Tema: 180 MAN Drugi Video

http://www.pokerlose.com/poker-video-tr … eo-winner/

video ne treba skidat moze se pogledat na blogu. Turnir sam dobio i ima heads up igra pa vas molim da mi to skomentirate jer tu malo stekam.

Zadnji popravljao dadaas (24-04-2012 14:54:19)

30

2

Re: 180 MAN Drugi Video

imas jako konstruktivne komentare i odlično barataš terminima,jako mi se sviđa !!!svaka čast!!

Zadnji popravljao profy (24-04-2012 15:23:29)

60

3

Re: 180 MAN Drugi Video

imas ti vise srice nego pameti

72

Re: 180 MAN Drugi Video

svakom kom fali zabave u zivotu preporucam da pogleda ovo.. ovo je zivi smijeh smile

41

Re: 180 MAN Drugi Video

ludnica

00

Re: 180 MAN Drugi Video

Pa dobro jel sve tako dobro odigrano da se sa svime odigranim slazete ili sto?

Pa dajte malo da popricamo o nekim rukama. Video je namjerno napravljen da bude malo smijesan... hehehe... ja sam po prirodi smjesan pa je takav i video smile

00

7

Re: 180 MAN Drugi Video

23)    shove pre....
41)    ovo bi ja foldao bas zbog previse shortya koje moras callat ako odu preko tebe...nemas potrebe tu se kockat bezveze....bez obzira sto kasnije dobijes dobre oddse
48)    kad BB ima vise od 10BBs s najlosijim rangeom ja foldam tu 
49)    fold pre
66)    malo preloose call na UTG shove od 7BBs zapravo ako dobro vidim...blizu je u svakom slucaju!

Meni je jedino smijesno kako pricas, ali to je nebitno skroz u cijeloj prici..  smile ..imao si srece pun k...ali je bilo dobro odigrano!!

00

8

Re: 180 MAN Drugi Video

isplatilo se downloadat quick time za ovo :DDDDDDDD

Zadnji popravljao mAg1c (25-04-2012 04:32:40)

21

Re: 180 MAN Drugi Video

hvala ljepoa na review.

48. to je push po sng wizzard s any 2 ako lik zove s 22.5% a sumnjam ta tako wide zove jer je to tighter. A ako zove s manje onda je to sve profitabilniji push.

49. yep ovo i nije tako profitabilno... -ev, al opet... gazi gazi gazi --- hehehe

66. yep greska... ahhh grrrrr sad Trebao bi on tu meni gurat skoro pa preko 35% da je ovo call, a to ne gura... nazalost... malo sma se preklkulirao

00