Tema: Placam na tekuci ili u bonovima za dolare na Pokerstars

Naslov sve kaze, uzeo bi 20-30 dolara. Ako je na listi POVJERLJIVIH  u temi "VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju", placam prvi. Bitno mi je da osoba moze odmah provjeriti da je transkacija na tekuci izvrsena kako bi mogao igrati do veceras.

Zadnji popravljao Manchinator (05-04-2012 13:51:00)

00

Re: Placam na tekuci ili u bonovima za dolare na Pokerstars

Pa sta nitko  sad  Znam da sam novi i da su vjerojatno zbog toga ljudi skepticni, ali uplacujem odmah prvi, saljem sta god treba - print screen uplate, sken osobne, bilo sta... Bas bi mi trebalo za veceras.

00

Re: Placam na tekuci ili u bonovima za dolare na Pokerstars

Ja cu ti, koliko ti treba. Uplati i posalji print screan uplate i poslat cu ti.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Placam na tekuci ili u bonovima za dolare na Pokerstars

pantelija1 napisao:

Ja cu ti, koliko ti treba. Uplati i posalji print screan uplate i poslat cu ti.

Ej, slao sam ti privatni poruku ali mi dodje ovo:

Pogrešna molba. Veza, kojoj ste slijedili je pogrešna, odnosno zastarjela.

Uglavnom, posalji mi broj racuna i banku, ja ti uplatim odmah i posaljem ti print screen. Da li moze 200 kn - to je 35 dolara po normalnom tecaju koji je oko 5,74. Takodjer, vidim da nisi na popisu ljudi kojima se moze vjerovati (sta ne znaci da ti ne mogu vjerovati), molim te obecaj mi da me neces zeznut.

00

Re: Placam na tekuci ili u bonovima za dolare na Pokerstars

HAHA. naravno da te necu zezniti za 35$. daj mi skyp nick pa cemo se tamo dogovorit jer nemozes slati poruke privatne tu jer nemas vise od 10 postova.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Placam na tekuci ili u bonovima za dolare na Pokerstars

rjeseno, hvala Panteliji smile

00