Tema: bok dečki bok

Da se predstavim.Ja sam marac9 iz ZG,regan sam na pokerpro više od godine ali nisam bio nešto aktivan.Peglam kerpo otprilike godinu i pol,isključivo na Pokerstarsu.Uglavnom igram mtt od 5-20 $ i rebuy satelite.Volim KO,bigove,rebuy te 500,1000 cap.SNG ne volim,cash game prezirem.Nakon 3,4 mjeseca sticanja iskustva(uplaćivanja i pušinga) krenuo sam od nule i freerollova i polako izgradio cashier bez ikakvog depozita.Najveći rezultat napravio sam nedavno na big 8.80,5. mjesto-3000 $.Trenutni favoriti su mi big 8.80,big 22 i 13.50 KO,uskoro 27 saturday eliminator i big 55 a jednoga dana nadam se i 109,warm-up,million...super tuesday  smile .Volim sve što vole mladi,skupljati sličice nogometaša,čitati alan ford,slušati take that i east 17,hraniti tamagotchia,nositi espadrile na bijele čarape...idoli su mi Claudio Lopez,Fuad Šašivarević,Dejan Govedarica i Turčin89.  cool

20

Re: bok dečki bok

bok buraz bok
kad ja prdnem cujes rok

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
23

Re: bok dečki bok

boboman napisao:

bok buraz bok
kad ja prdnem cujes rok

Mod nam je normalnofobican..

Poz marac..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: bok dečki bok

neznam odakle mi je poznat nick  hmm   

Uglavnom, pozz i GL

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: bok dečki bok

marac, jel znas mozda dr. marca?

40

Re: bok dečki bok

welcome..

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: bok dečki bok

dobro dosao i sto vise MTTa osvojio ;-)

00

Re: bok dečki bok

hahaha.. dobro nam došao! wink))

sretno!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

9

Re: bok dečki bok

marac9 napisao:

...Fuad Šašivarević...

aaaaaahahahahaa  lol

00

10

Re: bok dečki bok

Da da,Fudo legenda Segeste!Jay-Z,ko ti je taj dr.marac?Mrtvi jazavac  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile ,majstore.Ti si Jahve!

00