Tema: Sunday mtts stake

Prodajem 100% od turnira, 70/30 za stejkere, 60/40 ft. Počnu od 19-21h.

Bigger 109$
Bigger 11$
SM 215$
Biger 55$

_______________
Ukupno: 390$

1% - 3,90$

Sn: thezemo13

00

2

Re: Sunday mtts stake

39$

00

Re: Sunday mtts stake

Pajk napisao:

39$

+1

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Sunday mtts stake

20%

00

Re: Sunday mtts stake

20%

00

Re: Sunday mtts stake

5%

9150
00

7

Re: Sunday mtts stake

2%

00

Re: Sunday mtts stake

3%

"In order to live, you must be willing to die"
00

9

Re: Sunday mtts stake

10%

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

10

Re: Sunday mtts stake

7%

Zadnji popravljao teich (08-01-2012 16:18:34)

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

11

Re: Sunday mtts stake

Ajde uzet cu i ja 3%...saljemo odmah ili?

Btw,sto ne igras npr. i sunday storm pa da zaokruzimo na 400$ (1%=4$)?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Sunday mtts stake

ostalo još 10%, ako nitko ne uzme ja ću

00

Re: Sunday mtts stake

i molim da pošalje ko nije

00

14

Re: Sunday mtts stake

Poslano Cro8173

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

15

Re: Sunday mtts stake

Ak ima jos ja bi uzeo 3%

00

Re: Sunday mtts stake

poslano, setebos93

gl

Zadnji popravljao immortal (08-01-2012 20:10:30)

"In order to live, you must be willing to die"
00

Re: Sunday mtts stake

igrat ću na morskivuk (fableov acc) jer je moj account restrictan odprije i ne stignem sad maknut...

@vjekan ima, šalji an morskivuk

Još 7%

00

18

Re: Sunday mtts stake

Poslano. GL

00

19

Re: Sunday mtts stake

kaj ima još tih 7%?

poslao na morskivuk 28$, sairo

Zadnji popravljao cgreen (08-01-2012 20:16:24)

00

20

Re: Sunday mtts stake

sori, ja sam sad tek poslao. na morskivuk, sa kolmogorov23. sad idem vidit kako stojis  big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Sunday mtts stake

ITM big 55, ostalo sam out  sad

00

22

Re: Sunday mtts stake

fish

50

23

Re: Sunday mtts stake

jel može objašnjenje nekih playeva na big 55$ ?

1) negdje u ranijoj fazi, imao si KQs na UTG-u, rejzao 3x čini mi se, CO je 3-bet shipao, ti si callao za cijeli svoj stack. čini mi se da nije bio toliko mali iznos, ali ono, njegov 3-bet ship na tvoj UTG open bi trebao značiti dosta jak range, ne misliš da si loš sa King high? ili je to ono, kad si već otvorio sa KQs, bio si spreman callati nečiji all-in, inače ga ne bi ni otvorio?

2) blindovi su 250/500, imaš oko 13k čipova, dakle 26 bb-a, open-shipaš sa CO sa 77, zašto? pitam jer mi se čini loš risk-reward omjer... premalo dobivaš kad svi foldaju, a previše možeš izgubiti, a uglavnom će te callati samo jače ili u najboljem slučaju flipaš.

3) nastavak na prethodni hand. callao te button sa AJs, dobio si flip i poduplao se (i dalje mi je sumnjiv play sa 77, a taj lik sa AJs je po meni napravio grešku..). sada imaš oko 27-28k. dobivaš QQ i igraš sa pozicije protiv villaina koji ima stack oko 12k, ruka se odigrava do rivera gdje je board sparen, a igra i boja (ne sjećam se konkretno karata). villain leada 2-3k, međutim ti ne callaš, nego rejzaš all-in. jel to bio rejz za value ili bluff? pretpostavljam za value.. ali onda mi nije jasno koji lošiji hand te calla? jel nije bolje samo callati s obzirom da na takvom boardu tvoj overpar QQ i nije toliko jak i tvoj all-in će callati samo jače? callao te s AA i pao si nazad na 15k.

pa eto, može malo tvog razmišljanja ako se sjećaš tih handova  smile

vidim još jašeš sa preko 20 bb-a, sretno u nastavku turnira i doguraj do final tablea  cool

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
30

Re: Sunday mtts stake

+1 stu. ni meni to bas nije jasno nikako, pogotovo KQ,

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

25

Re: Sunday mtts stake

pantelija1 napisao:

ni meni to bas nije jasno nikako

stvarno me cudi

70