Tema: Tko je Isildur1?

Ja bih se kladio da je to donedavni clan naseg foruma, koji se ovdje pojavio pod nadimkom croman19. Momak je najavio da napusta skolu i ide u profesionalce, ne bih se zacudio da je agresivnim bankroll managmentom dosao skroz do nosebleeda.

Lokacija se podudara (Svedska), a Barry Greenstein je u nedavnoj epizodi PokerRoada spomenuo kako "jos uvijek nema dovoljno godina za live turnire" sto takodjer odgovara opisu. Po stilu takodjer dosta slici Cromanu, hiper agresivan je i jako dobar u HU igri, kako NL hold+em tako i PLO.

Molim vase misljenje na ovu temu.

cool

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Tko je Isildur1?

boboman napisao:

Ja bih se kladio da je to donedavni clan naseg foruma, koji se ovdje pojavio pod nadimkom croman19. Momak je najavio da napusta skolu i ide u profesionalce, ne bih se zacudio da je agresivnim bankroll managmentom dosao skroz do nosebleeda.

Lokacija se podudara (Svedska), a Barry Greenstein je u nedavnoj epizodi PokerRoada spomenuo kako "jos uvijek nema dovoljno godina za live turnire" sto takodjer odgovara opisu. Po stilu takodjer dosta slici Cromanu, hiper agresivan je i jako dobar u HU igri, kako NL hold+em tako i PLO.

Molim vase misljenje na ovu temu.

cool

nije on sigurno smile
da je, pohvalio bi se on

00

Re: Tko je Isildur1?

ma daj covjece... kakav croman... hto je napustit skolu prije mjesec dana i igrat nl50.. pa kaj je trebao? igrat 600 stolova odjednom?!

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Tko je Isildur1?

JustFighter napisao:

ma daj covjece... kakav croman... hto je napustit skolu prije mjesec dana i igrat nl50.. pa kaj je trebao? igrat 600 stolova odjednom?!

recimo gmiko igra nl50 i ubija sve... mislis da se neda zaradit na nl50?

00

Re: Tko je Isildur1?

krivi si shvatio. gmiko je car al sumnjam da je nakon mjesec dana nl50 imao BR za samarat durrra iveya i druge,,,,,,

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Tko je Isildur1?

hehe pa naravno da to nije croman:D ti si krivo shvatio da se boboman sali big_smile

00

Re: Tko je Isildur1?

hehe, kaj sam se svega nacitao na ovom formu nije ni cudo da pusem i na hladno.... big_smile

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Tko je Isildur1?

cool

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Tko je Isildur1?

pepsi07 napisao:

nije on sigurno smile
da je, pohvalio bi se on

pa pohvalio bi se, sigurno. al je dobio ban pa ne moze na forum

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00