Re: Timovi za PP battle

Chidambar napisao:
marac9 napisao:

Chidambare ajd budi naš kapetan.Ja sam istegnuo zadnju ložu  big_smile .

maxmax0 je vec prijavljen kao kapetan big_smile sada se jedino treba dogovoriti oko ovog side beta, 10 ili 20$ nebi trebao biti problem, pa kako se dogovorite, ja sam za...

ako hočeš budi kapetan nije bed
a kaj se tiče side beta ja nisam za, ipak ima puno boljih igrača od nas
tako da je to bacanje $$ po mom,vi kak hočete

00

Re: Timovi za PP battle

Pa sidebet bi trebao biti zajebancija, zato i jesmo na kraju dogovorili da bude minimum 25$ po teamu. 5 ili 10$ po glavi nije puno, toliko potrošis ako odeš na kavu, a ako se uspije skupiti nekoliko teamova, pobjednici će imati za malu fešticu.   smile
A kako je marac9 već i napisao, nije nužno da svi članovije sudjeluju u ulogu za sidebet. Ako se netko iz teama hoće kladiti na svoj team i uložiti  10$ ili 20$ ,zašto ne.   wink

00

78

Re: Timovi za PP battle

delta26 napisao:
g0suboy napisao:
delta26 napisao:

Šta ćemo sa ovom ekipom, hoćemo prijavljivat ili...

Kako ne.. ja sigurno igram u nedelju sad dal bio u ekipi ili ne smile Koga za kapetana?

Ako hoće može kerpoker, ali neka se izjasne i ostali da li su za ili ne

Može može smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

79

Re: Timovi za PP battle

maxmax0 napisao:

ako hočeš budi kapetan nije bed
a kaj se tiče side beta ja nisam za, ipak ima puno boljih igrača od nas
tako da je to bacanje $$ po mom,vi kak hočete

Kakav je to stav?Nema veze što ima boljih igrača i timova,svatko je sposoban runnati deep pa zapjevati ostalim ekipama "pozdravi je,pozdravi..."

00

Re: Timovi za PP battle

sinisaT5 napisao:

sinisaT5-sinisaT5
Alphascorpii-scorpiiii
niceplAAy-AApolon72

ivano31-ivan03I
Q8-markosorcic

rezerva:kupusar84-stars?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

81

Re: Timovi za PP battle

Sta sad jel imamo mi team i kak nam se zove tim na kraju??

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Timovi za PP battle

maxmax0 napisao:

ako hočeš budi kapetan nije bed
a kaj se tiče side beta ja nisam za

pa ti si izabran za kapetana i necemo sad nista mijenjati, ako nisi za bet ok.
za sidebet su:
chidambar 10$
Calicojack 10$
marac9 10$ ?
miroror ?

marac9 napisao:

Kakav je to stav?Nema veze što ima boljih igrača i timova,svatko je sposoban runnati deep pa zapjevati ostalim ekipama "pozdravi je,pozdravi..."

+1

Skrbo napisao:

Sta sad jel imamo mi team i kak nam se zove tim na kraju??

vidim da ste izabrali kerpokera za kapetana, samo smislite ime i prijavite se, da ne cekate bas zadnji dan za prijave.

sinisaT5 napisao:

...

@sinisaT5 prijave vam idu tu u temu, da bude sluzbeno - http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=8429

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Timovi za PP battle

Skrbo napisao:

Sta sad jel imamo mi team i kak nam se zove tim na kraju??

A neznam glupo je ikakv tim radit dok se ne jave djuma i kerpoker ako su za tako da...

00

Re: Timovi za PP battle

maxmax0 napisao:

a kaj se tiče side beta ja nisam za, ipak ima puno boljih igrača od nas

"tu je varijanca tolika da je praktički nemoguće pričat o edgu"

p.s. samo hrabri osvajaju svijet  wink

00

Re: Timovi za PP battle

A sta cemo sad kad slovenci nisu za, skupit ce nas se 3-4 ekipe  za bet ?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Timovi za PP battle

Pa koliko sam skužio do sada po diskusijama,  u svim ostalim ekipama ( osim ginko-teama, od njih se još nitko nije izjašnavao) ima zainteresiranih igrača za sudjelovanje u sidebetu. Nekako sam uvjeren da će se i oni nama pridružiti, pa i Ginko Team je sigurno dovoljno hrabar ( i bogat) da riskira 50$.   wink
Bit će na kraju za pobjednika za jednu malu teamsku fešticu,a kaj nam i više treba.   smile

Zadnji popravljao KresimirS (15-04-2012 01:01:36)

00

Re: Timovi za PP battle

delta26 napisao:
Skrbo napisao:

Sta sad jel imamo mi team i kak nam se zove tim na kraju??

A neznam glupo je ikakv tim radit dok se ne jave djuma i kerpoker ako su za tako da...

ako se ne jave do sutra do 12:00, 01:00h i ne regaju se na tourney, vi imate vremena oformiti novu ekipu, smisliti ime i nacrtati zastavu. tko je regan se da provjeriti u search box turnira... a prijave traju do 17:30

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

88

Re: Timovi za PP battle

Chidambar napisao:
delta26 napisao:
Skrbo napisao:

Sta sad jel imamo mi team i kak nam se zove tim na kraju??

A neznam glupo je ikakv tim radit dok se ne jave djuma i kerpoker ako su za tako da...

ako se ne jave do sutra do 12:00, 01:00h i ne regaju se na tourney, vi imate vremena oformiti novu ekipu, smisliti ime i nacrtati zastavu. tko je regan se da provjeriti u search box turnira... a prijave traju do 17:30

Ja se nadam da ce se javiti. ak ne bilo bi ok da imamo bar jos jednu ekipu. da bar malo pokusamo dostici slovence smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

89

Re: Timovi za PP battle

KresimirS napisao:

Pa koliko sam skužio do sada po diskusijama,  u svim ostalim ekipama ( osim ginko-teama, od njih se još nitko nije izjašnavao) ima zainteresiranih igrača za sudjelovanje u sidebetu. Nekako sam uvjeren da će se i oni nama pridružiti, pa i Ginko Team je sigurno dovoljno hrabar ( i bogat) da riskira 50$.   wink
Bit će na kraju za pobjednika za jednu malu teamsku fešticu,a kaj nam i više treba.   smile

Ako ne budu htjeli svoju akciju,

00

90

Re: Timovi za PP battle

KresimirS napisao:

Pa koliko sam skužio do sada po diskusijama,  u svim ostalim ekipama ( osim ginko-teama, od njih se još nitko nije izjašnavao) ima zainteresiranih igrača za sudjelovanje u sidebetu. Nekako sam uvjeren da će se i oni nama pridružiti, pa i Ginko Team je sigurno dovoljno hrabar ( i bogat) da riskira 50$.   wink
Bit će na kraju za pobjednika za jednu malu teamsku fešticu,a kaj nam i više treba.   smile

Ako ne budu htjeli svoju akciju, ja ću stavit 50$ na njih...

00

91

Re: Timovi za PP battle

dabac napisao:
KresimirS napisao:

Pa koliko sam skužio do sada po diskusijama,  u svim ostalim ekipama ( osim ginko-teama, od njih se još nitko nije izjašnavao) ima zainteresiranih igrača za sudjelovanje u sidebetu. Nekako sam uvjeren da će se i oni nama pridružiti, pa i Ginko Team je sigurno dovoljno hrabar ( i bogat) da riskira 50$.   wink
Bit će na kraju za pobjednika za jednu malu teamsku fešticu,a kaj nam i više treba.   smile

Ako ne budu htjeli svoju akciju, ja ću stavit 50$ na njih...

Ja sam bio rekao da bih i ja sudjelovao u side betu. steta sta za sad nemam nikakve ekipe, tj svi iz prve ekipe su osli u neku drugu big_smile
Ugl, ak budem ja u nekoj ekipi bit cu raspolozen za side bet, od 10$ il 20$ svejedno kak god bilo smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Timovi za PP battle

dabac napisao:

Ako ne budu htjeli svoju akciju, ja ću stavit 50$ na njih...

Budući da su ostali teamovi tako kilavi, ja osobno nemam ništa protiv da se kladite na jedan od timova. Ako se i drugi slažu, upadaj...  wink

edit: nisam baš razmišljao...  roll     
Ipak bi to trebalo biti u direktnom dogovoru sa pojedinim teamovima, da npr. platiš akciju za team i da dogovorite postotak .
Ovako bi ispalo da teamovi ulažu vrijeme, živce i BI-ove, a oni koji bi se kladili na njih u slučaju njihove pobjede pobrali bi vrhjne na kraju. Znači neka ostane pri tome da se samo teamovi kao takvi mogu prijaviti za sidebet.

Zadnji popravljao KresimirS (15-04-2012 11:33:56)

00

Re: Timovi za PP battle

Skrbo napisao:

steta sta za sad nemam nikakve ekipe

Pa izmisli neko ime i osnivaj ekipu, stavi sebe i sigurno ti se bude željelo pridružiti dovoljno ljudi.  smile

00

Re: Timovi za PP battle

Skrbo ja sam in i igram danas sigurno... ako nas ima 5 prijavi budi kapetan i gg smile

00

95

Re: Timovi za PP battle

Andre_787 mi je javio da napisem kako vjerojatno nece stic na late registration za sunday storm, tako da neđete zamjenu ako imate koga da igra..

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Timovi za PP battle

Znači za sad smo:
1.Skrbo
2.g0suboy
3.delta26

pa ako ima još netko neka se javi

00

Re: Timovi za PP battle

delta26 napisao:

Znači za sad smo:
1.Skrbo
2.g0suboy
3.delta26

pa ako ima još netko neka se javi

Evo ja sam se upravio prijavio... nick isti kao i ovdje smile

00

98

Re: Timovi za PP battle

KresimirS napisao:
dabac napisao:

Ako ne budu htjeli svoju akciju, ja ću stavit 50$ na njih...

Budući da su ostali teamovi tako kilavi, ja osobno nemam ništa protiv da se kladite na jedan od timova. Ako se i drugi slažu, upadaj...  wink

edit: nisam baš razmišljao...  roll     
Ipak bi to trebalo biti u direktnom dogovoru sa pojedinim teamovima, da npr. platiš akciju za team i da dogovorite postotak .
Ovako bi ispalo da teamovi ulažu vrijeme, živce i BI-ove, a oni koji bi se kladili na njih u slučaju njihove pobjede pobrali bi vrhjne na kraju. Znači neka ostane pri tome da se samo teamovi kao takvi mogu prijaviti za sidebet.

Pa zato sam i napisao: Ako ne budu htjeli svoju akciju. I Barcelona ulaže svoje vrijeme i zivce kad igraju, al ih boli kita oću se ja kladiti na njih ili ne, jer to rade da bi osvojili Ligu Prvaka i pobrali lovu tamo..

00

Re: Timovi za PP battle

dabac napisao:

al ih boli kita oću se ja kladiti na njih ili ne, jer to rade da bi osvojili Ligu Prvaka i pobrali lovu tamo..

Shvatio sam ja tebe,ali ako se na Barcelonu kladiš to ne znaći da budeš dobio i dio njihove premije za osvajanje LP.   tongue
Zato sam i napisao da to mora biti u dogovoru s teamom, jer ako team sam sudjeluje u sidebetu nema smila da dijeli prize-pool s nekim tko se je na njih kladio.
Ali pretpostavljam da mislimo isto.  smile

00

100

Re: Timovi za PP battle

Tonac napisao:

Andre_787 mi je javio da napisem kako vjerojatno nece stic na late registration za sunday storm, tako da neđete zamjenu ako imate koga da igra..

aaa, a on nam je bio udarni igrač smile ajde tonči ako si u kontaktu s njim, daj ga molim te pitaj koliko bi uložio u sidebet pa mi javi na pp ako nije problem. thx smile

ok, ekipa Vječni Vizionari traži šestog igrača, dobra smo ekipa, zahebancija na prvom mjestu, plaćamo zdravstveno, ne možete fulati big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00