Tema: chip dumping

evo ovako

acc mi je blokiran zbog prbacivanja cipova na cash stolovima tj sinoc smo ja i prijatelj sili za hu stol da bi on meni pribacija svu lovu da mu mogu withdrawat je on nemoze na moonybooker trenuto triba verificirat i  onda jutro lipo iden se logirat nemogu odma san zna sta je

sad suporrt kaze na skaype da acc ostaje blokiran novac ostaje tamo nemogu ga povuc i to je to,to je uobicajna praksa,jos mogu pricat sa nadređenim  u utorak i to je  to

nezna uopce na sta bi se opravda ocito je da smo pribacili novac.... jeli ma netko slicna iskustva, imate neku ideju ili sta 
jeli oni mogu tek tako oduzet acc

00

Re: chip dumping

chip dumping je oblik varanja... A zbog varanja, mislim da ti mogu oduzeti account i novac.

00

Re: chip dumping

http://assets0.ordienetworks.com/images/GifGuide/clapping/audience.gif

http://www.nadlanu.com/upload/thumbs/images/articles/2011/10/07/dekica_1317984892_420x0.jpg

znate sta ste radili i sad pitas jel mogu uzet account i novce... pa na kojem site igrate? ako ste na starsu mogo ti je prebacit preko money transfer, vjerujem da i ostali siteovi to imaju

Zadnji popravljao Andre_787 (13-04-2012 16:39:12)

20

Re: chip dumping

roba59 napisao:

chip dumping je oblik varanja... A zbog varanja, mislim da ti mogu oduzeti account i novac.

ma jep sve jasno ali nije varanje tipa da  igramo  turnir ili je novac depozitan sa ukradene kartice pa pribacen ili   slicno

na neki starnicama je dozvoljeno poslat novac igracu  mi smo samo to napravili na stolu ,mislin novac nije ukraden napravljen je njihovoj  stranici bilo bi fer da mogu povuc novac a da mi blokaju acc i igranje tamo ubuduce

00

Re: chip dumping

Eto ja imam isti slucaj jbg igrao sam prije 5 godina tek poceo i nisam imao pojma kako i šta i tak smo ja i brat igrali i jbg meni je zablokiran racun još dan danas jer tražili su potvrd katica s kojima je uplacivano itd itd pizdarija pa zato ja igram na burazovom acc lol hmm mladost ludost

00

Re: chip dumping

meni nije jasno sta je tu lose ako ste pare posteno zaradili posteno ih i prbacili nesvacan sta to njih boli briga jedino mozda radi izgubljenoga reaka....hehe

01

Re: chip dumping

Andre_787 napisao:

http://assets0.ordienetworks.com/images/GifGuide/clapping/audience.gif

http://www.nadlanu.com/upload/thumbs/images/articles/2011/10/07/dekica_1317984892_420x0.jpg

znate sta ste radili i sad pitas jel mogu uzet account i novce... pa na kojem site igrate? ako ste na starsu mogo ti je prebacit preko money transfer, vjerujem da i ostali siteovi to imaju

ma site nema money transfer napravio bi to da ima,ok falio san  ali nije to toliki bitan razlog da nam skupe novac radi prebacivanja koje se moza kao sto i sam kazes obavit legalno na vecini stranica,nije mala svota a razlog je katastrofa

01

Re: chip dumping

Razlog je sasvim opravdan.

Chip dumpanje je opčenito zabraljeno. A razlozi chipdumpanja mogu biti:
- multiaccountanje
- igranje s manje od 18 godina (jer s uplatom/isplatom se na neki način i to verificira, tj. verificiraju se svi podaci koji su navedeni na sajtu)
- i drugo

Sve to je zabranjeno. Tako da valjan razlog za chip dumping ne postoji.

11

Re: chip dumping

ja sam na jednom turniru dozivio da su na ft-u dvojica likova chip dumpali jedan drugome i to bas na bubblu i ja ispao kao bubble boy, slao mail starsima, oni pregledali, uplatili mi za to mjesto ITM, a onu dvojicu banirali  big_smile

31

10

Re: chip dumping

UrNotWorthPy napisao:

evo ovako

acc mi je blokiran zbog prbacivanja cipova na cash stolovima tj sinoc smo ja i prijatelj sili za hu stol da bi on meni pribacija

Zbog dumpanja na cash stolu i to HU???I još nesretnici nemaju transfer opciju.Reci im da su idioti.

01

Re: chip dumping

roba59 napisao:

Razlog je sasvim opravdan.

Chip dumpanje je opčenito zabraljeno. A razlozi chipdumpanja mogu biti:
- multiaccountanje
- igranje s manje od 18 godina (jer s uplatom/isplatom se na neki način i to verificira, tj. verificiraju se svi podaci koji su navedeni na sajtu)
- i drugo

Sve to je zabranjeno. Tako da valjan razlog za chip dumping ne postoji.


razumimo se i slazen se falio san neman pravog opravdanja za chim daumping...  jeli onda smatras da bi trebao izgubit sav novac na acc radi pribacivanja novca di nikoga nisam oštetio zar to nije prerigorozno?

00

Re: chip dumping

UrNotWorthPy napisao:
roba59 napisao:

Razlog je sasvim opravdan.

Chip dumpanje je opčenito zabraljeno. A razlozi chipdumpanja mogu biti:
- multiaccountanje
- igranje s manje od 18 godina (jer s uplatom/isplatom se na neki način i to verificira, tj. verificiraju se svi podaci koji su navedeni na sajtu)
- i drugo

Sve to je zabranjeno. Tako da valjan razlog za chip dumping ne postoji.


razumimo se i slazen se falio san neman pravog opravdanja za chim daumping...  jeli onda smatras da bi trebao izgubit sav novac na acc radi pribacivanja novca di nikoga nisam oštetio zar to nije prerigorozno?

Yep. Isto pravilo za sve.
"Joj, ali znate mi nismo varali..." će napisati i oni koji jesu. Zato su pravila tu. Meni je smiješno to što si znao što radiš i koje su posljedice. Više sreće drugi put

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

13

Re: chip dumping

frend i ja smo ostali bez 950e isto zbog toga i to na retardiranom rr pokeru za koje se kasnije ispostavilo da su lopine :-)  poslje toga mi nike na pamet palo chip dumpat.. jedino postoji mogucnost da ne skontaju chip dumpanje ako pricekas sa isplatom. ako poslje toga odma ides radit isplatu pisi kuci propalo je, a ovako jos postoji sansa da ne skontaju

00

Re: chip dumping

ništa ono 6max table? tiltanje podjeliš koji dolar i ostalima? pišeš u chat f*** you dude you are donk you took my whole bankroll...?
chipdump lvl: rookie smile

20

15

Re: chip dumping

nije mi jasno zasto jednostavno niste sjeli na HU i igrali... udjete na skype i gg... ti ga ubijes ko malog majmuna, on malo psuje i gg...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

16

Re: chip dumping

marac9 napisao:
UrNotWorthPy napisao:

evo ovako

acc mi je blokiran zbog prbacivanja cipova na cash stolovima tj sinoc smo ja i prijatelj sili za hu stol da bi on meni pribacija

Zbog dumpanja na cash stolu i to HU???I još nesretnici nemaju transfer opciju.Reci im da su idioti.

Ipak im nemoj reći da su idioti big_smile        http://pokerterms.com/chip-dumping.html

00

Re: chip dumping

kriss napisao:

nije mi jasno zasto jednostavno niste sjeli na HU i igrali... udjete na skype i gg... ti ga ubijes ko malog majmuna, on malo psuje i gg...

lol
Zbog toga sam ja ostao bez 3ke..

Poker is life!
00

Re: chip dumping

yea right pa da mi je palo na pamet da ce me skonta a na kraju da je to uopce zabranjeno  sigruno nebi sio na hu i pribacio novac u 4 ruke preflop smile  smile ,priceka bi verifikaciju mb i lipo withdrawa normalno

ali nemogu jos virovat ode sva lova nevjerojatno moran napisat neku dobru pricu za u  utorak mozda naprave i  iznimku

00