Tema: Isplata iz PS direktno na Visu

Prije sam isplaciva direktno na Visu, nikad vise od 200$, zadnji put prije nekih mijesec i po. I sad podjem opet i nema vise te opcije.
Sta se dogodilo s tim i jel to samo meni? Prelijen sam za preko moneybookersa.
I sta je s ovom opcijom "to direct bank transfer"?
Isprike ako sam falio podforum...

00

Re: Isplata iz PS direktno na Visu

Muva napisao:

Prije sam isplaciva direktno na Visu, nikad vise od 200$, zadnji put prije nekih mijesec i po. I sad podjem opet i nema vise te opcije.
Sta se dogodilo s tim i jel to samo meni? Prelijen sam za preko moneybookersa.
I sta je s ovom opcijom "to direct bank transfer"?
Isprike ako sam falio podforum...

kak nema? ja sam prije tjedan i sve normalno. jedino ako si radio uplate preko mb, onda moraš napraviti isplatu isto preko mb najmanje do iznosa koji si uplaćivao, a za ostatak onda imaš opciju izbora.

00

3

Re: Isplata iz PS direktno na Visu

Hannibal napisao:
Muva napisao:

Prije sam isplaciva direktno na Visu, nikad vise od 200$, zadnji put prije nekih mijesec i po. I sad podjem opet i nema vise te opcije.
Sta se dogodilo s tim i jel to samo meni? Prelijen sam za preko moneybookersa.
I sta je s ovom opcijom "to direct bank transfer"?
Isprike ako sam falio podforum...

kak nema? ja sam prije tjedan i sve normalno. jedino ako si radio uplate preko mb, onda moraš napraviti isplatu isto preko mb najmanje do iznosa koji si uplaćivao, a za ostatak onda imaš opciju izbora.

A nema da ga jebes, evo screen
http://img443.imageshack.us/img443/5224/pscog.jpg
nisan nista uplaciva preko moneybookersa, jedino isplaciva da platim hem, a koliko se sijecam, nakon toga sam jos jednom isplatio na visu sa PS...  roll

00

Re: Isplata iz PS direktno na Visu

ima jos neka fora ako dugo ne uplačuješ sa vise , onda ti ukinu tu opciju za cashout. probaj uplatiti 10$, pricekati 2 dana i onda cashoutat. trebalo bi se pojaviti. ja sam zadnji cashout radio prje tjedan dana i se bilo ok. u međuvremenu nikakve obavijesti o nemogućnosti te opcije nisu stizale.

00

Re: Isplata iz PS direktno na Visu

nisam siguran ali ti se ta opcija isplate preko kartice makne ukoliko nisi xy vremena napravio uplatu s kartice...tak nesto..
probaj napraviti min. uplatu s kartice na ps pa onda cashout....

00

6

Re: Isplata iz PS direktno na Visu

Hmmm moguce, ne sijecam se kad sam uplaciva, valjda pocetkom 9og ili u 10om lani... Iako nije mi jasno cemu to.
Hvala na odgovorima  smile

00