Tema: Nudim staking - nl10/nl20

Trazim nekoliko igraca za nl10/nl20  staking na everleaf mrezi.
Svi zainteresirani neka posalju pm sa sljedecim podacima:
-graf za limite za koje traze stejk(to cemo preko skypa)
-koliko dnevno u prosjeku mogu igrati sati
-koliko stolova mogu igrati istovremeno
-osobni podaci(ime,prezime,odakle ste,skyp...)
-nesto malo opsirnije o vasoj poker karijeri(koliko dugo igrate, vasi nickovi na poker stranicama itd)
Za sve ostale informacije o dealu i podijeli eventualne dobiti, rake backu i svemu ostalome sta vas zanima cemo preko skypa.
Postajte ovdje u temu da ste poslali pm.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
10

2

Re: Nudim staking - nl10/nl20

poslan PM.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Nudim staking - nl10/nl20

pm

00

Re: Nudim staking - nl10/nl20

bump

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Nudim staking - nl10/nl20

zainteresiran sam ali ne mogu slati pm pa me možeš dodati na skype : joxong

01

Re: Nudim staking - nl10/nl20

Bile primljen. Trazi se jos kandidata.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Nudim staking - nl10/nl20

pantelija1 napisao:

Bile primljen. Trazi se jos kandidata.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Nudim staking - nl10/nl20

Dodaj me na skype: nino.nikolic3

00