Tema: BAP - Micro MTT

Ovako htio bih napraviti Svoj drugi BAP za Micro turnire pošto prvi BAP nisam bio dosta informiran kako izvjestavat stejkere o turnirima i  sve sam pobrkao po postovima a sad znam u cemu je greska i sad bih svaki dan u jednom postu pisao :
Datum igranja , ID turnira, koji je BI turnira  ,  zadnju ruku turnira i na kraju dana bih napisao kolki je BR nako zavrsenog dana .
I radi toga sta sam napravio greske stejkerima koji su me stejkali vratio sam iznose koji su i uplatili za stejk iako je BR bio manji nego kad sam ga poceo al na greškama se uci .

A ovako trazio bih stejk za turnire od 1 $- 5,5 $ BI znaci Micro turnire.Igrao bih vecinom non turbo turnire mozda bih tu i tamo ubacio koji turbo al ne puno.
Početni BR iznosio bi 200$ koji bih podjelio na 40 udjela po 5 $
Djelilo bi se 75/25 u korist stejkera
Stejkeri mogu prekinuti BAP kada god to oni zele ak se međusobno oni tako dogovore. Svi stejkeri ak ce biti zainteresiranih mogu me dodati na skype   denis.kvaternik   
Stejkeri mogu u bilo kojem trenutku zatraziti da pogledaju koje je stanje BR na Starsima preko Teamwievera ak to oni zele
NICK na PS je :    DEJO1986 CR
Stejk ce zapoceti kada se proda svih 200$ ak se proda smile
Ak sam šta zaboravio ili imate kakav prijedlog slobodno recite jer sam još uvijek nov u tome pa svaki dobronamjeran savjet je dobrodošao http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/DEJO1986+CR/poker/ratings/AD2EC780ABE04B56ACA89B322BFD2EBA.html?t=3
Hvala

Zadnji popravljao BackDoor (14-05-2012 16:27:25)

31

Re: BAP - Micro MTT

Ovdje ce bit Rail :

Zadnji popravljao BackDoor (14-05-2012 16:50:36)

00

Re: BAP - Micro MTT

Jel 18% dobar ITM?

"Ljudi kazu da ne mogu da prezive bez ljubavi. Sta znam, po meni je najvazniji kisik."
Dr. House
00

Re: BAP - Micro MTT

Denis Lovrić napisao:

Jel 18% dobar ITM?

Pa neznam ja mislim da je al nebi škodilo i da je bolji al ima tu iskusnijih koji znaju dali je 18% dobro ili ne smile

00