Tema: Trazim SNG stake

Ovako...

Trazim stake za 7$ 6-max multitable( 12-18 ) SNG na Starsima u trajanju do 1.3. Profit splitamo 50/50 + sve unovčene fpp kroz satelite i 70$ stilera koje bi realno trebo skinut kroz taj period ako bude išlo sve ok. Neznam dal je taj dil ok al ako je na moju štetu nema veze meni je ok, ako je na štetu stakera samo recite pa se dogovorimo.

Ovdje sam probao filtrirat na pokerprolabsu rezultate ali nikako nemogu 9max odvojit od 6max 12-18 igrača pa je pravi rezultat približno ako se od donjeg oduzme gornji:

http://img812.imageshack.us/img812/9379/statsc.gif

Znači otprilike avg. buyin 8$, 1500 odigranih i 2500$ profita. Ugrubo, nije ni to točno jer ima nešto sitno 9max 18-45 igrača al ne puno.

Eto ako ima zainteresiranih može PM, ako nema nije bed vjerojatno ću uzet malo pauzu pa kroz koji tjedan počet sam opet al volio bih ipak probat igrat pod stejkom čisto radi discipline i da se malo prisilim grindat.

Neznam dal sam sve napisao al kao što sam rekao ako ima tko samo nek me PM-a.

Edit: Vidim da nisam napisao koliki bi bio volume... 20-30 na dan. Znači min. 600 komada al realno oko 800. Ne filaju se brzo kao 9max a igram 6 odjednom.

Zadnji popravljao wannabePRO (02-02-2012 23:36:34)

00

Re: Trazim SNG stake

Zainteresiran sam. Poslao sam ti PM.

00

Re: Trazim SNG stake

Riješeno.

00