Re: 2.5 turbo 180man SnG

Bez minimalno 300bi nebi se upustio u grindanje 180ica for living...

00

102

Re: 2.5 turbo 180man SnG

maxmax0 napisao:

prošle godine u 9 mj. sam krenu igrat prvi puta za ozbiljnije i nije išlo jer mi je falilo znanja iskustva...
u 12-om mj sam počeo ponovo i nije išlo nakon toga uzeo grinderse i krenulo...
od 4-tog mj. sam se posvetio pokeru i od prošlog mj mi je on jedini izvor prihoda
ne radim nigdje,doma sam i grindam po cijele dane  big_smile

O tome ti pričam. igraš pošteno tek mjesec dana i već imaš 1,5 k $/mjesec dana. Pitaj ove šta igraju cash koliko im je trebalo kada su krenuli da imaju 1,5 k /mj.
Na 2,5 je išlo lošije i ispeglalo se na 3,5 r i super. Neka tako bude i sljedeći mjesec  smile

00

103

Re: 2.5 turbo 180man SnG

cropoker500 napisao:

Bez minimalno 300bi nebi se upustio u grindanje 180ica for living...

300BI jel nije to puno,istina nikad nije previše al mislim da je 200BI čisto ok
krivo sam napisao u zadnjem postu roll je bio $3,7k
a mislim da je to dovoljno za grindat 3.5R i 8 i povremeno ubacivanje 15-ica  cool

00

104

Re: 2.5 turbo 180man SnG

rutiner napisao:
maxmax0 napisao:

prošle godine u 9 mj. sam krenu igrat prvi puta za ozbiljnije i nije išlo jer mi je falilo znanja iskustva...
u 12-om mj sam počeo ponovo i nije išlo nakon toga uzeo grinderse i krenulo...
od 4-tog mj. sam se posvetio pokeru i od prošlog mj mi je on jedini izvor prihoda
ne radim nigdje,doma sam i grindam po cijele dane  big_smile

O tome ti pričam. igraš pošteno tek mjesec dana i već imaš 1,5 k $/mjesec dana. Pitaj ove šta igraju cash koliko im je trebalo kada su krenuli da imaju 1,5 k /mj.
Na 2,5 je išlo lošije i ispeglalo se na 3,5 r i super. Neka tako bude i sljedeći mjesec  smile

nebi baš reko da igram pošteno mjesec dana kak si ti reko,igram ja malo duže
al zadnja dva mjeseca je to igranje profesionalno a ne iz hobija i znatiželje
kao prije 2 god

00

Re: 2.5 turbo 180man SnG

maxmax0 napisao:
cropoker500 napisao:

Bez minimalno 300bi nebi se upustio u grindanje 180ica for living...

300BI jel nije to puno,istina nikad nije previše al mislim da je 200BI čisto ok
krivo sam napisao u zadnjem postu roll je bio $3,7k
a mislim da je to dovoljno za grindat 3.5R i 8 i povremeno ubacivanje 15-ica  cool

Nije puno ako ti je to jedini izvor love.
Ako imaš 200bi, i pukne te ~100bi down (što se sasvim lako desi) od čega ces zivjet?

Moji bivši coachevi imaju pok 7-8k na više roll. A semesa1 ispod 12k rijetko...

10

106

Re: 2.5 turbo 180man SnG

bravo brate..i ja ih grindan i ne ide mi kako bi bas zelia,a tebi svaka cast..imas vise od 1$ po sng-u sta je vise nego ok ako uzmes u obzir da je velika vecina 2.5$..prema tome dok je god tako samo  naprid i vidimo se na jos pokejen ft-u ...gl i iskrene cestitke wink

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: 2.5 turbo 180man SnG

Ja gledam da uvijek imam min. 500 buyinova za 180-ice, ali ja sam BM-nit.
Ali svakako podržavam da se ode na sto brže na veće uloge, pa ako je down da se vrati na 2,5$. Pogotovo tko to ne igra za život.
S jedne strane je dobro što sam BM-nit jer nikad u životu nisam bio ni blizu busta, a s druge loše jer sam def. mogo više zarađivati.
Na kraju sam zaključio da više neću igrat 180-tke jer su preveliki downovi i previše regova, tako da se polako prilagođavam na druge turnire.
Moj savjet je da izbaciš 15-ice u potpunosti za sva vremena  big_smile
I da miksaš 3,5R i 8$ dok nebudeš imao veći roll, npr. ja bi se osječao ok sa 4k rollom samo za play.
Ali da ti i dalje glavni turniri budu 2,5$, jer ako na njima imaš samo 15% ROI, nečeš imati više na večim levelima, a na 15-icama si sigurno -EV.
Ali sve pohvale za ovo kaj si napravio u zadnja 2 mjeseca.
glglglglg

http://www.mmstaking.com/
00

Re: 2.5 turbo 180man SnG

ps: svi koji misle da trebaju manje od 500 buyinova za 180-tke se jako varaju, samo pogledajte top igrače na sharkscopeu.
Našo sam TOP igrače sa 600-900 buyinova minusa sa ABI-jem 10-12$

http://www.mmstaking.com/
00

109

Re: 2.5 turbo 180man SnG

mislio sam da je 300BI puno a tek 500BI  big_smile
na taj način nebudeš nikad bustao, to se slažem al po tome nebudem tak brzo mogo grindat 15-ice
ja se ok osječam sa 200BI na $8
pogledam zadnja 3 dana i imam down od $1100, to je pola od prošlomjesečne zarade
a kaj bi sad trebao prestat igrat $8 i $15, malo me speglala varianca i ok
kak je došla tak će i otič,a kad ode roll će bit puno veči od onih $3,7k  big_smile

00

Re: 2.5 turbo 180man SnG

maxmax0 napisao:

mislio sam da je 300BI puno a tek 500BI  big_smile
na taj način nebudeš nikad bustao, to se slažem al po tome nebudem tak brzo mogo grindat 15-ice
ja se ok osječam sa 200BI na $8
pogledam zadnja 3 dana i imam down od $1100, to je pola od prošlomjesečne zarade
a kaj bi sad trebao prestat igrat $8 i $15, malo me speglala varianca i ok
kak je došla tak će i otič,a kad ode roll će bit puno veči od onih $3,7k  big_smile

Neznam dal si uhvatio dio kad sam napisao da top regovi imaju 600-900 buyinova down?
Svatko misli da baš njega neće speglat varijanca, ali i sam si rekao da si na 2,5$ imao 1000$ down, a šta misliš kolko je onda realno na 8,3,5R i 15?
Ja ne kažem da ih ne igraš, nego da je moja preporuka da ih ne igraš.
Svatko radi sa svojim rollom što misli da je najbolje.

http://www.mmstaking.com/
00

111

Re: 2.5 turbo 180man SnG

nije down na 2.5 $1100 nego na svemu kaj igram zadnja 3 dana
2.5, 3.5R, 8, 15 i kad pogledaš nije to toliko veliki down u BI-ovima
al je hrpa novaca
ps skužio sam kaj si htio reč

Zadnji popravljao maxmax0 (02-06-2012 10:08:37)

00

Re: 2.5 turbo 180man SnG

maxmax0 napisao:

nije down na 2.5 $1100 nego na svemu kaj igram zadnja 3 dana
2.5, 3.5R, 8, 15 i kad pogledaš nije to toliko veliki down u BI-ovima
al je hrpa novaca
ps skužio sam kaj si htio reč

Znam da nije sad, ali ovo si napisao u postu broj 96
"krenuo sam jednom prije ovog projekta za ozbiljnije
grindao sam samo 2.50 i napočetku me oprala + varianca (u nekih tjedan dana cca $1000)"
I slažem se da to nije veliki down za ovo što trenutno igraš.
Ugl. sretno.

http://www.mmstaking.com/
00

113

Re: 2.5 turbo 180man SnG

očito nisi skužio,napisao sam da sam bio u +$1000 a ne -
o minusu koji je kasnije usljedio nečemo jer tadašnje znanje i današnje su ko krava i balet
sve kaj sam igrao prije 4-tog mjeseca nije bilo na razini ove sad igre, znaš i sam
kak sam prije igrao,od 4-tog mj na dalje možemo gledat downove i upove ovo prije nije
bio A game

00

114

Re: 2.5 turbo 180man SnG

zaboravio sma napisat da sma jučer smanjio down sa $1100 na $800
nije ništa značajno al kad pogledam EV userem se,dobro kaj sam i to uspio izvuč
uvijek napišem več mi se dugo nije dogodio ovakav down al kad pogledam
jednom mjesečno dođe ovaj ''brutalni down'' i traje par dana, nakon toga up u nebesa  big_smile
i onda pred kraj mj još jednom down al manji
hitio sam još napisat da dok ne isplivam iz ovog downa neču igrat $8 i $15
a čim se vratim na pozitivu nastavljam ih grindat

00

115

Re: 2.5 turbo 180man SnG

malimisko napisao:
maxmax0 napisao:

mislio sam da je 300BI puno a tek 500BI  big_smile
na taj način nebudeš nikad bustao, to se slažem al po tome nebudem tak brzo mogo grindat 15-ice
ja se ok osječam sa 200BI na $8
pogledam zadnja 3 dana i imam down od $1100, to je pola od prošlomjesečne zarade
a kaj bi sad trebao prestat igrat $8 i $15, malo me speglala varianca i ok
kak je došla tak će i otič,a kad ode roll će bit puno veči od onih $3,7k  big_smile

Neznam dal si uhvatio dio kad sam napisao da top regovi imaju 600-900 buyinova down?
Svatko misli da baš njega neće speglat varijanca, ali i sam si rekao da si na 2,5$ imao 1000$ down, a šta misliš kolko je onda realno na 8,3,5R i 15?
Ja ne kažem da ih ne igraš, nego da je moja preporuka da ih ne igraš.
Svatko radi sa svojim rollom što misli da je najbolje.

ja san ima down na 8micama os 1.2k u jednome danu,a igra san sve po ps-u..ocu rec da nisan ni tilta ni divlja nego ti se jednostavno namisti da sve gubis..to je nekih 140bi..
ts samo guraj i sritno..

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

116

Re: 2.5 turbo 180man SnG

kak si uspio u jednom danu odigrat toliko $8 kad se dosta sporo pune

00

117

Re: 2.5 turbo 180man SnG

znam rega, koji je mjesecima na 2,5 imao 1,5-3 k i samo odjednom 350 BI down smile

Zadnji popravljao rutiner (02-06-2012 17:38:19)

00

118

Re: 2.5 turbo 180man SnG

update:
ovaj mjeses igrao samo 4 dana i odigrao 400 i par turnira
down se nastavlja,nažalost i sad je $1550
KATASTROFA
igram 2.5 i 3.5R, 8 i 15 neču igrat dok se ne vratim u pozitivu

00

119

Re: 2.5 turbo 180man SnG

danas mi se dogodilo ogromno sranje
usred sessona mi nestao net,a imao sam otvorenih cca 14 stolova
događalo se to par puta do sada al uvijek je kroz 10-ak sec došla veze i sve bilo ok dalje
al ovaj puta se to nije dogodilo,nestala je i dolazila svakih minutu po nekih 10-ak sec...
radi se o bnetu, i tako sam probao sve moguče da vidim u čem je problem al nisam ništa uspio
napravit,nakon nekih pola sata pokušavanja riješit to nazovem bnet i odmah njihov automat koji se
javlja na početku kaže da se ispričavaju zbog poteškoča s korištenjem njihovih usluga...
reko super,na jednom stolu bio 1. i skoro je bio bubble a na drugom3. ili 4. on nekih 30-ak
mislim si super odoše moji $$ a da nepričam o ostalim stolovima,večinom su bili 3.5R,par 2.50,
par 8 i nekoliko 15-ica
naravno dok su oni riješili problem bio sam izblindiran na svim stolovima...
i tako sam ostao bez tih $$ koje sam trebao osvojit a i $$ koje sam potrošio za BI
prva prilika i uzimam stick,nek se nađe za svaki slučaj

00

120

Re: 2.5 turbo 180man SnG

čuvaj se i sticka, poglavito vip-ovog. redovito zajebu po noći oko 1-2 sata jer proširuju mrežu. naravno, bez obavjesti.

00

121

Re: 2.5 turbo 180man SnG

stick bi bio samo alternativa

00

122

Re: 2.5 turbo 180man SnG

1. stick kao alternativu obavezno (preporučam tele2)
2. pošalji mail starsovom supportu, mislim da oni daju neki refund za te situacije. U svakom slučaju nemaš šta izgubit, probaj pitat.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

123

Re: 2.5 turbo 180man SnG

imao sam več jednom takav slučaj al je bila njihova greška,otvorio sam dosta stolova i nove stolovi mi nisu bili prikazani a sjedio sam na njima i kao igrao a nisam ih vidio i bio sitout a ninja mi namještena da nikad ne sitouta...ugl to su priznali kao svoju grešku i vratili $$ od BI
al sad nije njihova graška,misliš da će mi vratit $$ od BI?
greška je bnet-ova,nikom nije radio net,kaj se dogodilo neznam

00

124

Re: 2.5 turbo 180man SnG

Pa nema veze, nemaš šta za izgubiti ako pitaš. Ali koliko znam, znaju vratiti dio BI-nova (obv ne ako im šalješ jednom tjedno da ti vrate).

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

125

Re: 2.5 turbo 180man SnG

vrijedi probat,a kaj da ima kažem da mi se veza s netom prekinula ili?

00