Tema: ongame mreža chat bubbles

postoji li način da se deaktiviraju chat bubbles na ongame mreži sajtova. pregledao sam software i nigdke ne mogu nać tu opciju.
ti chat bubbles me dekoncentriraju, protivnik me često zna maltretirat čim stanem malo duže razmišljat o svom potezu.

Heads up Sit and Go igrač
00

2

Re: ongame mreža chat bubbles

ne

10

Re: ongame mreža chat bubbles

na ongameu ne postoje nikakve opcije za nista, ja autorebuy trazim vec 2 mjeseca

10

4

Re: ongame mreža chat bubbles

ima autorebuy ali sa onim ongamecat ili tako nesto. neka skripta koju razvija neki rus. seems legit ofc.

Zadnji popravljao 4ladX (15-01-2012 18:52:40)

00

Re: ongame mreža chat bubbles

bitno da softver nema tako osnovnu stvar poput autorebuya , uzas

00

6

Re: ongame mreža chat bubbles

pa lol, i bolje da nema. samo nek ostane tako i nek ne stavljaju waiting lists. ducy? jos kad bi vratili 5 max, eee...

00

Re: ongame mreža chat bubbles

meni ni ne treba al neznam kako 6max grinderi igraju uopce. sta ti svaku ruku klikas add more chips ili imas tu skriptu?

00

8

Re: ongame mreža chat bubbles

nemam. kad sam ai odmah reloadam, neovisno o hand equityu. inace reloadam kad padnem na 98-100bb. naucis se s vremenom i ne primjetis uopce tongue

00

Re: ongame mreža chat bubbles

A koje su još prednosti/mane ongame mreže?

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: ongame mreža chat bubbles

A koje su još prednosti/mane ongame mreže?

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

11

Re: ongame mreža chat bubbles

+: traffic, rakeback, soft, bolesne mogucnosti za bumhuntat, 10 seats za 6 max stolove, nema waitlista, software*

-: essence, nema autocenter (ali ima change seat), software*


*netko ga voli, netko ga mrzi, sredine nema uglavnom.


edit: ofc, to je moje subjektivno misljenje.

edit2: lol

-:

Zadnji popravljao 4ladX (15-01-2012 19:17:32)

00

Re: ongame mreža chat bubbles

sta je to 10 seats za 6max stolove?

00

13

Re: ongame mreža chat bubbles

svaki stol ima 10 seatsa iako na ongameu ima hu, 3max, 6max i fr koji je 9max. znaci u 98% slucajeva mozes uzet odlicnu poziciju na igracu koji ti je target. naravno, ima ih 10 dok se stol ne popuni.

30

14

Re: ongame mreža chat bubbles

4ladX napisao:

svaki stol ima 10 seatsa iako na ongameu ima hu, 3max, 6max i fr koji je 9max. znaci u 98% slucajeva mozes uzet odlicnu poziciju na igracu koji ti je target. naravno, ima ih 10 dok se stol ne popuni.

Dobra stvar...prvi put cujem za to...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: ongame mreža chat bubbles

autocenter ima na betfairu i goalwinu, za ostale skinove ne znan

*nema auto center nego mos namistit di zelis da na svakom stolu sjedis smile

Zadnji popravljao zamorano11 (15-01-2012 20:17:54)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00