatinca", "zagorca", "istrijana" ili "amera"...

Znam o čemu pišem,vjeruj mi. S druge strane lakše sa tim rječnikom. ipak si ti dama.

gospodjica, kako si me nazvao, se vec oglasila nekoliko pua u ovoj temi, takodjer sam napomenula da smo se dogovorili neovisno o "odvjetnicima" jer znam da bude zare vratio te pare

Pa kako onda možeš dopustiti ovo silovanje čovjeka koje se dešava već jedan duži period. niti jednom rečenicom nisi rekla : pa čekajte dečki, smirite se, rekao je vratiti i vratiti će. Naprotiv , potpirivala si vatru.

napomenula sam vec da ne mogu ovdje dezurati i odg na svaki post provokacije i podjebavanja...

Vidim ja da ti možeš lijepo quotati i naći ono šta ti odgovara, a i obojiti slovca stigneš. kome tu priču prodaješ?

Ponavljam zbog ovog medijskog linča i sramoćenja ja bi da sam na mjestu zare, sad kada dođem u zg, na očigled prisutnih isparao 100 eura i bacio ih u zahod, po stotku dao dušebriznicima, a dami upakirao 100 e, sa buketićem cvijeća, u jednu koverticu, recimo roze boje.
Bog vas ne ubio Sanader je uzeo milijarde pa je manje teksta po forumima napisano. Nikako mi nije jasno tko je mogao dozvoliti da se ovako nešto na ovakav način rješava, a ne preko nekog skypa ili pm poruka.

32

Re: zarinjo

...

Zadnji popravljao dalmatino (23-03-2012 16:48:45)

00

Re: zarinjo

dalmatino daj mi posudi 100 eura ako imas.

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

214

Re: zarinjo

@dalmatino
http://hr.pokerpro.cc/forum/viewforum.php?id=5

10

215

Re: zarinjo

Dalmatino,nemoj teicha dirati,ona je maximalno korektna na ovoj temi i nije potpirivala linč i sramoćenje zareta.

20

Re: zarinjo

marac9 napisao:

Dalmatino,nemoj teicha dirati,ona je maximalno korektna na ovoj temi i nije potpirivala linč i sramoćenje zareta.

pa nije otvoreno potpirivala, ali je bilo jasno nema ništa protiv ove potezačine.

02

217

Re: zarinjo

dalmatino napisao:

Znam o čemu pišem,vjeruj mi. S druge strane lakše sa tim rječnikom. ipak si ti dama.

nisam ja sebe nikad nazvala damom... a mislim da imam dovoljno godina da mogu pricati bez dozvole

dalmatino napisao:

Pa kako onda možeš dopustiti ovo silovanje čovjeka koje se dešava već jedan duži period. niti jednom rečenicom nisi rekla : pa čekajte dečki, smirite se, rekao je vratiti i vratiti će. Naprotiv , potpirivala si vatru.

kao prvo ja sam bila prva protiv linca na forumu... ali sam poludila kad se prestao zare javljati na mob, fejs, skype i sve ostalo... pa kad je doslo do linca, pa se konacno javio meni, ja sam to odma napisala da smirim strasti, to sto su neki zagrizli na ovu temu, nije moja odgovornost

znam ja kresu i u RL i nisam ga izricito trazila da ovdje  raspravlja sa svima vama, ali tema je dobila neku autodinamiku na koju ja  vise nisam mogla utjecati..
inace  je kresica dusica,vrijedan i posten covjek,  a to sto nekada poludi dok ga se isprovocira, nitko nije savrsen..
ali ocito smo svi osjetljivi kad je lova u igri.. danas ja.. sutra ti...

no evo neki postovi samo za tebe

teich napisao:

ova tema je odavno zasluzila lock... jer zadnje 2 str su cisto trollanje i spam... barem dok ban ne prodje pa da se zare (ukoliko zeli) sam izjasni o tome...
kad odluci vratit dugove zare zna gdje me moze naci.. skype.. fejs.. votever...
ovaj cijeli cirkus je smatram nastao kao upozorenje ostalima da ga ne stejkaju ili vrse transakcije s njim dok ne podmiri stare dugove, a ne sad pljuvanje i kamenovanje... ili sam ja krivo shvatila pajka i kresu... ako jesam sry decki smile

obrati pozornost na zadnju recenicu

teich napisao:

zare nema smisla nakon svega da se prepucavamo ovako preko foruma...  hmm
rekla sam da mi pare trebaju na racunu a ne na pokeru.. di je problem...
ti si isto tako nekoliko puta me vec trazio broj racuna u namjeri da uplatis za dan dva...  roll
i dalje ne vidim smisao tu se objasnjavati pred radoznalim ocima... znas gdje me mozes naci

i ovdje obrati paznju na zadnji red.. gdje pozivam na rjesavanje problema daleko od javnosti...

tako da od samog pocetka ove teme mislim da nisam kurila vatru, vec naprotiv, ja sam bila prva da se ovo rijesi iza kulisa ociju javnosti


dalmatino napisao:

Vidim ja da ti možeš lijepo quotati i naći ono šta ti odgovara, a i obojiti slovca stigneš. kome tu priču prodaješ?

sry faco.. evo samo radi tebe sam se potrudila za ovaj post.. da ti odg na svaku...
i da.. bojam slova.. jer mi se tako hoce... puno je lakse staviti color tag nego citati besmislene postove...

dalmatino napisao:

Ponavljam zbog ovog medijskog linča i sramoćenja ja bi da sam na mjestu zare, sad kada dođem u zg, na očigled prisutnih isparao 100 eura i bacio ih u zahod, po stotku dao dušebriznicima, a dami upakirao 100 e, sa buketićem cvijeća, u jednu koverticu, recimo roze boje.

evo kad dodjes u zg... slobodno mi se javi.. da se nadjemo na pivici.. pa da ti pojasnim svoje postove ako su jos ostale nejasne neke stvari... ne brini.. pivu bum ja platila wink

nego decki... vise sexa.. manje briga... zivili

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lyfxkioz7n1ronwvho1_400.gif

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
30

Re: zarinjo

ok, isprika za sve upućeno tebi. ova guza bi smekšala i puno veće barabe neutral

00

Re: zarinjo

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lyfxkioz7n1ronwvho1_400.gif
uf, dobraaaa smile mislim kada fable to vidi da ce i on htjet na pice u zg smile ipak je vise od 100km od istre  big_smile

Zadnji popravljao masterboy (23-03-2012 18:01:06)

00

220

Re: zarinjo

butko napisao:
puki86 napisao:

stvarno ste dosadni vise s ovom temom...

vi koji ga branite i dobri ste prijatelji s njim zasto onda mu ne pomognete i skupite 100e i date curi lovu

ovo je zapravo jebena ideja

Ok teich posalji meni na pm svoj tekuci racun tako da roba moze zakljucat ovu temu...
I posli izbrisi moj post da se slika lipo vidi...

9150
00

221

Re: zarinjo

nemojte se zamarati s dalmatinom..
Pogledajte kako ignorira postove koji mu ne pašu:

a odmah odgovara na slijedeći post.

Napravio je account samo da se javi u ovoj temi i doljeva ulje na vatru...
Tako da, ako ne misli voditi konstruktivne rasprave na pokerpro-u, ili ako se barem ne predstavi da vidimo s kim uopće razgovaramo, dobiva ban.

i BTW:
Sve "ban policajce" upozoravam da ne spamanju temu!

21

Re: zarinjo

meni samo nije jasno kako sam prenoćio, a da me robinjo nije banao. Zna on zašto to radi i naravno da to nije navedeni razlog wink

aj živjeli. čujemo se s vremena na vrijeme.

22

223

Re: zarinjo

teich napisao:

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lyfxkioz7n1ronwvho1_400.gif

Usis te zoma,teica ak si ovo ti kaj te briga za tih 100 € smile

Zadnji popravljao marac9 (23-03-2012 18:16:06)

02

224

Re: zarinjo

btw LOCK na ovu temu molim... do eureke

hvala

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

225

Re: zarinjo

Zare je vratio lovu...

Gl na eureci, zare... wink

30