Tema: 3.5R

imam jedan zanimljiv hand i znam da će večina reč da je preflop fold
na stolu sam bio dosta tight i svaki put kad je bio showdown vidjeli su moje nutse
tako da su me se svi bojali
vaš play?
svi su foldali do mene,ft buble

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Tournament
Small Blind: t2500
Big Blind: t5000
Ante: t500

BTN (t45704)
SB (mario0583) (t72983)
BB (t73954)
UTG (t96400)
MP (t152578)
CO (t19946)

SB (mario0583) has M value 6.95

Dealt to SB (mario0583)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/AH.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/2H.png

Preflop: (Pot is: t10500)

UTG & MP & CO & BTN fold

00

Re: 3.5R

sve ovisi o BBu,jel reg ili donk,kolko folda na steal kolko 3beta...al mislim da s minreise/foldom nemres fulat bez statsa...ship s nekim readom nije greska(ponekad i bolje)..zajebani su ti bubblesi big_smile

00

3

Re: 3.5R

Mich_Bjukenon napisao:

sve ovisi o BBu,jel reg ili donk,kolko folda na steal kolko 3beta...al mislim da s minreise/foldom nemres fulat bez statsa...ship s nekim readom nije greska(ponekad i bolje)..zajebani su ti bubblesi big_smile

minraise je odvratan ovdje, šta ćemo kad nas calla? ovisi o distribuciji nagrada, al po defaultu ship je ok ovdje, malo bolji od folda po meni...

00

Re: 3.5R

pa cb i ostane 10bb-a..nekuzim zasto je to tolko odvratno ovdje?

00

Re: 3.5R

shav tu nije nikad tolko jako loš i sigurno je CEV, ali bilo bi dobro da napišeš o kakvom se igraču radi...tj, njegove statse...nekad je raise/call puno bolji...

http://www.mmstaking.com/
00

6

Re: 3.5R

s minraisom mu dajemo 3,6:1 što znači da bi nas praktički s bilo čime trebao ovdje callati IP. Ima vrlo malo flopova koje možemo cbetat za value/semiblef, a također da sam na njegovom mjestu ovdje, bio bih voljan ne samo callat ovo pre s bilo čim, nego i floatat dosta flopova (a mi obv nećemo 2barrelat za blef), zato mislim da je shove dosta bolji ovdje, jer bi nam trebao isfoldat veliki dio ruku koji nas inače dominira/može nadigrat postflop... al ponavljam, shove ili fold ovisi prvenstveno o distribuciji nagrada...

00

7

Re: 3.5R

lol ez shove

00

Re: 3.5R

maxmax0 napisao:

imam jedan zanimljiv hand i znam da će večina reč da je preflop fold

big_smile

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: 3.5R

dabac napisao:

ovisi o distribuciji nagrada, al po defaultu ship je ok ovdje, malo bolji od folda po meni...

+1

Pajk napisao:

ez shove

+10    wink

00

10

Re: 3.5R

LOL tko razmislja o bilo cemu osim shovea nek se ostavi pokera, nhf

00

Re: 3.5R

1. mjesto je bilo 550$ ja sam tada bio 2. ako se ne varam
vilian je nit, igrao samo na monstere,nemam dosta ruku na njemu da bi znao kakav je,nekih 20-ak ruku imam a to je ništa
ono kaj sam vidio da igra su sve bili monsteri a to bi svatko odigrao,tak da neznam jel reg ili neki fish
folda sve na blindovima osim monstera,dva puta je igrao na butonu i to je imao AK i QQ ako se ne varam
znači niš neznam o njemu osim da je nit
minrejz je jako loš, ili shav ili fold
al pitanje je jel shavat ili foldat
wizzard kaže shav

Zadnji popravljao maxmax0 (14-05-2012 16:15:13)

00

Re: 3.5R

neznam jel ste skužili radi se o 3.5R 180
ako niste sad znate  big_smile

00

Re: 3.5R

maxmax0 napisao:

ja sam tada bio 2. ako se ne varam

pa koliko ja vidim samo ovdje ima već tri veća stacka od tebe...  big_smile

00

14

Re: 3.5R

u potu je vec 15% tvog stacka sto je puno i imas sjutanog A BvB...shorty je vec bacio i BB ne smije callat light...ne zelim tu Axs baciti i ne zelim igrati postflop niti zelim da mi zashava light na MR , dakle ostaje jedna opcija:  shove pre...

00

Re: 3.5R

KresimirS napisao:
maxmax0 napisao:

ja sam tada bio 2. ako se ne varam

pa koliko ja vidim samo ovdje ima već tri veća stacka od tebe...  big_smile

istina kreso,moja greška

00

Re: 3.5R

gi85 napisao:

u potu je vec 15% tvog stacka sto je puno i imas sjutanog A BvB...shorty je vec bacio i BB ne smije callat light...ne zelim tu Axs baciti i ne zelim igrati postflop niti zelim da mi zashava light na MR , dakle ostaje jedna opcija:  shove pre...

slažem se za shav pre,sve ostalo nevalja
a kak znaš da neče light callat, nemamo nikakve podatke o njemu osim da je tih 20-ak ruku koje imam bio nit
a to nam ništa ne znači

00

Re: 3.5R

shav bez razmisljanja... prvenstveno zbog shortya

00

Re: 3.5R

keyser soze napisao:

shav bez razmisljanja... prvenstveno zbog shortya

kojih shortya kad su svi foldali,bvb se igra

00

19

Re: 3.5R

malo manje arogancije molim jer neznam bas da imas pokrice toliko za to!! ja sam rekao ono sto mislim, a to je da nas nece callat light jer u teoriji mu to nije isplativo ( nisam bas morao u detalj sve napisati jer bi se trebalo podrazumijevat sto sam htio reci ) neznam ja ni hocu biti ziv sutra no po defaultu bi trebao biti jer sam zdrav, ali uvijek mi moze paasti slika na glavu...zato malo smiri tenzije molim!!

00

20

Re: 3.5R

jednom kad shoty folda ( BTN ) onda mozes vrsiti zesci pritisak na BB jer njemu se neispalti calat light i ispast prije BTNa...

00

Re: 3.5R

gi85 napisao:

malo manje arogancije molim jer neznam bas da imas pokrice toliko za to!! ja sam rekao ono sto mislim, a to je da nas nece callat light jer u teoriji mu to nije isplativo ( nisam bas morao u detalj sve napisati jer bi se trebalo podrazumijevat sto sam htio reci ) neznam ja ni hocu biti ziv sutra no po defaultu bi trebao biti jer sam zdrav, ali uvijek mi moze paasti slika na glavu...zato malo smiri tenzije molim!!

??? kakva arogancija,kakve tenzije?
neznam po čemu si ti to zaključio

00

22

Re: 3.5R

maxmax0 napisao:
keyser soze napisao:

shav bez razmisljanja... prvenstveno zbog shortya

kojih shortya kad su svi foldali,bvb se igra

Tih shortyja koji su foldali  roll

00

Re: 3.5R

Tilt napisao:

LOL tko razmislja o bilo cemu osim shovea nek se ostavi pokera, nhf

TBH ja radim nekad i raise/fold,raise/call (ovisi dal je full nit ili full aggro, te hystoriju), al standard mi je shav...  smile

http://www.mmstaking.com/
00

24

Re: 3.5R

kako mozes reci da nevalja sto sam rekao?? ili da valja?? ...samo ne podnosim aroganciju...samo konstruktivnu raspravu

00

Re: 3.5R

gi85 napisao:

jednom kad shoty folda ( BTN ) onda mozes vrsiti zesci pritisak na BB jer njemu se neispalti calat light i ispast prije BTNa...

ovo se slažem

00