Tema: Poker770

Pozdrav:) zanima me samo jedno: dal mi moze netko objasnit kako se točno ovdje skupljaju bodovi ?
http://poker770.com/en/promotions/promo/cash_point

To earn points for the leaderboard, you must take part in qualifying hands, which is a hand in whch 3 or more players bet after the flop. You earn points each time you take part in a qualifying round:
• If you take part in a hand and you lose, you gain 2 points
• If you take part in a hand and you win, you earn 1 point for every player who took part in that hand. For example, if 6 people take part in the hand and you win, you'll earn 5 points. -> moze mi netko to pojasniti? plz.
Hvala.

00

Re: Poker770

za skupljanje bodova u natjecanju ti se broje samo ruke u kojima je 3 ili vise igraca nakon flopa. bodove skupljas na sljedeci nacin:

- ako sudjelujes u takvoj ruci ii izgubis, dobijes 2 boda
- ako sudjelujes u toj ruci i osvojis, dobijes 1 bod za svakog igraca koji je sudjelovao u ruci.

npr. ako 6 ljudi (5 ljudi +ti) bude u ruci nakon flopa i ti osvojis pot, dobijes 5 bodova

jasnije?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Poker770

zamorano11 napisao:

za skupljanje bodova u natjecanju ti se broje samo ruke u kojima je 3 ili vise igraca nakon flopa. bodove skupljas na sljedeci nacin:

- ako sudjelujes u takvoj ruci ii izgubis, dobijes 2 boda
- ako sudjelujes u toj ruci i osvojis, dobijes 1 bod za svakog igraca koji je sudjelovao u ruci.

npr. ako 6 ljudi (5 ljudi +ti) bude u ruci nakon flopa i ti osvojis pot, dobijes 5 bodova

jasnije?

znaci : nitko netreba betat prije ili poslije flopa, bitno da su tri igraca?

00

Re: Poker770

blade37 napisao:
zamorano11 napisao:

za skupljanje bodova u natjecanju ti se broje samo ruke u kojima je 3 ili vise igraca nakon flopa. bodove skupljas na sljedeci nacin:

- ako sudjelujes u takvoj ruci ii izgubis, dobijes 2 boda
- ako sudjelujes u toj ruci i osvojis, dobijes 1 bod za svakog igraca koji je sudjelovao u ruci.

npr. ako 6 ljudi (5 ljudi +ti) bude u ruci nakon flopa i ti osvojis pot, dobijes 5 bodova

jasnije?

znaci : nitko netreba betat prije ili poslije flopa, bitno da su tri igraca?

ja san ti objasnia sta ti tu pise. za ostale detalje ti je najbolje kontaktirat support. ako se ne varam ipoker ima live chat support i dosta su brzi. tako da sve odgovore mos dobit u roku od par min.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00