Tema: Bitka za PokerPro

http://si.pokerpro.cc/uploads/forum/bitka_za_pokerpro.png


Na PokerPro-u smo za vas pripremili jedno posebno natjecanje koje se zove Bitka za Poker Pro, a to je zapravo vrsta timskog natjecanja. To će biti borba između različitih ekipa a svaka ekipa će biti sastavljena od petero članova. Da ne igramo protiv sebe te da natjecanje učinimo što zanimljivije svi članovi svake ekipe prijaviti će se na jedan od najvećih Nedjeljnih turnira, točnije na popularni Sunday Storm s buy-inom od $11 te nagradnim fondom od $300,000.

Pobjednička ekipa je ona koja na tom turniru sakupi što više novaca u nagradama ili koja najdulje ostane u turniru. Bitka za Poker Pro će se održavati svakog tjedna tako da ćemo imati i mjesečne pobjednike.

Cilj cijelog natjecanja je zabava i druženje te nada da netko uspije stići možda i do finalnog stola te većeg uspjeha. Da stvar bude dodatno začinjena u Bitci za Poker Pro sudjelovati će i igrači sa Slovenskog te Srpskog PokerPro foruma tako da se osim za vlastitu čast borite se i za čast svoje države smile
Nagrade za najbolje su prava na hvalisanje te plišane Pokerstars Shark lutke.
http://si.pokerpro.cc/uploads/forum/pokerstars_shark.jpg

Za svaki tjedan će se otvoriti tema na forumu gdje će kapetani prijaviti svoje ekipe. Svaka ekipa će imati svoju boju, ime te prepoznatljiv znak.


Pravila :

• Kapetan svake ekipe na forum prijavi sebe te još četiri natjecatelja(ukupno pet članova). Kao rezervu se može navesti i još jedan dodatni član. Objavi se i ime ekipe te logo ili banner.
• Ekipa se mora prijaviti najkasnije dva sata prije početka turnira (do 17:30)
• Svi članovi ekipe se zatim prijavljuju na Nedjeljni turnir Sunday Storm koji počinje u 19:30 s buy inom u iznosu od $11.
• Pobjednička ekipa je ona koja sakupi najviše novaca ili su njezini igrači najdulje ostali u turniru
• Da bi se nastup za vašu ekipu računao kao važeći na turniru moraju sudjelovati najmanje tri igrača (kapetan + dva igrača)



Bitka za PokerPro počinje ovaj tjedan – 15. travnja što je idealan datum za početak iz razloga što Pokerstars trenutno ima posebnu promociju u kojoj svi koji račun nadoplate s 50 $ dobivaju besplatno ulaznicu za Sunday Storm. Nagradni fond na ovom specijalnom Sunday Stormu turniru će iznositi čak milijun dolara.

1. godišnjica turnira Sunday Storm

00

Re: Bitka za PokerPro

Cvatnja.Samo premale su pare u pitanju.Da npr svaka ekipa mora poslati 100$ pobjedniku bilo bi zanimljivije.Odjednom ako ima 10 ekipa,pobjednik dobija 1k i onda je zanimljivo.

00

Re: Bitka za PokerPro

super ideja

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
Ovo je ne dva, ne tri, ne četiri, ne pet, već ŠEST razloga zašto smo ispred svih!!!
00

Re: Bitka za PokerPro

croman19 napisao:

Cvatnja.Samo premale su pare u pitanju.Da npr svaka ekipa mora poslati 100$ pobjedniku bilo bi zanimljivije.Odjednom ako ima 10 ekipa,pobjednik dobija 1k i onda je zanimljivo.

Cilj cijelog natjecanja je zabava i druženje te nada da netko uspije stići možda i do finalnog stola te većeg uspjeha.

wink


Slovenci imamo že 5 ekip:
http://si.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 91#p129191

Zadnji popravljao CoreySteel (10-04-2012 17:11:55)

00

Re: Bitka za PokerPro

Roba jeli ovdje u ovu temu prijavljujemo ekipu ?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Bitka za PokerPro

prijedlog:
mogli bi se bolji turnirski igraci s forumu prijaviti tu u temi kao kapetani pa mi ostali njima saljemo PM

na taj način bi ekipe bile ujednačene po snazi jer mi se čini da nebi bilo fora da je 5 najboljih igrača jedna ekipa
i tak bi bilo jednostavno formirati ekipe

10

Re: Bitka za PokerPro

CoreySteel napisao:
croman19 napisao:

Cvatnja.Samo premale su pare u pitanju.Da npr svaka ekipa mora poslati 100$ pobjedniku bilo bi zanimljivije.Odjednom ako ima 10 ekipa,pobjednik dobija 1k i onda je zanimljivo.

Cilj cijelog natjecanja je zabava i druženje te nada da netko uspije stići možda i do finalnog stola te većeg uspjeha.

wink


Slovenci imamo že 5 ekip:
http://si.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 91#p129191

Kak ces se druziti ovako?
A zabavit se moze al daj da bude jos vise zabave tako sto budu bar neke nagrade.
Mozemo i mi napravit 5 ekipa i onda 5k side bet.
To bi bilo zabavno.

11

8

Re: Bitka za PokerPro

CoreySteel napisao:

Slovenci imamo že 5 ekip:
http://si.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 91#p129191

"Propadli študentje"  lol

@cassini: mogli bi mi osnovati ekipu "šahisti"  big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

9

Re: Bitka za PokerPro

croman19 napisao:

Kak ces se druziti ovako?
A zabavit se moze al daj da bude jos vise zabave tako sto budu bar neke nagrade.
Mozemo i mi napravit 5 ekipa i onda 5k side bet.
To bi bilo zabavno.

ja se slažem. tko je vidio igrati poker samo za zabavu i druženje, tako bakice igraju tombolu i bingo.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Bitka za PokerPro

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Slovenija vs Croatia 5k side bet

00

Re: Bitka za PokerPro

pitanje mogu li depozitat 50$ dobit ticket i nekome prebacit onda tih 50$... u tom slucaju trazim stejkera i team koji ce mi na skrill poslat 50$ da depozitam i kad dobijem ticket igram i ako udjem u lovu dobije jos % od osvojenog...

00

Re: Bitka za PokerPro

croman, bas si uporan da to proguras smile
to bi mogla biti opcija, tko hoće imati side bet kod prijave kapetan to napiše i onda samo te ekipe dijele novce
jer mislim da bu manje ekipe ako budu svi morali biti u side betu

@stu: naravno da možemo, ja sam za

00

Re: Bitka za PokerPro

croman19 napisao:

Kak ces se druziti ovako?
A zabavit se moze al daj da bude jos vise zabave tako sto budu bar neke nagrade.
Mozemo i mi napravit 5 ekipa i onda 5k side bet.
To bi bilo zabavno.

"Lost in translation" wink
U originalu je "druženje na forumu".

Sretno u traženju 5 ekipa, koju mogu prikupiti 5k side beta... tongue

00

Re: Bitka za PokerPro

stu napisao:

ja se slažem. tko je vidio igrati poker samo za zabavu i druženje, tako bakice igraju tombolu i bingo.

Najmanje 5 ekipa u Sloveniji može... Ali mi smo bakice wink

00

15

Re: Bitka za PokerPro

cass1ni napisao:

@stu: naravno da možemo, ja sam za

ok, prodano smile
šahisti pokerpro.hr foruma, cass1ni i ja vas pozivamo u svoju ekipu "šahisti", ima da pokažemo ovima što ne znaju vući konje i lovce kako se igra poker big_smile

što se tiče side beta, ja sam za to da se bilo što organizira, samo da postoji još nešto dodatno za što bi igrali... shvaćam ja zabavu i druženje, i lijepo je to, al bilo bi lijepo imati dodatnu motivaciju wink ne znam kako drugima, al meni bi to onda bila veća zabava i još ljepše druženje smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Bitka za PokerPro

CoreySteel napisao:
croman19 napisao:

Kak ces se druziti ovako?
A zabavit se moze al daj da bude jos vise zabave tako sto budu bar neke nagrade.
Mozemo i mi napravit 5 ekipa i onda 5k side bet.
To bi bilo zabavno.

"Lost in translation" wink
U originalu je "druženje na forumu".

Sretno u traženju 5 ekipa, koju mogu prikupiti 5k side beta... tongue

5k je 200$ po osobi,5 ekipa sa po 5 igraca ali nije vazno jel 5k ili 1k ali bilo bi dobro da ima nesto da bude zanimljivije.
Uglavnom ako je netko za neka se javi.

00

17

Re: Bitka za PokerPro

Slovenci već 5 ekipa a mi i Srbi niti jednu.Na Balkanu sve po starom.

Zadnji popravljao marac9 (10-04-2012 19:13:26)

20

Re: Bitka za PokerPro

croman19 napisao:
CoreySteel napisao:
croman19 napisao:

Kak ces se druziti ovako?
A zabavit se moze al daj da bude jos vise zabave tako sto budu bar neke nagrade.
Mozemo i mi napravit 5 ekipa i onda 5k side bet.
To bi bilo zabavno.

"Lost in translation" wink
U originalu je "druženje na forumu".

Sretno u traženju 5 ekipa, koju mogu prikupiti 5k side beta... tongue

5k je 200$ po osobi,5 ekipa sa po 5 igraca ali nije vazno jel 5k ili 1k ali bilo bi dobro da ima nesto da bude zanimljivije.
Uglavnom ako je netko za neka se javi.

side bet za to ko najsmješnije ispadne smile
@marac9 pa mozes uzet nekog iz HR ili SLO u team... neki balkan team smile

00

Re: Bitka za PokerPro

Horvat69 napisao:

super ideja

This..najsssss

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Bitka za PokerPro

zanimljivo zvuci, di se skupljaju ekipe?

00

21

Re: Bitka za PokerPro

Dr.Greenthumb napisao:
Horvat69 napisao:

super ideja

This..najsssss

^^

još da nađem dovoljno lude igrače koji če htjet samnom bit u teamu big_smile

Pajk?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Bitka za PokerPro

tko radi ekipe?

Zadnji popravljao maxmax0 (10-04-2012 20:35:20)

00

Re: Bitka za PokerPro

Zvuci zabavno, ako netko bude sastavljao ekipu i fali mu igrac count me in.  wink

00

Re: Bitka za PokerPro

trebali bi se po gradovimo podijelit pa da se zapijemo odma istu vecer kad shipamo sve donkamente cool

20

25

Re: Bitka za PokerPro

Andre_787 napisao:

trebali bi se po gradovimo podijelit pa da se zapijemo odma istu vecer kad shipamo sve donkamente cool

možemo se mi zapit i ako ne shipamo  smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
20