Re: BAP hu sng hyper

da, igra se..ali za sada dosta lose sad 
...PS me ubija na klasican nacin...eto, jucer je bio jedan od ONIH dana...ali, danas je novi dan., nadam se da bude bolje

01

Re: BAP hu sng hyper

update No2.
-hmm, nakon velikog downa, ponovno idem prema 0   wink
..rake je strasan na ovim $1.5.., tako da bi  predlozio sljedece ( ako se stakeri slazu )
..
Agresivan BRM - kada skupim 20 buyinova za sljedeci level, takeam shoot sa 5 buyinova istog
( to bi ovako izgledalo, $70=20 buyinova za $3.5.... shoot sa 5 buyinova= $17.5...na $1.5 se vracam ako izgubim tih 5 buyinova, tj. ako padnem na bankroll od $52.5 )
..trebat ce jos turova da dodjem do $70..ali samo hrabro cool

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (06-04-2012 00:12:09)

00

Re: BAP hu sng hyper

moze sta se mene tice.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: BAP hu sng hyper

pantelija1 napisao:

moze sta se mene tice.

+1

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

30

Re: BAP hu sng hyper

zarinjo napisao:
pantelija1 napisao:

moze sta se mene tice.

+1

00

Re: BAP hu sng hyper

sto reci..nisam previse danas igrao, ali i to je bilo dosta da me istilta...
i danas standardno poklapanje od strane Starsa..ali, sto je, tu je..
veceras cu to pokusati sve vratiti sa jednim duzim seassionom

00

Re: BAP hu sng hyper

00

Re: BAP hu sng hyper

bfff.. nemoguce,...
roll $28, nezz sto stejkeri zele sada... dal da prekinemo stake  i da vratim sto je ostalo ili?.., jer evo, vec sam spusio 50% rolla
...recite sto zelite s ostatkom, da nastavim igrat ili da vam shipam ostatak nazad?

00

34

Re: BAP hu sng hyper

Uzmi pauzu sad preko uskrsa, razbistri glavu i u utorak dalje igraj.

00

Re: BAP hu sng hyper

vjekan napisao:

Uzmi pauzu sad preko uskrsa, razbistri glavu i u utorak dalje igraj.

+1

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: BAP hu sng hyper

sta se mene tice netribas nikave paute radit samo igraj

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: BAP hu sng hyper

kakvo je stanje?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: BAP hu sng hyper

bankroll oko $42

00

Re: BAP hu sng hyper

Aj dodaj me na skyp. triban te nesto pitat ?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: BAP hu sng hyper

.

Zadnji popravljao pantelija1 (08-04-2012 00:40:21)

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: BAP hu sng hyper

nakon evo vise od 500 odigranih komada, mislim da vise nema smisla igrati..
jer rake na 1.5 je ubitacan i da bi bio u plusu mora se biti vise od 56% ITM.. stoga mislim da je najbolje da prekinemo stake i da vam vratim $ jer mislim da graf nemoze ici prema gore i da se nema smisla patiti jer profit se tesko moze ocekivati..
Razgovarao sam sa pantelijom1 , koji mi je predlozio da relaodamo roll na $70 i da pokusamo sa $3.5 ( shoot sa 5 buyinova)..medjutim, mislim da ni to nema smisla, sto ako taj shoot neuspije i padenm na nekih $50, onda bih opet trebao igrati ove od 1.5 ( kao sto sam rekao, uopce ih nema smisla igrati zbog rakea )
... razgovarao sam jos s nekim ljudima koji igraju hu sng hyper 7 i 15$, i rekli su mi da bi najpametnije bilo igrati sa min. 100 by..a ipak stake u tolikom iznosu $ nemogu ocekivati jer nemam niti takvu reputaciju niti dokazana znanja za stake u tako velikom iznosu $..
stoga, hvala svim stakerima.. bankroll je sada oko $38..vracam vam svima ono sto je ostalo

edit- sve shipano nazad

zarepokerboy - $9.66
vjekan- $4.83
Pantelija1 - $9.66
Horvat69- $14.50

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (08-04-2012 12:20:08)

10

42

Re: BAP hu sng hyper

Sta reci. GG man.
Respect za prestanak stakea kad vidis da nejde vise.

P.S.
Za buduci stake mi rez par shareova wink

00

Re: BAP hu sng hyper

uvik ima next time big_smile
gg

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: BAP hu sng hyper

jbga ... bit ce bolje iduci puta smile

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
Ovo je ne dva, ne tri, ne četiri, ne pet, već ŠEST razloga zašto smo ispred svih!!!
00