Tema: NL50 extra deep

http://weaktight.com/4597932

UTG je regfish 24/17 agg 1.1 na cca 500 hendova, slab hand reader i veliki station
BTN std ribetina 50/10

Shove na riveru jako me iznenadio s obzirom da sam siguran kako na tom boardu na riveru ne shipa skalu 300 bba jer je užasno pasivan i uglavnom je u tih 500 hendova samo tako shoveao nutseve. Jedini hend koji mi je u tom trenu bio logičan je 7c8c koji bi shoveao a od ostalog mi se smučilo ako je slučajno dovukao A high FD (AcKc)...  sad As played, da li je river call?

I usput, nije mi radio hand converter (postao sam na isti način kao na weaktight ali mi je bacio error) pa ako netko može za ubuduće dati neki savjet..

Hvala

00

Re: NL50 extra deep

Easy call.
Ne vidim uopče način kako bi mogao dovuci nesto jace sa ovog flopa. (AXcc)
Iako, uvjeren sam da ovo nije bluf  raise na riveru, zbog svega sto si naveo o njemu ovo je easy call!

00

3

Re: NL50 extra deep

Hand izgleda točno točno ko 87cc, makar misliš da ne može, može value rejzat i lošije (set znaju ovako odigrat, pogotovo TT) + ribe rade neviđene pizdarije deep, a regfishi još veće, ja nebi ovo foldao. Ak je lovio backdoore i coolerao te, votever, izgovori omiljenu psovku i move on.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: NL50 extra deep

Praktički teško vidim neki hand koji te beata (sa OJcc tocno blokiraš veliku većinu njegovog rangea) pošto mislim da KcXc, AcXc folda na raise (Iznimka Kc/Ac 9c)
Također, svatko s vremena na vrijeme potegne neki crazy bluff, no također moguće je da valuebeta slabije (98cc itd.) tako da je po meni ovo easy call.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

5

Re: NL50 extra deep

Možda UTG ima neki A3c, ATc, KTc, pa calla tvoj raise na flopu misleći da njime predstavljaš jako jako uzak range...
hmm Jel ovaj sposoban za takve floatove?

Zadnji popravljao TVex (20-04-2012 17:50:46)

00

Re: NL50 extra deep

slazem se sa svime sta je gmiko napiso...gledo sam sad opet hand i jednostavno nevidim kak bi tu naso fold buton...ak je cooler drmnes jednu kratku i ajd dalje big_smile

00

Re: NL50 extra deep

On tu cold calla rejz na flopu tak da mislim da nikad nebi smio imati jaču backdoor flush. 78 je jedini logički flush,  a možda i ima samo skalu pa je mislio da ti ne možeš imati flush.

PS: Fish ima 20$ tak da zbog njega nebi smio callati flop rejz s ničime (backdoorke). Možda je čak T9 pretvorio u blef na riveru.

00

Re: NL50 extra deep

TVex napisao:

Možda UTG ima neki A3c, ATc, KTc, pa calla tvoj raise na flopu misleći da njime predstavljaš jako jako uzak range...
hmm Jel ovaj sposoban za takve floatove?

Tc je na boardu.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
10

9

Re: NL50 extra deep

roba59 napisao:

On tu cold calla rejz na flopu tak da mislim da nikad nebi smio imati jaču backdoor flush. 78 je jedini logički flush,  a možda i ima samo skalu pa je mislio da ti ne možeš imati flush.

PS: Fish ima 20$ tak da zbog njega nebi smio callati flop rejz s ničime (backdoorke). Možda je čak T9 pretvorio u blef na riveru.

Roba, zasto mislis da nije mogao imati npr. AcKc? Otvorio je 3BB-a...

00

Re: NL50 extra deep

Kaj ti misliš da je realno za očekivat od bilo koga da cekira flop i onda nakon sto BTN beta a SB rejza, ovaj plati sa zrakom?

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
10

11

Re: NL50 extra deep

7-karti pastuh napisao:

Kaj ti misliš da je realno za očekivat od bilo koga da cekira flop i onda nakon sto BTN beta a SB rejza, ovaj plati sa zrakom?

pa napisal je da je fish i station...mislim da ima AcKc prije da bi cbetao jer ima backdoorku za nuts...ne znam samo pitam...

00

Re: NL50 extra deep

zm23 napisao:
7-karti pastuh napisao:

Kaj ti misliš da je realno za očekivat od bilo koga da cekira flop i onda nakon sto BTN beta a SB rejza, ovaj plati sa zrakom?

pa napisal je da je fish i station...mislim da ima AcKc prije da bi cbetao jer ima backdoorku za nuts...ne znam samo pitam...

A po tom opisu neznam kaj OP stvarno misli, ja sam to svatio ko da se ne baca često kad se poveže nekako s boardom, a BD FD je isto ko i zrak poslje takve akcije valjda... Teško je odredit profil ovako...

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: NL50 extra deep

Don Draper napisao:

I usput, nije mi radio hand converter (postao sam na isti način kao na weaktight ali mi je bacio error) pa ako netko može za ubuduće dati neki savjet..

Probaj koristiti HH iz HEM-a ako nisi

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: NL50 extra deep

Sve su rekli... ja ne vidim fold. Ako je dovukao A9cc/K9cc do rivera jbga. Kako je hand ispao na kraju?

00

Re: NL50 extra deep

Hend je ispao za mene dobro na kraju (pokazao je 7c8c) ali su me svejedno zanimala iskustva i mišljenja ostalih članova foruma sa ovakvim tipovima igrača, što on tu shovea i da li tu on shovea solo skalu preko 3 od boje (čak i kad dođe backdoorka) jer se boji svega?! Hvala svima na komentarima

00