Tema: devizni-MB-poker kuca

znaci, posto nikada nisam uplacivao novce sam, potrebna mi je pomoc.., mislim, znam odprilike kako to funkcionira, ali evo.

1. odem npr. u PBZ , otvorim devizni racun u $
2. napravim MB ( takodjer u $ ).. verificiram MB racun, i uplatim novce sa deviznog na MB
3.kada sam uplatio $ na MB, zatim napravim depozit na poker kuci
- to je to, ili ?

i jos jedno pitanje,
sto se tice 1st depozit bonusa na PS koji iznosi 100% do $600.
Pri uplati unesem bonus kod STARS600.. , e sada ako sam dobro shvatio..da bih ocistio tih $600bonusa
moram napaviti nekih 10200 VPP-a? 
i npr.kada krenem cistiti taj bonus, za svakih 170VPP-a mi automatski $10 sjeda na racun ili ?

00

Re: devizni-MB-poker kuca

Depozit mozes raditi preko VISAe ili sa deviznog direkt na mb.
Provizija za depozite preko VISAe je 1,90% a ako si VIP onda nemas to.
Ako prebacujes vecu svotu isplati ti se prebaciti preko deviznog ( oko 30kn preko ebankiga je provizija) na MB sve dok ne postanes VIP jednog dana.
Pametno bi ti bilo da odmah dodas Vizu na MB i da verificiras adresu tako da si podignes limit i jos najbolje je da ih kontaktiras ako ti mogu podici limit na osnovu dokumenata. Ako se ne varam dizu za 10-15k eur limit samo na osnovu dokumenata.

Sta se starsa tice samo ti mogu reci da release je po 10$, barem sam ja tako dobivao.

Sretno na starsima  smile

Zadnji popravljao masterboy (13-03-2012 13:04:35)

00

Re: devizni-MB-poker kuca

I btw. ja ih inace uvijek zovem jer sa onim porukama su uvijek spori za pop.... osim vip sluzba oni su mi kroz 20min odgovorili.

00