Re: maliMRAV

dfable napisao:

Koliko si do sada igrao najviše sati dnevno?


cash par sati 4-5-6 na 4-5 stolova  turnire i do 10h u komadu

00

52

Re: maliMRAV

Ok. gl.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: maliMRAV

dfable napisao:

Koliko si do sada igrao najviše sati dnevno?

hvala ti iako je sreća najmanje što ce mi trebati.

Kvalitetan rad,kvalitetna hrana,kvalitetan san,dva do tri puta tjedno kvalitetna teretana i kvalitetni ljudi koji te okružuju su sve što ti treba!

10

54

Re: maliMRAV

Iskreno, mislim da ako do sada nisi igrao duže vremensko razdoblje po najmanje par sati dnevno i ako si uz to loosing player na cash game-u, nečeš uspjeti. Ali nadam se da češ dokazati suprotno.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: maliMRAV

maliMRAV napisao:

8h igranja je pičkin dim ako imaš raspored,volju i cilj,odnosno ako znaš što radiš!

http://i.qkme.me/35b5i3.jpg

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
10

Re: maliMRAV

Prvo, ne znas ni jel mos beatat nl200 na starsu.
Drugo, roba je igrao koliko mi je poznato 22 stola 5-6 sati svakodnevno, sto znaci na 10-12 stolova moras igrati minimum 10 sati svaki dan.
Trece, ovdje se ne prica o mjesec-dva mukotrpnog rada nego o godinu dana. To je psihicki ubojito. To sta si odigrao nekoliko puta po par sati ne znaci nist, a najmanje koliko ti znas o cem ti ovdje ljudi govore. Znat ces prvi put kad pocnes igrati i opizdi te sick downswing, pa kazes napravit cu pauzu, odmoris par sati, probas nastaviti i aj pogodi sta se desava. I dalje traje downswing, al nema vise pauze jer ces kasniti za paceom pa ces morat sutra nadoknaditi to i bez pauze. Pa kad imas u danu gubitak od 15ak bi sto je oko 3k$, ne smijes biti opterecen ni malo jer ti taj dan trebas izgrindat jos 3 sata, a igra pod pritiskom vodi do jos veceg gubitka, itd itd.

50

57

Re: maliMRAV

maliMRAV napisao:

cash par sati 4-5-6 na 4-5 stolova  turnire i do 10h u komadu

turniri su nobrainer igra, a cash od tebe zahteva svaki sekund razmisljanje i ak do sad nisi odigro barem mjesec dana po 8-10 sati, pa kako po bogu ces ti sad tako igrat GODINU DANA?!?!?!???

spusti malo loptu, prvo izgrindaj samo supernovu, pa ces mozda u 2014 pokusat SNE

lp

10

58

Re: maliMRAV

maliMRAV jel nam imas koju biomagnetsku dekicu+jastuk za ponudit onako usput  big_smile  big_smile

01

Re: maliMRAV

Ne kužim,pa ako čovjek hoće probat i ima volju,kaj je tak teško poželit mu sreću i podržat ga?
Da je tak lako postat SNE svaki samoprozvani "PRO" sa naših prostora bi to postigao...
Uglavnom, Sretno sa projektom smile

Fire walk with me
10

Re: maliMRAV

rounder1984 napisao:

Prvo, ne znas ni jel mos beatat nl200 na starsu.
Drugo, roba je igrao koliko mi je poznato 22 stola 5-6 sati svakodnevno, sto znaci na 10-12 stolova moras igrati minimum 10 sati svaki dan.
Trece, ovdje se ne prica o mjesec-dva mukotrpnog rada nego o godinu dana. To je psihicki ubojito. To sta si odigrao nekoliko puta po par sati ne znaci nist, a najmanje koliko ti znas o cem ti ovdje ljudi govore. Znat ces prvi put kad pocnes igrati i opizdi te sick downswing, pa kazes napravit cu pauzu, odmoris par sati, probas nastaviti i aj pogodi sta se desava. I dalje traje downswing, al nema vise pauze jer ces kasniti za paceom pa ces morat sutra nadoknaditi to i bez pauze. Pa kad imas u danu gubitak od 15ak bi sto je oko 3k$, ne smijes biti opterecen ni malo jer ti taj dan trebas izgrindat jos 3 sata, a igra pod pritiskom vodi do jos veceg gubitka, itd itd.

tko je rekao da cu igrati nl200 kad budem igrao za SNE?
Ja sam samo tvrdio da je s tim limitom dostižan SNE!

downswing od 15bb je mala beba za to ne tiltam niti se zamaram previše ako znam da dobro igram.
imam osjecaj da su vecina na tiltu ovde i dok pišu postove a kamoli kad igraju.

dva mjeseca prpremam sve za rad i moj uspjeh nije uopce upitan a uspjeh je ekvivalent sreći koja nema veze sa radom nego sa plodovima rada pa nerjetko zna biti i nesreća kad su ljudi nepripremljeni,ljeni,psihicki rastrojeni.

Ako vecina ne može ne znaci da nitko ne može jer se sve može i ako sebe posložiš pa ostalo oko sebe nemaš problema velikih za ništa.
Vjerujte u neuspjeh i živiti ce te u neuspehu i obratno.

Ok GL svima jer sreća je nešto što ocito ovde vecini treba svakodnevno kao žuto digicu.

Nemam namjeru više pisati pa administrator može temu zakljucati,nakon prvog mjeseca rada možda otvorim zasebnu temu svog projekta zavisno o tome dali budem imao dodatne energije za trošenje po forumu.

00

61

Re: maliMRAV

maliMRAV napisao:

imam osjecaj da su vecina na tiltu ovde i dok pišu postove a kamoli kad igraju.

AhahahahahAaaa  big_smile

00

Re: maliMRAV

maliMRAV napisao:

tko je rekao da cu igrati nl200 kad budem igrao za SNE?
Ja sam samo tvrdio da je s tim limitom dostižan SNE!

Pa naravno da je s 200nl dostizan SNE. Nisi nam to ti trebao reci kad svi znamo da je roba to napravio.
Nisam ni rekao da ces igrati 200nl, nego sam rekao da moras igrati bar 10 sati dnevno na <12 stolova i 200nl, ako mislis pratiti pace.
Ti sa svojim planom sa 8-12 stolova ne mozes pratiti pace ni na jednom manjem limitu od 200nl, a ne znas ni jel mozes beatat taj minimum koji ti treba da bi uopce bio u mogucnosti da pratis pace.
obv ako si sposoban da budes bar breakeven na 200nl+ da mozes postati SNE.

Dobro ti je Pajk rekao. Kad odigras mjesec dana tempa koji ovdje spominjes (10h dnevno )da mozes igrati onda mos doci i prosipati pricu o planovima za koje svako imalo iskusan zna da je jako tesko postici.

00

63

Re: maliMRAV

15bb downswing je opak, i ja sam toliko nesretan da me svaki session skoro prati.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: maliMRAV

mrav u mad?

in b4 busto

00