Re: 4ladx/esco scammer

TVex napisao:

Kako nije definiran?
Zabranjeno je igrati na kockarskim/kladiteljskim stranicama sa sjedištem u drugim državama.

Istina da je zakon vrlo nejasno napisan.

Zabranjeno? Koja je kazna, iznos? Zatvor? Porez na igre na srecu di je on definiran?

Prvo porezna mi ne moze nista jer je zabranjeno.
Drugo a to je i najbitnije koliko iznosi kazna? Nisu definirali e  to je njihov problem i rupa u zakonu.

Poz

00

Re: 4ladx/esco scammer

Ne pise da je zabranjeno igrati nego uplacivati

10

Re: 4ladx/esco scammer

izbrisano (off-topic)...

Zadnji popravljao KresimirS (04-05-2012 14:57:26)

00

79

Re: 4ladx/esco scammer

pa daj ljudi koji vam je kurac,sta ste se raspisali u temi koja nije vezana za to???? wtf???!!

00

Re: 4ladx/esco scammer

KresimirS napisao:
rounder1984 napisao:

Ne pise da je zabranjeno igrati nego uplacivati

2. sudjelovanje u inozemnim igrama na sreću ako se ulozi uplaćuju na području Republike Hrvatske,

I ova točka pada u vodu, jer po tome ja ne bi mogao otići u npr. Supersport ili Hrvatsku lutriju i odigrati talijanski ili neki drugi loto čije izvlačenje se održava u stranoj državi. Toliko o tom, i neznam zašto sam i ja sad zaspamo temu. Ugl, nadam se da će te se raskusurat. GL

Bolje biti malo glup, nego malo pametan
00

Re: 4ladx/esco scammer

KresimirS napisao:

E sada, pod "igre u casinima" nisam našao ovakav članak (ili sam ga previdio)

To se oporezuje po zakonu o porezu na igre na sreču, a obveznik je priređivač.

profy napisao:

pa daj ljudi koji vam je kurac,sta ste se raspisali u temi koja nije vezana za to???? wtf???!!

Imaju moderatori koji bi to trebali premjestit u novu temu ili staru ako već postoji

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: 4ladx/esco scammer

4ladX napisao:

(trebali posto ste shareali account)

tu ne znas tko koga jebe, ovi su citali a ovaj skemao!
jer multy i share acc sigurno nisu po tosu a i ovi rakeback dealovi ispod stola neznam koliko su legalni...
ban scammers and cheaters!

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
50

Re: 4ladx/esco scammer

Chidambar napisao:
4ladX napisao:

(trebali posto ste shareali account)

tu ne znas tko koga jebe, ovi su citali a ovaj skemao!
jer multy i share acc sigurno nisu po tosu a i ovi rakeback dealovi ispod stola neznam koliko su legalni...
ban scammers and cheaters!

Genije

00

Re: 4ladx/esco scammer

niveaformen napisao:

U 2. mjesecu croman dolazi u Zagreb najvećim dijelom zbog dogovora da skupa igramo na tom siteu

RedBet General Terms & Conditions napisao:

2. Account Rules
2.3 The Players of Redbet agree to abide by these terms and conditions at all times, and also confirm that they are:
not using a Redbet account registered in someone else name

croman19 napisao:

Genije

genije sto tu nije jasno? ili pravila ne vrijede za vas?
a o 4ladX da ne govorim koliko je razocarao poker zajednicu.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
30

Re: 4ladx/esco scammer

Chidambar napisao:
niveaformen napisao:

U 2. mjesecu croman dolazi u Zagreb najvećim dijelom zbog dogovora da skupa igramo na tom siteu

RedBet General Terms & Conditions napisao:

2. Account Rules
2.3 The Players of Redbet agree to abide by these terms and conditions at all times, and also confirm that they are:
not using a Redbet account registered in someone else name

croman19 napisao:

Genije

genije sto tu nije jasno? ili pravila ne vrijede za vas?
a o 4ladX da ne govorim koliko je razocarao poker zajednicu.

Koga smo prevarili.Redbet ocito ne jer smo im bili daleko najbolji acc koji je radio najvise rakea.Vjerojatno rade spomenike za te accounte.
Mozda je prekrseno neko pravilo al to je u razini onoga kad odes u ducan i ukrades zvaku.

06

86

Re: 4ladx/esco scammer

vi ste prekršili pisano pravilo a 4adx samo neki tzv. dogovor

When you got nothing, you got nothing to lose
50

Re: 4ladx/esco scammer

kiklop napisao:

vi ste prekršili pisano pravilo a 4adx samo neki tzv. dogovor

Koje pravilo?
Sharanje acc.Nikome steta nije nanesena.Jedina steta koja bi mogla bit donesena je drugim igracima za stolom ako ponekad igram ja a ponekad netko drugi.Al to nije bilo moguce jer redbet ima skin na 2 sajta,boss i entraction.Ja sam citavo vrijeme igrao na entractionu a zemo na bossu.
Znaci nikome stetu nismo donijeli.
Esco je nanio stetu nama.
Ovo "tzv. dogovor" necu ni komentirat.

01

88

Re: 4ladx/esco scammer

pa napravili ste stetu drugim igracima koji su sudjelovali u rake raceu

ali slazem se da je to najmanje bitno u ovom threadu

I na kraju bude " HARAŠO"
40

Re: 4ladx/esco scammer

butko napisao:

pa napravili ste stetu drugim igracima koji su sudjelovali u rake raceu

ali slazem se da je to najmanje bitno u ovom threadu

Da,istina

00

Re: 4ladx/esco scammer

4ladx/esco scammer    -    To je naslov teme, a ne jesu li njih dvojica igrali na istom acc.  A svi vrlo dobro znamo da su tu samo nivea i croman osteceni, croman nazalost puno puta do sada. A to sta je to bija dogovor "ispod stola" neznaci da ga se nemoraju pridrzavat, pa necemo valjda za svaki dogovor ic u javnog biljeznika ? I nadam se da ce se to rjesit da croman i nivea dobiju svoje novce jer o cromanu sam cuja do sada samo sve najbolje i SIGURNO je u pravu u ovoj temi.
P.s. Escu zelim brz oporavak nakon prometne nesrece. Ipak je zdravlje najbitnije.  tongue

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
01

Re: 4ladx/esco scammer

Gledajte svak svoj poso, ovo je između njih.

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
05

Re: 4ladx/esco scammer

Denis Lovrić napisao:

Gledajte svak svoj poso, ovo je između njih.

Dobro daj dosta vise s tim "pametnim" komentarima kak je ovo njihova stvar, nemojte se mijesat, ovo je izmedju njih i sl..

Otvorena je tema na forumu,a clanovi foruma su tu da komentiraju i izmjenjuju misljenja, ticalo se to njih ili ne..

Ak ti je tolko stalo do toga da svatko gleda svoj poso mogo si i ti gledat svoja posla i suzdrzat se od ovog wannabesmart komentara..

I'm so broke, I can't even pay attention.
73

93

Re: 4ladx/esco scammer

Dr.Greenthumb napisao:
Denis Lovrić napisao:

Gledajte svak svoj poso, ovo je između njih.

Dobro daj dosta vise s tim "pametnim" komentarima kak je ovo njihova stvar, nemojte se mijesat, ovo je izmedju njih i sl..

Otvorena je tema na forumu,a clanovi foruma su tu da komentiraju i izmjenjuju misljenja, ticalo se to njih ili ne..

Ak ti je tolko stalo do toga da svatko gleda svoj poso mogo si i ti gledat svoja posla i suzdrzat se od ovog wannabesmart komentara..

tako je!

33

Re: 4ladx/esco scammer

croman19 napisao:

Koga smo prevarili.Redbet ocito ne jer smo im bili daleko najbolji acc koji je radio najvise rakea.Vjerojatno rade spomenike za te accounte.
Mozda je prekrseno neko pravilo al to je u razini onoga kad odes u ducan i ukrades zvaku.

Supergenije...   lol

52

Re: 4ladx/esco scammer

isti postovi non stop i samo u krug , svak svoj superdojam i mišljenje ima o svemu , a tri lika bi trebali postat i rješit stvar

Zadnji popravljao ivica5261 (15-05-2012 21:02:50)

01

96

Re: 4ladx/esco scammer

kako ce rjesit ako se treci lik vise ne javlja ?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

Re: 4ladx/esco scammer

Dr.Greenthumb napisao:
Denis Lovrić napisao:

Gledajte svak svoj poso, ovo je između njih.

Dobro daj dosta vise s tim "pametnim" komentarima kak je ovo njihova stvar, nemojte se mijesat, ovo je izmedju njih i sl..

Otvorena je tema na forumu,a clanovi foruma su tu da komentiraju i izmjenjuju misljenja, ticalo se to njih ili ne..

Ak ti je tolko stalo do toga da svatko gleda svoj poso mogo si i ti gledat svoja posla i suzdrzat se od ovog wannabesmart komentara..

Nije ovo wannabesmart komentar. Nego tu se radi o nekim stvarima sto ne moze svatko shvatit, npr. ja ne mogu iz svega zakljucit ko je kome na kraju duzan,,,a jedino kod svega sto mi smeta je da svaki dan na naslovnoj gledam ovu temu

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
04

Re: 4ladx/esco scammer

Nevjerojatno je da je svaka tema non-poker related ima više stranica nego podforum sa handovima zajedno u zadnjih 3 mjeseca, a 90% komentara nema veze s temom i pretvara se u beskonačnost gluposti koje, na moje sve manje čuđenje, uspjevaju ljudi odnekud izvuć.

Smiješno je da se nađu nekakvi no liferi koji imaju potrebu dokazivat svoju inferiornu "inteligenciju" i provode dane tražeći dlake u jajetu, kopajući po beskonačnim pravilima stranica glumeći Robin Hoodove il kaj već da mogu izdrkat na 2 plusića koja dobiju od sličnih sebi koji pak ne znaju ni značenje večine poker pojmova, a nađu se pametovat i uvjeravat sebe u nešto.

Moja poruka njima: odite radit nekaj korisno od svog života

Nemam se potrebu opravdavat al ću svejedno napisat neke stvari...
1. 99% sam siguran da više ljudi na tom raceu zajednički igra preko istog accounta jer na tim siteovima se ne može naći više od 4 stola nl400+ tako da smo mi praktički igrali najveće stakese i znali smo sve igrače protiv kojih smo igrali, a neki od njih su stvarno znali non stop bit za stolovima.
2. Poznato je nekoliko ljudi koji su slično radili prije kad su hvatali SNE ili slično, također i multiaccountanje itd i naravno da to nije skroz fair, ali dosta stvari u pokeru, kao i na svakom drugom mjestu di se vrti novac, nije kako treba bit. O ovoj temi bi mogao raspravljat satima ali to neće pomoć nekim limitiranim mozgovima.
3. Nemoguće je dokazat da smo igrali preko istog računa jer postoji rupa u sistemu tak da je tu ona stara: "Nevin dok se ne dokaže suprotno" pa ti kopaj i dalje.

Za kraj pročitajte još jednom moju poruku (vidi gore) i umjesto da ste trošili vrijeme čitajući ovakve besmislice mogli ste analizirat hand ili pogledat dio coaching videa. (to isto vrijedi i za mene, jbg)

190

99

Re: 4ladx/esco scammer

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/574996_324577600945440_107861655950370_765321_1709917857_n.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-TNA_xRl3Ty4/Tq6q_9WLtAI/AAAAAAAAAfM/_YgmdjjRlnM/s1600/troll-face.png

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
40

100

Re: 4ladx/esco scammer

puki86 napisao:

kako ce rjesit ako se treci lik vise ne javlja ?

Uopce se nije problem javit ali odgovorit na sto? Na ova nebitna prepucavanja? Meni i dalje nista nije rjeseno niti vidim novce na racunu.

Pardon, vidim neke pizdarije od novaca koje nista ne rjesavaju. Pa dok se doticni kolega Esco ne javi jednostavno ne igram na ovom accountu, a imam namjeru ako mu padne na pamet javit se na skype i popricat. Nije bas pokazao da ima volje ali vidjet cemo.

Zadnji popravljao Colleric (03-06-2012 07:41:32)

00